Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lelki mélypont kisbabával fórum

Lelki mélypont kisbabával (beszélgetős fórum)


15. Dominó123 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 8. 15:45

Köszi

Örülök hogy mar jobban vagy.

En is egy pörgős életből cseppentem az otthon letbe.

Ha jon vendég utalom h ott van ha nem jön akkor egyedül vagyok miért nem jon senki.. Szoval magamat kellene valahogy helyre rakni

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Dominó123)
2022. jan. 6. 18:09
Szia. Sokkal jobban vagyok, napról napra könnyebb. Az első 2-3 hónap eléggé megviselt. Azt hittem, hogy engem elkerült a szülés utáni depresszió, de így utólag azt látom, hogy nagyon is benne voltam. Baba előtt pörgős életem volt, nehezen dolgoztam fel a sok változást. Igaz, csak pár hónap telt el azóta, és vannak néha most is mélypontok, de tényleg egyre jobban érzem magam. Kitartást kívánok neked is!
13. Dominó123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 3. 05:14

Mi meg csak 2 hete vagyunk itthon, de pont ez a bajom, hogy hol az a nagy rózsaszín lufi amit látunk mki másnál.

Fáradt vagyok hasztalan az életem h itthon ülök (szülés előtt 2 héttel még dolgoztam). Szóval ja..

Te h vagy azóta?

12. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 21:12

Szia! Az első év, főleg az első hónapok nagyon nehezek voltak! Most hogy egy éves múlt kezdem igazán élvezni az anyaságot. Nagyon rosszul éreztem magam, hogy mindenen stresszelek és nem csak a “romantikát” látom az egészben. Azt hiszem volt egy kis poszt-partum is, mert tényleg minden nap sírtam és csak a negatív dolgokat láttam meg. Ráadásul nagyon sokat voltam vele egyedül.

De nagyon klassz kissrác, el nem cserlélném egy wellness hétvégért sem. 😄

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2021. okt. 2. 20:43

Köszönöm, ezen jót mosolyogtam.🙂

Az én kislányom is elég sírós, és nagyon nehezen alszik el. Tudom, elmúlik egyszer ez az időszak, de most még olyan távolinak tűnik. Megnyugtató, hogy más is érez/érzett így.

10. Bichi (válaszként erre: 3. - Charlize)
2021. okt. 2. 17:58

Szerintem is teljesen normális, ez az újszülöttel minden happy dolgot a celebek találták ki, aki posztolják a "csodás anya vagyok, minden másodpercét imádom" képeket.

Az én fiam olyan sírós volt, hogy már annyira ki voltam borulva, hogy felhívtam a férjemet, hogy vagy hazajön, vagy kivágom a gyereket az ablakon. Igaz nem tettem volna meg természetesen soha, de érezte, hogy jönnie kell, hiába dolgozik :DDD.

Szóval nyugi, a legtöbbünk így érzett, csak már nem divat "rossz hangulatú" anyának lennei...

2021. okt. 2. 10:36
Köszönöm mindenkinek a választ. Az én szüleim dolgoznak még, a férjem szülei pedig messze laknak. Hétvégén van néha 1-2 óra, amikor itt vannak. Olyankor legalább egy kv-t meg tudok inni nyugodtan. Férjem szintén sokat dolgozik, ő is állandóan fáradt.
8. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 09:13
... dehát nem a babától vagy besokallva ! valószínűleg a fáradtságtól ! keress gyorsan segítséget !!! legyen hozzá szerencséd h találj !!
7. forrest2010 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2021. okt. 2. 09:10
... mázlid volt , h bírtad ! egyik kolléganőm ahogy leült pillanatok alatt elaludt ! szegény ! nemtom hány éven át nem tudta kialudni magát rendesen , mikor a fiai kicsik voltak :( :(
2021. okt. 2. 08:06

Teljesen természetes, amit érzel. Van segítséged?

Nekem is három hónapos a kislányom és én is éreztem már azt összepakolnék és jó messzire mennék. Ahol csak én vagyok és a gondolataim. De imádom a gyerekeimet és nyilván nem mennék el. :-) Kitartást lesz ez még így se!

5. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 2. 07:49

Jó Anya vagy hidd el!

De a jóból is megárt a sokkk :) szokták mondani.

Családtag barát, valaki?Aki picikét segíthetne,hogy önmagaddal is légy...

2021. okt. 1. 22:36

Persze, másfél éves koráig azt hittem, megbolondulok😂

Lassan már három éves, tüneményes, dolgozom, és folyamatosan tanulok mellette.

3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 21:11
Igen, szerintem aki nem érez így, az hazudik. Kellene szerezned “énidőt”. Egy ekkora baba ellátása elég monoton. Férjed, nagyszülők nem tudnak tehermentesíteni pár órára időnként? Hogy elmehess vhova, barátnőkkel egy kávéra találkozz, fodrászhoz, vásárolni, bárhová.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 1. 20:45

Persze, hogy érez így más így, sőt elég sokan. A hormonok még nem álltak a helyükre, meg igen fárasztó egy babával, aki nem alszik és eszik csak.

Kitartást!

Hidd el rendben lesz minden. Lehet hónapok, de lehet 2-3 éves korára. Az én fiam 3 éves koráig nem aludt végig egyetlen éjszakát sem. Azt hittem már nem bírom tovább, bírtam. Az biztos így dolgozni nem tudtam volna visszamenni.

2021. okt. 1. 20:28
Sziasztok! Van egy 3 hónapos kislányom. Mindennél jobban szeretem. Néha azonban úgy érzem teljesen be vagyok sokallva tőle. Tudom, nem szabadna ilyet éreznem, de sajnos előfordul. Van olyan nap, hogy nincs egy nyugodt percem sem. Nagyon fáradt vagyok, és gyötör a lelkiismeret furdalás, hogy néha szívesen elvonulnék tőle egy napra legalább. Tényleg nagyon szeretem, mikor rám mosolyog, sírok a meghatódottságtól. Sokszor pedig attól, hogy miért érzem magam ennyire szomorúnak, egy ilyen tünemény mellett. Nem érzem magam jó anyának, be vagyok sokallva. Más is érez így anyaként néha?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook