Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lejárt a Vodafone-os SIM kártyám fórum

Lejárt a Vodafone-os SIM kártyám (beszélgetős fórum)


5. empanada (válaszként erre: 4. - Jucci86)
2015. jún. 8. 01:47
Köszönöm szépen a válaszod. Megkérem húgomat, hogy segítsen.
2015. jún. 7. 21:39
Én vodába dolgoztam, ha a rendelkezésre állási idő jár le akkor veszik el a szám. Függ a tarifádtól is hogy meddig él, van olyan ahol 3ezres feltöltés is 1hónapra jó meg ha 1500al töltöd az is bekavarhat.Vagy nagyon régi a tarifa csomagod és lehet kivezetik ezért nem tudod használni hogy váltsál.A legtisztább az ha itthon valaki felhívja a 1270et és ott látják hogy mi a helzet, de kelleni fog az ügyfélbiztonsági kódod (általában a születési év).
3. empanada (válaszként erre: 2. - Féknyom)
2015. jún. 7. 19:32
Most neztem meg, Marcius 1-én volt töltve 3000-rel, A felhasználási idő vége 2016.02.29.
2015. jún. 7. 19:10
Az a kérdés, hogy mikor töltötted utoljára.
2015. jún. 7. 19:08

Az USAban elek majd 3 eve es magtartottam a Vodafone-os telefonomat otthoni kapcsolattartas celjabol. Ez egy kartyas telefon es csak anyaekat csorgetem meg vele es jonnek skypera, ha elerhetoek. Eddig maradektalanul mukodott, de most sajnos azt kezdte el mondani, h "a hivast nem vagyok jogosult hivni, amit probalok tarcsazni. Mondjak h hivjam a customer service-t, de amikor azt hivom is ugyanezt mondja... faramuci helyzet, de valahogy probalnam megoldani. Valaki tudna esetleg segiteni mi a gond es hogyan lenne orvosolhato?


Igazabol azert gondolom, hogy lejarhatot, mert julius 9-en lesz 3 eve, h kijottem. Azt is fontos lehet megjegyezni, hogy fel volt mindig toltve, ahogy most is, de egyenleget sem lehet vele kerdezni mar ahogy semmit.


Elore is koszonom a segitseget, ha barki tudna adni valami otletet szivesen fogadnam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook