Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lélekvándorlás fórum

Lélekvándorlás (beszélgetős fórum)


2016. máj. 12. 09:12
Mivel a lélek örök természetesen vándorol is.
26. 563b626108 (válaszként erre: 20. - 5c0313b0fc)
2016. márc. 30. 19:32
wow
25. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 12. - Mamo55)
2014. máj. 2. 01:10

Bruce Goldberg: Előző életek, jövendő életek


regresszió = utazás a múltba


progresszió = utazás a jövőbe


Aki ezt végzi az regressziós terapeuta/hipnotizőr.


Főként a parapszichológia területén kell keresni őket.

2014. márc. 20. 11:08

Szevasztok!

Van egy új fórum a csevegés témakörben: "Tere-fere erről-arról..." címmel. Most ott is fut egy hasonló, érdekes téma, hogyan megy át az emlék, az infó egyik életből a másikba...

Ha gondoljátok, gyertek át oda, és beszéljünk róla!

Persze vannak ott más témák is, ill. akinek van új, más területről valami "megbeszélni-valója", nyugodtan szóba hozhatja.

Üdv nektek!

23. 5c0313b0fc (válaszként erre: 22. - Dani19)
2014. márc. 19. 17:30

Nem tudom!

Sosem beszéltem ilyen emberrel, és én magam sem vettem részt ilyesmiben. Ahhoz túl gyáva vagyok, hogy rajtam gyakoroljon esetleg valaki! :)))

22. Dani19 (válaszként erre: 21. - 5c0313b0fc)
2014. márc. 19. 16:13
Azok az élmények valóban előző életekből származnak, amiket átél a hipnotizált személy, vagy az is lehet hogy valami mást "lát", érez?
21. 5c0313b0fc (válaszként erre: 18. - Dani19)
2014. márc. 19. 15:05

Állítólag igen-igen képzett szakemberek valami agykontrollhoz hasonló, módszerrel tudnak ilyet csinálni, csak azért nem verik nyilvánosságra, mert nagyon sok benne a rizikó. Ha elrontanak valamit, az illető személy agyilag könnyen ott maradhat abban az életében, és a jelenben attól a perctől kezdve "orvosilag is bolondként" kezelik.


És mint tudjuk nagyon sok felelőtlen ember, ha valami ici-pici ismerete is van ezekről a területekről, felelőtlen módon, elkezdi használni, utána pedig csodálkozik, hogy valami gubanc lett az életében!

2014. márc. 19. 15:01

Egyszer találkoztam egy nővel, beszélgettünk mindenféle egyéb, hétköznapi dologról. Egyszer megkérdi tőlem: te nem szoktál hüllőkkel álmodni??


Majdnem lefordultam a székről, ugyanis hosszú évek óta volt egy vissza-visszatérő rémisztő álmom, hogy éjjel megyek haza, és az u.n. száraz-kapubejáró tele van kígyókkal, és hasonló csúszó-mászó állatokkal, és nekem azokon kell keresztülvergődnöm ahhoz, hogy elérjem a lakás ajtót.

Mondom a hölgynek, hogy ilyen álmom szokott lenni!

Azt mondja erre: kb. 700 évvel ezelőtt úgy fejeztem be az akkori életemet, hogy egy krokodil ebédje voltam. Az agy még mindig azt a traumát dolgozza fel!

Érdekes, mert ahogy ezt akkor kitárgyaltuk, kb. 15 éve, azóta szerencsére ez az álom nem jött elő. Talán éppen ez a tudatosodás kellett ahhoz, hogy végképp el tudjam engedni ezt az álmot, vagy esetleg mégsem álom volt??

2014. márc. 18. 21:58
Engem is érdekel a téma, én is hiszek benne.
18. Dani19
2014. márc. 18. 21:47
Engem érdekel a téma! Nem tudtok olyan módszert, amivel vissza lehet menni előző életekbe és nem kerül pénzbe?
2014. márc. 12. 05:41

Vannak dolgok, amiket szimplán csak hiszünk.



Amúgy van lélakvándorlás.

2009. nov. 12. 22:58

Sziasztok! Volt már nálam is hasonló.. Egy nyaralásból tartottam haza július közepén, és még kinn, a reptéren velem szembe jött egy 40 körüli nő 2 kamasz gyerekkel. Amikor megpillantottuk egymást, akaratunk ellenére megindultunk egymás felé meglepetten, mosolyogva, és amikor közelebb értünk, ijedten elkaptuk a tekintetünket. A repülőn a másik sorban ült, de velem egyvonalban, és amikor felszállt a gép, átült elém. Megfigyeltem, hogy majdnem egyforma gyűrűnk volt (neki ezüst, hatalmas lila ametiszttel, nekem pedig aquamarinnal), én szokásomhoz híven elkezdtem kocogtatni az ablakhoz, és ő is, majd hátra nézett többször is kedvesen. A landolás után amikor vártunk a csomagjainkra, végig jött utánam, majd mikor elváltak az útjaink, többször visszanézett rám, addig, amíg csak látott.. Angolul beszélt a nő a gyerekekhez, ők pedig magyarul egymás között, látszólag nem rokonok voltak. Próbáltam keresni őket a közösségi portálokon (tudom, tű a szénakazalban..), de persze eredménytelenül..

De azt a fura élményt nem tudom elfelejteni.. Ilyen még nem volt..

15. c6560fb39d (válaszként erre: 11. - 484b000711)
2009. nov. 1. 09:55

Sziasztok!

Egészen friss élményem van ezzel a témával kapcsolatban,én sem hittem ebben a dologban de éreztem valaminek lennie kell,különösen nem is agyaltam a dolgon,de egy éve megismerkedtem egy fórumon valakivel,és azonnal barátnők lettünk,márciustól telefonon is beszélgettünk sokat,és sok közös vonást fedeztünk fel egymásban,júliusban találkoztunk személyesen először,az utazásom várakozással teli volt,és amikor végre szembe nézhettünk egymással, egy szoros ölelés és puszi volt az üdvözlés.Már ekkor éreztem ez nem sima barátság, több annál,mert végül is vadidegen embereknél nem bevett szokás ilyen bensőségesen fogadni egymást az első találkán.Még nincs egy hete,hogy megbizonyosodjunk a kettőnk közötti szoros kapocs tényéről, elmentünk egy olyan helyre ahol ez kideríthető.A szemem láttára élte át a barátnőm az első reinkarnációs utazását,nincs semmi titkunk egymás elött,ezért nem volt gond ha olyat mondana.Amikor ott vártam a fejleményeket még abban is kételkedtem,hogy válaszolni fog-e,úgy vettem észre egy kicsit nehezen sikerült lemennie alfába,de az első kérdésre válaszolt és utána az összes többire is.A lényeg,hogy több életen keresztül egy kislányt emlegetett(ebben az életben egy fia van) majd egyszer csak kimondta a nevemet,annyira nem lepődtem meg,mert ezt mi valahol éreztük,tudtuk ez bizonyosság megszerzése volt arra,hogy az ember rátalál arra aki valaha közel állt hozzá.Mellesleg a mostani életében azt is kimondta,hogy hol élhetett előző életében(ez is kiderült)mert annyira erős vonzalmat érez egy adott helyhez.Ami erősen él az emberben az nem képzelgés,az létezett valaha.Azon is elgondolkodtam,hogy mekkora esélye volt annak,hogy mi találkozzunk,150 km. a távolság és 29 év korkülönbség,a világhálón is elég kicsi az esély a véletlen találkozásnak,már nem agyalok ennek így kellett lennie.

2009. okt. 27. 18:26

minden ember rendelkezik mindazzal,ami a megvilágosodáshoz kell.rendelkezünk a rajtunk

átáramló alapenergiával.ez néha ragyogó,néha zavaros

formában nyilvánul meg.minthogy alapjában véve rendes,jóravaló emberek vagyunk,jobb,ha magunk döntjük el,mit méltányolunk,és mit utasítunk el.

felismerjük,mitől válunk teljesebbé,józanabbá,egész-

ségessé,felnőtté,és mi tartana vissza a gyermekkorban örökre.

13. 484b000711 (válaszként erre: 12. - Mamo55)
2009. okt. 27. 18:05
Ellenőrzik az említett neveket, hogy létezett-e az a személy? Ha pl. híres volt, az is még a tv-ben is hallhatta a nevet, amire később visszaemlékezett. A nyelvről is azt gondolom, mivel az agyműködést még teljesen nem ismerjük, hogy akár bármikor hallott szöveg is előjöhet amikor álmodunk vagy hipnózisban. Ezzel nem azt bizonygatom hogy nem lehetséges az előző élet, csak jó lenne kizárni olyan tényezőket, amik az előző élet tapasztalata nélkül is eredményezhet "emlékeket".
12. mamo55
2009. okt. 27. 17:25

Tudom nektek ajánlani: Thorwald Dethlefsen írónak az Élet az élet után című könyvét. Az alcím: A lélek halhatatlan.

Orvosok hipnotizálnak betegeket, visszamennek időben, hogy mi okozhatta náluk a pszichés, vagy egyéb betegségeiket. Van akinél 100-150 évet is visszamennek. Volt olyan, aki egy másik életében francia volt, a háborúban harcolt éppen és elkezdett franciául beszélni, leírta a nevét természetesen franciául. Mikor felébresztették, nem akart hinni a szemének, miket írt le idegen nyelven, amely nyelven ő sohasem tanult.

2009. okt. 27. 17:08
A lélekvándorlásról bizonyosságot szerezni szinte lehetetlen. Vagy nem emlékszünk az előző életeinkre, és akkor azt modják hogy ez így természetes. Ha meg valami emlékünk van, akkor az képzelgés is lehet.
2009. okt. 27. 16:43
En hisszek benne !
9. boszi1968 (válaszként erre: 8. - 0f4abafe57)
2009. okt. 27. 15:31

bocsi.nekem nincs terapeutám,nekem vannak külőnböző

dolgaim amikkel utánna tudok járni a dolgoknak.voltam terapeutánál ez igaz,de ő csak annyit mondott hogy nem most születtem ujjá.

8. 0f4abafe57 (válaszként erre: 2. - Boszi1968)
2009. okt. 25. 00:57

Válts terapeutát.

Bár abban igaza lehet, hogy nem friss lélek vagy.


Félre ne érts, mert én tényleg hiszek ebben, de ehhez nekem nem kell agykurkász.

7. 0f4abafe57 (válaszként erre: 1. - 3bc5b5c25c)
2009. okt. 25. 00:54
Mi köze van a lélekvándorlásban való hitnek a halálközeli élményhez?
2009. okt. 24. 16:51
mármint nem repülővel,csak a testem mintha szárnyam lenne,de nem volt...úgymond úsztam a levegőben!
2009. okt. 24. 16:48
mire gondolsz?sok helyenjártam álmomban és sokszor repültem
2009. okt. 24. 16:42
igen.vannak akik még csak most születtek erre a világra.vannak viszont olyanok akik bizony sokszor ujjá születtek.volt már veled olyan hogy álmodba jártál valahol?
2009. okt. 24. 16:39
Friss lélek?Születnek friss lelkek és vannak akik töbször ujjá születnek?Vagy hogyan kell ezt érteni?
2009. okt. 24. 16:38
valójába létezik a lélek vándorlás.tapasztalatom ugyan még nincs,de a terapeutám szerint nem friss lélek vagyok,vagyis sokszor születtem ujjá.
2009. okt. 24. 13:30
Hisztek benne?Tapasztalatok?Valamint ha valakinek volt halálközeli élménye,vagy klinikai halál állapotába került érdekelne mit tapasztalt!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook