Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lélek cetlik a világ körül fórum

Lélek cetlik a világ körül (beszélgetős fórum)

2019. nov. 5. 08:53
Facebookon nem szeretném. Itt kérdeztem meg. Ha valaki olyat ír,ami nem tetszik,nyilván nem kapja meg a párom. Én így szeretném,sehogy máshogy. Az email címemet megadtam,mert meg akartam adni. Ha valaki szeretne segíteni, megköszönöm. Ha nem,akkor nem.😊
10. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Crybaby85)
2019. nov. 5. 08:43

Egy vadidegen, hogy talál rád, ha nem mondjuk egy fényképes facebookon. Az e-mail sincs mindenkinek ott?

A szöveg? >>> Dia szerelme akkora, hogy eljutott egészen hozzám. Jókat beszélgetünk, találkozgatunk,....<<< Ennek a cetlizésnek ilyen ára is lehet!!!

2019. nov. 5. 08:10
Csinálj egy cuki kis videót magatokról, a célodról és hogy mit szeretnél és azt posztold a facebookra, hogy terjedjen. Az is jó, ha csak lapokra írsz és azokat cserélgeted, ha beszélni nem szeretnél, legyen alatta valami jó zene, legyen romantikus és szívmelengető. Tuti siker.
8. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Crybaby85)
2019. nov. 5. 08:08
Ez tök cuki ötlet :D
7. Amaunet (válaszként erre: 6. - Crybaby85)
2019. nov. 4. 21:45
Tedd ki fb-ra! Ott nagy a pörgés.
2019. nov. 4. 19:24
Esküvőre gyűjtögették menyasszonyok....és küldözgették egymásnak. De mire én odakerültem,az már befulladt,gondoltam hátha akad még a nagyvilágba valaki...:)
2019. nov. 4. 19:10

Sziasztok!

Nem kell,hogy rajta legyen az arcotok. Egy cetlire/táblára/bármire amin látszik,azzal amivel látszik ráírjátok a szöveget. Egy olyan helyen,ami az adott városra jellemző. Csak a kezedet fotozod a cetlivel és a hellyel. Ez lehet bárkinek,bármilyen alkalomra. A cél,hogy a világ különböző országainak városaiból,de akár itt hazán belül. Ezért kellenek az "idegenek". :)

2019. nov. 4. 18:51

Szerintem is. Baráti körben el lehet ezt játszani.

De idegen emberekkel?

Küldjünk magunkról fotót a privát email címedre?

És aztán mi lesz vele?

2019. nov. 4. 18:44
Nagyon jó ötlet, de erre a barátokat, rokonokat kellene megkérni.
2. Crybaby85 (válaszként erre: 1. - Crybaby85)
2019. nov. 4. 18:01
Igazából ezek fotók. Valami arra a városra,országra jellemző helynél,rajta a kézben tartott cetlivel,a cetlin pedig a szöveg,amit épp szeretnétek,hogy rajta legyen. Viszonzom a kedvességeteket!
2019. nov. 4. 17:49

Sziasztok!

Nemrég láttam egy cetlizős, képeslapos megoldást, amit egymásnak küldözgetnek emberek a világ különböző részeiről.Nagyon tetszik, én is szívesen meglepném vele a páromat😍😍

Kérlek szépen Titeket, akinek van kedve hozzájárulni ezzel a boldogságunkhoz és nem nagy teher,akkor vagy ide vagy az emailcímemre örömmel várnám a cetliket! 😊😊

diuci85@gmail.com

A szöveg:

Lackó!

Dia szerelme akkora, hogy eljutott egészen... és ide írni ahol vagytok.. város, ország..😳😳❤️

Nagyon köszönöm!😘

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook