Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lelki krízis! Hogyan másszunk ki a gödörből? fórum

Lelki krízis! Hogyan másszunk ki a gödörből? (beszélgetős fórum)


10. Luna93
2013. júl. 6. 18:06
Visszaestem. :( :'(
2013. jún. 29. 05:50
Nem hiszem, hogy volna tuti módszer. Az a kérdés, hogyan kerüljük el, hogy elhasaljunk, hogyan viseljük el a nehézségeket. Ami rossz, azon változtatni kell, a terrorból menekülni kell, persze, ez nem megy egyik napról a másikra. A változás folyamata hosszú lehet. Az új kapcsolat lehet az biztos pont, ami körül megfordulhat minden, és idővel helyre kerülnek majd a dolgok. Nekem az írás segít.
2013. jún. 26. 11:32
Hát erre egyetlen dolgot tudok javasolni, mint program szervezés... Itt a nyár rengeteg lehetőség van kiszabadulni a szabadba :)
7. Szamoncsi78 (válaszként erre: 6. - Felhoo)
2013. jún. 26. 11:23

Nekem abból a szempontból szerencsém van,hogy az exem Pesten él,én Kőszegen,úgyhogy "csak" az új barátnőjével tudok összefutni,Vele nem:)

Ausztriában dolgozom,itt iratkoztam be konditerembe,szinte csak aludni járok haza.7köznap tök jól elvagyok,mert eddig is egyedül voltam,csak 7végén tudtunk találkozni.Most 4 év után fura,hogy 7végén is itthon vagyok,nem nagyon találom a helyem és ilyenkor jön az elgyengülés és a telefonszorongatás...

2013. jún. 26. 10:32
Nekem egy hosszú párkapcsolatom ért véget, a tanulmányaim is összeomló félben voltak, nem volt már új lehetőség előttem... Egy darabig nyalogattam a sebeim, aztán, új város, új tanulmányok, új élet teljesen... Új barátaim lettek, teljesen más életformám lett és közben megismerkedtem "valakivel" :) Nem könnyebb a mostani életem, sőt sok szempontból nehezebb, de örülök, hogy elköltöztem :) És nem elmenekültem a problémáim elől, mielőtt még ez a vád érne, egyszerűen már nem volt lehetőségem semmire, se a tanulmányaim folytatására, se munkára és még a múltam is kísértett...
2013. jún. 26. 10:30

Szamoncsi, számból vetted ki a szót. :) Dettó ugyanez.. Közös ismerősök kerülése, és a nehéz pillanatoknál megállni azt, hogy ne keressük fel. Az első hét kegyetlen rossz volt. Azóta eltelt 1 hónap. Jobb lett. Kezdem megszokni, hogy nem járok már a megszokott (közös) baráti körbe, facebookon néha még az oldalára pillantok, de igazából ott nem sokat látok, csak hogy kik lettek az új ismerősei. :) Nem nyomozgatok utána, nem kérdezgetek senkit se róla. Elköltöztem otthonról, múltam nagy részét felégettem magam körül. Kb. 2-3 emberrel tartom csak a kapcsolatot a régiek közül (bár azt megjegyezném, hogy nekem olyan hű de nagy barátaim nem voltak soha :( ).

Nálam sajnos ez már régóta érett, hogy új életet kezdjek, valahogy csak nyűgnek éreztem otthon mindent. Most az új helyen ahol vagyok már szívesebben keresek munkát, és szívesebben barátkozom emberekkel. Ezzel nem mondom azt, hogy minden hasonló cipőben járó ember tegye ezt, de aki már régóta kéztetést érez rá, hogy elköltözzön, azoknak az embereknek akkor ez most egy nagyon jó lehetőség, hogy kilépjenek a régi életből és bevállalják az új helyet, új élettel, kb. mindent a 0ról.

2013. jún. 26. 10:19

Nálam is aktuális a téma (szia Krisz42:) ),nekem sokat segít,hogy dolgozom és szerencsére a munkatársaim segítenek a nehéz pillanatokban,aztán elkezdtem konditerembe járni,új emberek között vagyok,nem a régi,közös barátokkal(ja,szakítás után vagyok 1,5 héttel)és a 3 IGAZI barátnőm is teljes mellszélességgel mellettem áll,a családomról nem is beszélve:-)

Néha vannak pillanatok,amikor egyedül akarok lenni,csak ilyenkor kell erősnek lennem,hogy ne írjak Neki...

3. Krisz42 (válaszként erre: 2. - Csigusz2013)
2013. jún. 26. 10:13
Ez annyira egyénfüggő.Nekem ha küzdhettem,akkor ment.Valakinek társaságra van szüksége-szerintem legtöbb embernek megértő emberekre-,van akinek magányra,van akinek szidásra,van akinek dicsèretre.
2013. jún. 26. 10:04

:) pont jókor jön ez a fórum, kíváncsi vagyok én is!

Nekem most a mozgás ami kicsit segít kizökkenni a problémákból. De jó lenne több ötletet is hallani,hogy mit tehetnék?

2013. jún. 26. 10:02
Bizonyára nem én vagyok az egyetlen, akinek az élete nem a megfelelő mederben folyik. (Vagy éppen csak csordogál!) Szakítás, új kapcsolat, munkahelyi terror, tanulás, súlyproblémák, családi viták...és az új élet??? Kinek milyen módszerrel sikerült kimásznia a lelki válságból?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook