Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Leinformálható "nagymamát" keresek! fórum

Leinformálható "nagymamát" keresek! (beszélgetős fórum)


2015. márc. 23. 07:48

Sziasztok!

Én ugyanebben a cipőben járok, pótnagyit keresek egy ideje, de sikertelenül. Nem könnyű.

Kívánom, h sikerrel járj.

2015. márc. 23. 07:48
otthonsegitunk.hu
2015. márc. 23. 07:21
Sajnos segiteni nem tudok, szurkolok, hogy minden megoldódjon! Kitartás!
2015. márc. 23. 07:21

Kedves Micike55!

Engem érdekelne a nagymamis dolog. Természetesen pénzt sem kérnék érte, és nem is dolgozom, így van időm. Idősnek én csak 49 éves vagyok, de van egy 30 éves nagylányom, akinek van egy kislánya, de a megromlott kapcsolatunk miatt nem láthatom az unokámat. Egyébként egyedül élek bp-en és sajnos én is megözvegyültem. Régebben én is kerestem olyan anyukát, aki egyedül neveli a picit, hogy mint "pót" nagyi besegíthessek, de olyan kismamák jelentkeztek, akik vagy ki akartak használni (anyagilag), vagy már nagyobb volt a gyerek, vagy utazni kellett volna, szóval nem jött össze.

Nincs tapasztalatom, mert az én lányom már régen volt pici és tudom, hogy azóta sokat változtak a gyermeknevelési módszerek és talán az eszközök is, de azt az alapelvet, hogy a pici érdekében kell mindent cselekedni, ismerem és alkalmazom egyéb területeken az életemben, és ebben jó vagyok.

Ha gondolod, kérdezz konkrétan bármit.

Üdvözlettel: Éva

2015. márc. 23. 06:50
Sziasztok! Közel 3 éves kisfiamat egyedül nevelem. Szüleim házassága válságba került, így messzire költöztek Tőlünk! Olyan idősebb hölgyet keresnék aki néha-néha tudna vigyázni a kisfiamra. Elhozni a bölcsiből, vagy amikor beteg néhány napot otthon lenni vele. Valamennyit tudok fizetni, de nem túl sokat. Esetleg ha van olyan ismerősötök aki teljesen egyedül van Budapesten és hiányzik Neki a társaság, akiben megbíztok ajánljátok Nekem! Negatív hozzászólásokat nem kérek van elég bajom így is. Mielőtt valaki megkérdezné, a kisfiam apukája meghalt, így rá sem számíthatunk! Köszönöm, hogy elolvastátok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook