Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lekvár, befőtt tartósító nélkül. Működik? fórum

Lekvár, befőtt tartósító nélkül. Működik? (beszélgetős fórum)


17. Mendy (válaszként erre: 16. - N.Eszter)
2011. szept. 27. 09:33
Mást is próbáltál már ezzel a módszerrel elrakni?
2011. szept. 14. 08:34
Egyáltalán nem kell tartósító, 30 dkg cukor/kiló gyümölcs, 5 percig rotyogtatni+ dzsem fix, üvegbe tenni , fejreállítani 5 percig.Sose romlik meg, jó az állaga, szép a színe, friss az íze.
15. Mendy
2011. júl. 14. 16:39
Köszi szépen.
2011. júl. 13. 16:06
Mendy, befőtteket nem, csak a lekvárt. Nem érződik rajta egyáltalán, mert mikor felbontom, akkor rögtön meg is keverem. Nemcsak a rum jó, konyak is, pálinka is. Magas legyen az alkoholtartalma, az a lényeg.
13. Mendy
2011. júl. 8. 19:29
Befőtteket is csinálsz így? Nem érződik nagyon a rum? Miért pont rumot?
12. 8f3c54052d (válaszként erre: 11. - Mh07)
2011. júl. 8. 14:28
Hát még senki nem panaszkodott :D
11. mh07 (válaszként erre: 10. - 8f3c54052d)
2011. júl. 4. 20:18
Azt elhiszem és milyen isteni lesz tőle:-)
2011. júl. 4. 15:46
Én a lekvárok tetejére egy teáskanál rumot szoktam tenni. Még nem romlott meg egyszer sem.
9. mh07 (válaszként erre: 8. - Mendy)
2011. júl. 3. 16:22

Ízlés szerint, ez sokban függ a gyümölcs cukortartalmától is. Főzni én órákig szoktam, mivel nálunk a sűrű lekvárok a kelendőbbek. A cukor viszont hígítja a lekvárt!

Úgy szoktam kipróbálni, hogy egy tányérra csepegtetek és ha már nem folyik le róla, akkor jó.

De a szilvalekvárnál van egy - szintén édesanyámtól - tuti módszer. A sütőben, alacsony hőfokon egy éjszaka alatt kb. 8 óra olyan sűrű lekvárt kapunk, hogy azt aztán nyugodtan lehet gombócba is tenni.

8. Mendy (válaszként erre: 5. - Mh07)
2011. júl. 3. 12:09
Mennyi cukrot? Vagy csak ízlés szerint? Meddig főzöd?
7. mh07
2011. júl. 3. 12:09

A befőtteket pedig úgy készítjük, hogy a szintén alaposan átválogatott, hibátlan gyümölcsöt megmossuk. Cukorszirupot készítünk (Víz és cukor, gyümölcstől függően 1 l vízhez kb. 50-60 dkg cukor).

A lecsöpögtetett gyümölcsöt a fertőtlenített üvegekbe tesszük, majd erre ráöntjük a szirupot. Celofánt teszünk a kupakok alá, majd a lezárt üvegeket egy lábasba tesszük, amely kb. 1/4-ig van vízzel. Így gőzöljük néhány percig, majd szintén száraz dunsztba kerül.

2011. júl. 3. 12:04
Bocsi mi még száraz dunsztban tesszük és csak utána fordítjuk meg, mikor a polcra kerül.
5. mh07 (válaszként erre: 1. - Mendy)
2011. júl. 3. 12:04
Én sima cukorral szoktam készíteni. A meggyet (vagy bármilyen gyümölcsöt) alapos átválogatás és mosás után összekeverem a gyümölccsel, majd lassú tűzön sűrűre főzöm. Az üvegeket és a mosogatógépben a legforróbb programon átmosom és a még meleg üvegekbe töltöm a lekvárokat. A fedő alá mindig teszek celofánt. Majd jól betakarom és hagyom kihűlni. Amennyiben az alapanyag hibátlan és az eljárás is higiénikus volt, évekig eltartható az így készített lekvár. (Több évtizedes tapasztalat még édesanyámtól tanultam én is)
4. wencus (válaszként erre: 1. - Mendy)
2011. júl. 3. 12:03
Igen mi is így csináljuk évek óta, soha nem penészes. Én az üvegeket mikróban szoktam kifertőtleníteni használat előtt, a kupakokat meg kiforralom lábasban.
2011. júl. 3. 11:57
Amit eddig eltettem Dr. Oetker befőzőt használtam, az tuti jó lesz, mindig bevált. De ha nem lenne muszáj ezt is kihagynám, hogy még egészségesebb legyen.
2011. júl. 3. 11:56
erre én is kíváncsi lennék.
2011. júl. 3. 11:54

Sziasztok! Ha valaki már próbálta írja le a tapasztalatát, mert kicsit tartok tőle, hogy kárba megy a gyümölcs. Ezt a recit olvastam: Meggylekvár


Hozzávalók: 1 kg magozott meggy 20-30 dkg nádcukor/méz (elhagyható)


Elkészítése: A meggyet turmixoljuk össze keverjük bele a nádcukrot/mézet, és állandó keverés mellett főzzük lassú lángon. Majd forrástól számítva mintegy 4 perccel kezdjük a befőttesüvegekbe tölteni amit azonnal zárjunk le, majd fordítsuk fejre öt percre és már mehet is az éléskamránkba.


Biztosan nem romlik majd meg???

Várom a véleményeket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook