Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Leiden mutációm van, de 10 napig Norcolutot kell szednem.... fórum

Leiden mutációm van, de 10 napig Norcolutot kell szednem.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Ágio8405)
2022. aug. 6. 04:11
Nem beszéltem orvossal akkor kell ha megjön ,de még nem jött meg
31. Ágio8405 (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 11:42
Szuper. És megjött már? Sikerült beszelned dokival? Egyenként nem értem miért mondta az 5 napot. Amíg van progi bevitel addig általában nem jön….
2022. aug. 5. 07:02
És ma végre elfogy a Norcolut hála Istennek!!!!!!
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Ágio8405)
2022. júl. 31. 19:12
Nekem is voltak mélypontok, de hát tudom, hogy így egészségesebb élni, ezért csinálom így.
28. Ágio8405 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 17:48
Biztos nektek is fog hamarosan. Egyébként én sem a baba miatt csináltam. Inkább unalomból, dühböl. Most sajnos gyenge vagyok hozzà pedig nagyon ràm férne.
2022. júl. 31. 14:59
Oh és még annyi, hogy minden egyes alkalommal mikor petesejtleszivàs volt tökéletes minőségűek voltak, azonnal megtermékenyültek és osztódni kezdtek, szóval hála istennek a petesejtjeim legalább szuperek.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
2022. júl. 31. 14:57

Nem igazán szamolgatom már én sem, 2 év alatt saccra tudom miből mennyit ehetek és mivel működik, a vitalitasom, is sokkal jobb, fittebb, energikusabb is vagyok, így nem tervezek ezen semmit változtatni . mindenféle gabonából készült kenyerét és pékterméket is kiiktattam az étrendenből, mert így érzem jobban magam. Nekem ez a fajta élet vált be és elhiszem amiket te mondasz, de én már nem akarok hosszú éveket várni a babára, hogy valami Isteni csoda folytán magától összejöjjön, én az orvosokban és a lombikban hiszek.

De köszönöm, hogy megosztottad a te tapasztalataidat és gratulálok, hogy végül sikerült minden.

25. Ágio8405 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 13:50
A teljes értékű növényi étrend más. Ha érdekel olvass utána. A ch számolos étrend nekem sem hozott sikert elsőt sok évig ettem úgy. Nekem valószínűleg az immun problémàban a búza mentesség segített. Pedig gluten érzékeny nem vagyok. Mégis voltak bőr tüneteim amik csak akkor jöttek helyre. Tehat valami alkotó részére csak érzékeny lehetek. Az pedig fenn tarthat olyan immun reakciót ami nem engedi a terhességet vagy akár a megtermékenyíthető minőségű peteérést.
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2022. júl. 31. 13:36

Bejött a korona vírus és mivel az átjárhatósági is műtétnek számít, egy kórház sem vállalta hiába volt a meddőségiből beutalóm. Ezért úgy döntöttünk az orvosommal, hogy elkezdjük akkor enélkül a vizsgálat nélkül, maximum nem sikerül. Hát nem is sikerült, illetve egyszer, de az kémiai volt.

Aztán ennyi sikertelen inszeminàció indokolta a lombikprogram elkezdését. Azóta pedig küzdünk.

120g-os szénhidrát diétát csinálok, nem eszem húst (persze a fehérjét pótlóm) ,szedem a vitaminokat, a folàtot, a gyógyszereket amiket kell, 75kg-ról 65-66kg-ra lefogytam, iszom a cickafark fű teát, és úgy érzem, ennél többet már én nem tehetek.

23. Ágio8405 (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 31. 07:11

Ez érthető. Gondolhatod hogy én is az voltam majdnem 10 év után. Fel sem merült bennem hogy terhes lehetek egy barátnőm mondta nem akarok-e tesztelni. Én mondtam hogy à nem, láttam én már elég negatív tesztet. Aztán másnap csak csináltam mert furán éreztem magam. De azt is úgy hogy a tesztet félre is tettem fésülködtem, fogat mostam stb aztán kifelé menet csak rá pillantottam és akkor láttam hogy pozitív. Valamilyen szinten igen csoda, de leginkább az hogy ennyire helyre tudtam hozni a szervezetemet a teljes értékű növényi étrenddel. Ja és glutén mentesen ettem akkor 2 honapja. Olyan szintű düh és dac volt bennem hogy hihetetlen. Ja és persze tipikus, hogy pont akkor kezdtem nagyon jó meló helyen ahol tényleg végre jól kerestem volna. ☺️

Az hogy lehet hogy átjárhatósági nélkül csináltak inszemeket? Az nagy hanyagságra vall, ami sajnos nem ritka az itthoni meddőségi intézetekben 😞

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
2022. júl. 30. 18:36

Ja igen, nekem is túl erős az immunrendszerem, beültetésnél szoktam is kapni immungyengítőt.

Hát sajnos 3 év meddőségibe járás, 4 sikertelen inszeminàció és három sikertelen beültetés után én azért simán meddőnek vallom magam és a leleteimen is ez van. A férjem makk egészséges, elzáródàs szerintem nincs mert egy kémiai terhessêgem volt már csak mivel az immunrendszer védekezett,így ki is lökte, meg is jött a menzeszem, csak előtte pár napig voltak halvány pozitív tesztek. De petevezeték átjárhatósági vizsgálatot soha nem csináltak nekem ,mert bejött a korona vírus. Sajnos hiába a sok ovu teszt meg a próbálkozás, én már csak a beültetésben hiszek . Biztos vannak "csodák", de szkeptikus és elkeseredett vagyok már sajna .

21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Ágio8405)
2022. júl. 30. 17:49
Szóval a lènyeg hogy ha nincs elzárodás, vagy komoly férfi gond esély igenis van és nem vagy meddő. Az a meddő akinek esélye sincs.
20. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 17:45
Ezek pont azok ami mellett akár sikerülhet is de tény hogy nehezítő tényezők. Nekem is ezek voltak kb. Sőt immun túlműködés is. 9,5 év után sikerült végülis természetes úton. Nem is számítottunk rá, 7 hetes voltam amikor kiderült. A sikerben biztos komoly szerepet játszott egy komoly étrend beli életmód váltás. Meg pont előtte nem jött meg magától es 80 napra norcoluttal lett meghozva. Rá kb 6 hétre fogant a kisfiam.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ágio8405)
2022. júl. 30. 17:09
Leiden mutáció, MTHFR heterozigóta mutáció, PCOS, pajzsmirigy problémák.
18. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 14:38
Mi az alap probléma nálad?
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
2022. júl. 30. 13:39
Azért kaptam a Norcolutot mert össze vissza vannak a hosszú ciklusaim és ma kezdem a hormoninjekciot és hát a stimulálàshoz kell, hogy megjojjon, aztán meg képződjön jó néhány tüsző amit le lehet szívni. Nekem természetes úton nem lehet gyerekem, meddő vagyok.
16. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 30. 12:23
Most is van mert azért kaptad hogy rendeződj hormonálisan és nagyobb esély legyen babàra.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2022. júl. 29. 14:28

beülteteseknel én jól viseltem a progeszteron kupot.

Az volt a betegtájékoztatóban, hogy akiknek Leiden mutációjuk van nem szedhetik ezt a gyógyszert, mert hát alapból is rögösödést okozhat, a Leideneseknek meg ez alapból probléma.bae szedek vérhigítót, de hát akkor is félek, nehogy baj legyen.

De a terhesség alatt ha rosszul leszek legalább "lesz értelme" a rosszullétnek.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Kannanana)
2022. júl. 29. 14:27
Tudom. Az első két beültetésemnél is szúrtam míg ki nem derült, hogy nincs baba. De azért mert Leiden szindrómám van, még nyilván valóan szeretnék gyereket és sok leidenesnek lesz is
13. kannanana (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 14:06
A Terhesség jobban növeli a trombózis kockázatát, mint a Norcolut vagy a fogamzásgátló. Persze egyik se egészséges, csak ebbe gondolj bele, főleg, ha Leidennel szeretnél teherbe esni, mert akkor szúrni is kell majd a vérhígítót
12. Ágio8405 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 14:02
Hàt a terhesség alatt még durvább lesz nyugi. Progi pótlást sokan nehezen viselik az első trimeszterben. Egyébként mi van a betegtajekoztatóban ami miatt megjedtél?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Bichi)
2022. júl. 29. 13:19
Ja mindenre is jó, csak ne émelyegnék tőle és még 7 nap hátra van 😵‍💫...
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Fisica)
2022. júl. 29. 13:19
Na, mennyi új infót tudok meg 🙂.
9. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 12:24
Semmi gond, a nőgyógyászatban elég elterjedt, mindenre is jó szer :))
2022. júl. 29. 11:20
Endokrinológus is felírja.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Bichi)
2022. júl. 29. 08:47
Ezt nem tudtam, hogy ezt sima mezei nődoki is felirja. Azt hittem, csak meddőségiben írják a meddő nőknek akiknek össze vissza van a ciklusa. Most szedek először ilyen gyógyszert és fogalmam sem volt róla, bocsi, nem akartam durván írni.
6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 08:32
Nyilván, csak azt nem írtad, hol kaptad, és sima nőgyógyász is felírja...
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. júl. 29. 07:17
Fórumokat ilyen témákban elvből sem olvasok, van jobb dolgom is és húzni sem akarom magam a sok ökörségen.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Bichi)
2022. júl. 29. 07:16
Nyilván a meddőségi központban tudják mi a próblémàm.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 29. 07:13

Gondolom szóltál a betegségedről az orvosnak, úgyhogy szerintem ne aggódj.

Egyébként a Norcolut betegtájékoztatója semmi a hozzá tartozó fórumokhoz képest...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook