Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lélekgyógyászat...Ki próbálta ki? Tapasztalat? fórum

Lélekgyógyászat...Ki próbálta ki? Tapasztalat? (beszélgetős fórum)


27. gajdi8
2011. nov. 10. 14:30

Sziasztok!


Aki volt ilyen kezelésen, kérem priviben írja meg a tapasztalatait és azt, hogy kinél volt. Köszönöm!

26. Hello Titti (válaszként erre: 25. - Af9340fef3)
2011. aug. 9. 18:46
no comment....
2011. aug. 8. 19:06

Kedves Titti!

Szeretném leírni a tapasztalatomat azok számára, akiknél a lélekgyógyász nem a várt hatást érte el.

Úgy döntöttem, kipróbálom a lélekringatót, (nem lélekgyógyászt) mert egy változás miatt, nem éreztem túl jól magam. Eddig soha sem hittem igazán ilyesmiben, de olyan sokat beszélgettem erről valakivel, hogy már én is mindenképp ki akartam próbálni.


„Megtapasztalhatod a mély belső béke, a teljes nyugalom állapotát. Minden jó úgy, ahogy van és minden ok nélkül hatalmas szeretetet, és boldogságot érzel. A kezelések hatására kialakult jó közérzet, önbizalom, elégedettség érzése hosszú időn keresztül élvezhető. A kezelt életében harmonikus fejlődés indul meg, életkedve megdöbbentő módon megnő.”

- olvastam a bemutatkozóban, és igaz nagyon szkeptikusan, de időpontot kértem.


Igazi megnyugtató helyszín fogadott, ahol nem volt nehéz azonnal ellazulni és megnyílni, mert már ahogy beléptem már megcsapott az energia.

Leültünk, halk zene mellett megbeszéltük, mi a problémám, és ő mit lát benne. Beszélt a lelkek kapcsolatáról, és arról, hogy a világban, ezek hogy találkoznak, mi dolguk van egymással és hogy kapcsolódnak össze. Nem voltak felesleges mondatok, képek, kínos csend, vagy tanácstalanság.

Végig vettük gyerekkoromtól az emberi kapcsolataimat, családot, párokat, barátokat.

Szinte mindenkinél megtaláltuk, hogy miért volt jelen az életemben, mi volt a feladata, és mit tanultam tőle.

Megtisztítottuk a csakráimat átkoktól, szerelmi kötelékektől, szellemektől és minden negatívtól.


Ezután következett az, ami maga volt a csoda. Egy masszázságyra feküdtem és betakart egy puha pléddel. Ritmusosan ringatni kezdte a testrészeimet, és amire a talpamhoz ért, az egész testem hullámzott. Közben pedig kaptam az energiát úgy, hogy csak úgy morgott a gyomrom…

Kellemesen üres lett a fejem. Semmi más, csak lebegés és a lelkemben úgy tudtam ide-oda lapozni, mint egy virtuális fényképalbumban.

Megszűnt bennem a feszültség, tisztán láttam a problémám okát és megoldását és választ kaptam a kérdéseimre. Valamint megtudtam, hogy miért legyek hálás, mi a jelentéktelen, és az is jó nekem, amiről eddig azt hittem, hogy rossz. Éreztem, ahogy a negatív energiák távoznak belőlem, és a helyükre erő és megnyugvás áramlik, mint amikor hírtelen elszakadnak a bokádat szorító láncok és feljössz a víz alól, hogy magadba szívd a friss levegőt.

Utána megtisztította a szív csakrát. Mindent kipucolt belőle ami felesleges, nem odaillő, vagy fájdalmas emlék. Aztán egy mágikus szertartás segítségével, elengedtük azokat az embereket akikhez kötődök, de meghaltak, vagy egyszerűen már nincsenek az életemben. Mindenkinek meg kellett köszönni, amit tanított és el kellett búcsúzni tőlük.

Fájt a szívem rettenetesen, és háromszor kellett megismételni, mert egy valakit nagyon nehezen akartam és tudtam elengedni, de egyszer elmúlt a nyomás és úgy éreztem, mintha háromszorosára nőtt volna a tüdőm. Rengeteg tanácsot kaptam, hogy kezeljek bizonyos dolgokat és, hogy reagáljak olyanra ami összezavarhat.


Kiegyensúlyozottan, feltöltődve, gondtalanul távoztam, mint akit kicseréltek. Sajnos nem volt egy teljes agymosás, de sok minden átfogalmazódott bennem. A kérdőjelekből pontok lettek, és ami eddig nyomasztott most melegséggel tölt el.

Hazafelé egész úton a Moon Rivert énekeltem hangosan, és nagyon várok a következő alkalmat.


Sok pozitív tapasztalatot kívánok!

24. Hello Titti (válaszként erre: 23. - Badonyimariaeva)
2011. júl. 27. 21:48
én még nem tudok sokat mondani mert 1x voltam...de úgy nézki mindegyik más...én is priviben beszélgetek róla..:) ha gondolod írj oda..
23. badonyimariaeva (válaszként erre: 22. - Hello Titti)
2011. júl. 27. 21:41
Jó lenne ha leírnátok, mert én kíváncsi lennék a tapasztalatotokra!
22. Hello Titti (válaszként erre: 21. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 27. 21:38
ment a privi:)))
21. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 20. - Hello Titti)
2011. júl. 24. 17:05

Izgi az biztos :)

Majd ha van kedved, és publikus, tartasz élménybeszámolót? -nem akarok vájkálni, csak hogy egyáltalán hogy hatott Rád stb. privátban is megtársaloghatjuk :)-

20. Hello Titti (válaszként erre: 19. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 24. 15:59
Szerintem nekem is ilyen lesz amit te írtál...biztos izgalmas volt....megtudni dolgokat:))
19. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 16. - Hello Titti)
2011. júl. 24. 14:51

A kinezzel érintettük a gyerekkort, és megnéztük mit "öörkölhettem" meg a felmenőktől.

Változás abban mérhető, hogy pl.a párkapcsolatom kitartott amíg, és nem emiatt ment szét végül.

18. Hello Titti (válaszként erre: 17. - 94c6717951)
2011. júl. 23. 19:47
köszi....és milyen volt az első kezelés?? hogyan kezdi??? bár csak telefonon beszéltem vele de telefonon keresztül is olyan kisugárzása volt ,hogy utána bepörögtem tőle teljesen..
2011. júl. 23. 19:40
Hat éve voltam lélekgyógyásznál. 4 kezelés után már teljesen más lett az életem. Megoldódtak a párkapcsolati gondjaink elmultak a szorongásaim ujra életvidám lettem de ami a legfontosabb ujra szebb lett az életem.
16. Hello Titti (válaszként erre: 15. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:34

huuu ez nagyon superúl hangzik..most már nagyon várom a dolgot....itt úgy lesz,hogy ő kérdez meg beszélgetünk...és igy szép lassan le ásunk a mélyére és fokozatosan kell...nem rögtön a legmélyére


azóta van változás az életedben...persze a részletekbe nem akarok bele menni mert nem illik...és ti nem mentetek el a gyerekkorig???

15. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 14. - Hello Titti)
2011. júl. 23. 19:30

No para :)

Nekem voltak gondjaim, vagyis évek során észrevettem, hogy mintha ismétlődnének ugyanazok a minták az életemben. Amikor mindenféle egyéb magyarázat/hárítás hamisnak bizonyult, elgondolkodtam, hogy bizonyára az én készülékemben a hiba. Hiphiphurrá, tényleg ott volt. Sok idő, kíméletlen önvizsgálat után a megoldás bizonyult a legnehezebbnek. Egyébként a kineziológusnál azért jártam, hogy találjunk egyfajta megfejtést ennek tudatalatti vagy régmúltban való megértéséhez. prímán feltérképeztük az eredetét. Innentől kezdve "csak" levetkőzni kellett a dolgot...

14. Hello Titti (válaszként erre: 13. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:26
de milyen démonra gondolsz...juj kezdek félni:))
2011. júl. 23. 19:25
Én tudtam hogy vannak démonjaim. És őszintén szólva nem bánom, hogy magammal (face to face) göngyöltem föl az ügyet. Jót tett az egomnak :)
12. Hello Titti (válaszként erre: 11. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:20
juj de komoly...már alig várom ,hogy én is menjek és megtudjak dolgokat még ha fájni is fog....már mint érted ,hogy hogyan...:)))
2011. júl. 23. 19:19
Nem ebben a formában. Én magamnak ástam le...amióta az eszemet tudom, elemeztem magam, aztán pár éve eldöntöttem, hogy van itten valami, ami mintha gázosabb téma lenne. Semmi egyebet nem tettem, mint véresen őszinte voltam magammal, és őszintén magamba néztem. Hinnye, fájt, összezuhantam, de ez volt az első lépés a megoldás felé :)))
10. Hello Titti (válaszként erre: 9. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:17
tehát akkor kipróbáltad???
9. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 8. - Hello Titti)
2011. júl. 23. 19:12
Jó az nagyon. Bár nekem volt egy pont, amikor elborzadtam :DD
8. Hello Titti (válaszként erre: 7. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:08
te is ezt írtad amit én...ezért szeretnék menni a lélekgyógyászhoz..mert a lelkem jobban megismerem és ez nagyon tetszik...:)))
2011. júl. 23. 19:06

Én nem szedek gyógyszert, csak nagyon végső esetben. Bár bajom sem nagyon volt még. Ha bmi van, gyógynövények, homeopátia, lelki dolog esetén kineziológus, vagy öngyógyítás, tudatalatti "megdolgozása". Volt mivel megküzdeni, asszem pár év alatt sikereket értem el.

Hiszem/tudom, hogy a testi bajok lelki eredetűek. Így is állok hozzá. A lelki bajok pedig rengeteg tőről fakadhatnak. Ezek felgöngyölésén már túl vagyok, a kezelésén melózom most.

6. Hello Titti (válaszként erre: 5. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 19:02
szeretem az ilyen dolgokat...és hiszek is benne nagyon is...a tesom majdnem rá ment agy csúnya betegségre...184cm és 51 kg volt..az orvosok feltették a kezüket..én már nagyon ki voltam sírtam az orvosnak ,hogy mi lesz...szegény borzalmasan nézett ki...és a amikor már azt hittük nem lesz változás...egy kedves barát aki természetgyógyász lett...kb 2-3 hónap alatt meggyógyitotta...míg az orvosok csak hosszú hónapokon keresztűl csak nézték és csak gyógyzsert írtak neki...és semmit nem tudott enni...egy kis kaja ha lement kész csoda volt...szóval az orvosok...hát...igen kellenek is...de de azt hiszem ebben a történetben benne van minden
5. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 4. - Hello Titti)
2011. júl. 23. 18:58

Ő főleg testi bajokon segít. Ugyan én nem azért voltam ott, csak energiával töltekezni.

Én most Balogh Béla könyveivel és hanganyagaival bíbelődöm. Nekem nagyon tetszik a fölfogása. Főleg hogy alapból mérnök :)

2011. júl. 23. 18:56
a szellemsebész az jÓ?
3. Hello Titti (válaszként erre: 2. - 3dfc5d4601)
2011. júl. 23. 18:56
Ez terapeuta állítólag le ásnak a lélek mélyére..és a gyerekkorban szerzett traumák vagy ha valami nem úgy sült el...annak ügye felnőttként isszuk meg a levét...a lényeg,hogy minden betegség oka lelki eredetű és így ha valami bajod van akkor gyógyítható...lényegében én nem vagyok beteg csak azt mondják,hogy nagyon jó....és te is jobban megismered magadat..csak mivel még nem voltam kiváncsi lettem volna milyen...és kinek hogyan jött be...
2. 3dfc5d4601 (válaszként erre: 1. - Hello Titti)
2011. júl. 23. 18:52
Mit takar ez egész pontosan? Kineznél meg voltam, meg szellemsebésznél is. Az jó volt.
2011. júl. 23. 18:50
Sziasztok..egy ismerős ajánlotta és ki szeretném próbálni..állítólag nagyon jó....meséltek róla..aki már volt ilyenen...köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook