Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki megnyugvás fórum

Lelki megnyugvás (beszélgetős fórum)


12. ad9ccf0b1c (válaszként erre: 10. - 0adc8842b1)
2019. dec. 2. 20:45

Nem azért kell sokat imádkozzom.

Na, de mindenkinek más a véleménye. :)

11. ad9ccf0b1c (válaszként erre: 10. - 0adc8842b1)
2019. dec. 2. 20:43
Hogy te mit mondasz?
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 5. - Pattus83)
2019. dec. 2. 19:19
Erre mondják, hogy Isten nem ver bottal. Nagyon megbántottad, akkor nagyon sokat kell imádkozni. Bár talán van olyan amivel a megbántást az illetővel tudnád enyhíteni.
9. Pattus83 (válaszként erre: 8. - Globus)
2019. dec. 2. 10:09

Koszonom a jotanacsot de probalkoztam mar.De csak haragot es némi bosszuvagyat erzek felole.Ugy erzem nincs mit tennem.

Imadkozom tovabb es varom az ido mulasat😣

8. globus (válaszként erre: 5. - Pattus83)
2019. dec. 2. 10:03
Elhiszem, hogy bánt. De mégis, ne otthon szomorkodj, mert ebből a sértett semmit nem észlel, inkább próbálj közelíteni hozzá őszinte barátsággal, megbánással. Mondd el, hogy mennyire fáj, és szeretnéd jóvá tenni, mivel lehet? Ha nem enged közelebb, akkor sajnos nem benned van hiba. Szándékosan haragot tartani rossz tulajdonság.
7. Lávli (válaszként erre: 1. - Pattus83)
2019. dec. 2. 09:58
Imádkozz mégtöbbet, és elnyered a bűnbocsánatot, feloldozást nyersz, megnyugvást, megszűnnek a lelki kínok.
6. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Pattus83)
2019. dec. 2. 09:43

Ne rágódj a múlton, azzal már vissza csinálni nem tudod.

Megbántad, bocsánatot kértél. Neked is fáj, neki is fáj, ennyi. Eddig tartott. Tanulj a múltból, figyelj a mára és tervezd a jövőt, különben további hibák sorozatát fogod elkövetni.

Az életben semmi sem állandó, csak a változás.

2019. dec. 2. 09:24

Nagyon aranyosak vagytok,jol esik amit irtok.Igen ,a baratsagunknak vege.Ez is faj.De a tudat hogy megbantottam ,megjobban faj.

Tudom hogy ido kell mindkettonknek,csak ezido alatt erosnek kellene lennem es nem megy.Egesz nap masra sem tudok gondolni.

2019. dec. 2. 09:05

Bocsánatot kértél tőle, a többi nem a te gondod.

Meglehet, hogy nagyon megbántottad, valami olyasmit mondtál neki, ami még mindig fáj, ezért ne várd, hogy a bocsánat kérésed nyomán eltűnik a fájdalom. Majd idővel... Ami megtörtént, azt visszacsinálni nem tudod, figyelj oda legközelebb, hogy ilyesmi ne történjen meg.

Hiába is imádkozol, a kettőtök barátsága ezek után már nem lesz ugyanolyan. Majd az idő elrendezi.

3. ad9ccf0b1c (válaszként erre: 1. - Pattus83)
2019. dec. 2. 09:05

Csak akkor vagyok nyugodt ha imádkozom.

Tedd azt!

Hidd el minden rendeződik.


Ne tedd tönkre magad.:)

2019. dec. 2. 08:59
Magadnak is meg kell bocsájtanod, mindenki követ el hibákat.
2019. dec. 2. 08:56

Hogyan tudnám elérni a lelki békémet?Minden nap imadkozok es bizom hiszek Istenben hogy segit nekem.Csak akkor vagyok nyugodt ha imadkozom.

Gyomorgorcs es lelki fajdalmak kinoznak minden nap.

Megbantottam valakit akit nagyon szerettem.Bocsanatot kertem de erzodik az elutasitasa ami nagyon bant.Nem tudom tultenni magam rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook