Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges összefüggés? Amióta új lakásban lakunk, folymatosak a viták köztünk a férjemmel? fórum

Lehetséges összefüggés? Amióta új lakásban lakunk, folymatosak a viták köztünk a férjemmel? (beszélgetős fórum)

17. 54246605c4 (válaszként erre: 15. - Kryssz)
2009. máj. 8. 08:02

Nézd, én sosem hittem az ilyenekben, én röhögtem a legjobban körbe azokat, akik igen.

De igaz...

A macskák érzik őket a legjobban...Ahol Ők nem érzik jól magukat, ott "átjáróház" van...

Az elmond valamit, hogy a macskáim, akik utálnak költözni, majdhogynem az első dobozokba bújtak bele, hogy ők márpedig költöznek????


És azóta minden rendben...


A másik. Érdekes, de mielőtt elköltöztünk, 16-20 napos ciklusaim voltak, görcsöltem, kínlódtam, stb.

Ma a 26. napomon vagyok, és semmi:))))))))))


Nagyon sokat számít:)


Költözzetek!!!!!!!!!!!


A lakás igenis lehet az oka ennek az egésznek

16. 874eb11dfd (válaszként erre: 14. - 54246605c4)
2009. máj. 7. 10:04

te jó ég! Hát én is be***tam :D

Mi most már jól érezzük magunkat itt az új albérletben, elötte egy 100 éves házban laktunk albiban, ott is elöttünk öregek voltak.De hogy ott haltak-e meg, vagy nem azt nem tudom. Volt hogy egyedül aludtam ott, mert párom szolgáglatban volt, az tény hogy féltem,de nem volt amúgy semmi gond. csak nem szerettünk egyszerűen ott lakni.

15. kryssz (válaszként erre: 14. - 54246605c4)
2009. máj. 7. 09:44

Jesszuss!! A hideg futkos még mindig a hátamon, egész testemben borzongok!Ezek szerint tényleg vannak ilyenek? De mi lehet ez? valóban szellemk járhatnak itt? vagy valami rossz emlék fűződhet a lakáshoz? Kérdezzemmeg én is szomszédokat tudnak-e valamiről? Vagy csak egyszerűen húzzuk el a csíkot innen?

Fura zajokat én is szoktam hallani, de próbálok nem tudomást venni róluk, sajnos sokat vagyok egyedül a kislányommal, így még jobban félek!

Valahogy tudom,érzem, hogyha innen elköltözünk, újra tökéletesen boldog lesz az életünk, mint korábban volt!

2009. máj. 6. 20:56

Lehet, hogy sokan nem hisztek benne, de mi is emiatt költöztünk el az előző lakásunkból. Folyamatosan veszekedtünk,az állatok feszültek voltak, különösen a cicák, nem aludtuk ki magunkat, folyamatos neszezést hallottam éjjel is, alig tudtam elaludni, utáltam egyedül a fürdőszobában lenni,a macskák be nem tették a lábukat...

Egyszer mentem be a fürdőbe, és szó szerint arcon csapott valami hideg... A hátamon állt a szőr.

Sosem hittem a szellemekben, kísértetekben.

De a veszekedések rettenetesek voltak, 2 babánk elment abban a lakásban.

El akartam költözni.

Most minden jó és szép:)

Költözéskor tudtam meg a szomszédtól, hogy 2 éve az előző tulaj 15 éves lánya öngyilkos lett a fürdőkádban...

Na azóta hiszek az ilyesmiben...

2009. máj. 6. 16:53

Tizenévvel ezelőtt mi is egy kis családi házba költöztünk.Az életben nem veszekedtünk annyit,mint akkor.Fél év után megoldódott a dolog,egy jó lehetőség miatt elköltöztünk még a városból is.

Szerintem minden lakásnak lelke van.Azóta figyelem,ha új helyre megyek.

Ja,és utánunk több tulajdonosa volt a háznak,több válás,haláleset kísérte az éveket.Aztán valaki megvette,letarolta,épített rá egy újat és azóta boldogan élnek.

2009. máj. 6. 16:02
Igen lehet közte összefüggés!
11. kryssz (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2009. máj. 6. 13:27
persze, nem biztos, hogy a lakás az oka, csak különös az egybeesés...
10. 40163fd81d (válaszként erre: 6. - Kryssz)
2009. máj. 6. 11:39

Valami nem stimmel ott,nektek nem jön be:))

Persze az sem lehetetlen ,hogy más a befolyásoló tényező,nem maga a lakás,lehet akkor sem oldódik meg ,ha máshová költöztök....

Hogy mi a gond kettőtök között ,erre nektek kell rájönnötök:))

Ha csak a "hely " az oka,akkor legalább már most megnyugtathatjátok egymást,egy -egy feszültebb pillanatban,hogy csak a "hely varázsa,bocsánat":))

2009. máj. 6. 11:23
ja, és az autónk is folyamatosan összetörik, úgy hogy mindig más a károkozó, nem mi, a férjem előző kapcsolata nagyon csúnya véget ért, neki az a gyanúja, hogy a lány megátkozta, vagy rontást tett rá...
8. kryssz (válaszként erre: 3. - Micimacko72)
2009. máj. 6. 11:21
Igen,ezekről a vízerekről - vagy mikről - én is hallottam már, csak egy jó szakember kel, aki ezt be tudja mérni! Én meg olyat nemismerek sajnos!
7. kryssz (válaszként erre: 2. - Molyka)
2009. máj. 6. 11:20
Húú, ez komoly? De ugye a tietek nem, még időben odébb álltatok?
6. kryssz (válaszként erre: 4. - 40163fd81d)
2009. máj. 6. 11:20
Az igazság az, hogy amikor még csak nézegettük a lakást, nekem nagyon tetszett, aztán már a felújítási munkálatok alatt is azt éreztem, hogy nem volt jó választás! Ennek még 2 éve sincs! Így jelenleg áruljuk a lakást! Úgy tűnt nekem, hogy akiktől vettük, nagyon jó házasságban élnek - dehát szerintem rólunk is ezt gondolja mindenki - így igazából ez sem mérvadó, hogy nekem mi volt a benyomásom az előző tulajokról! Az előző lakásban nagyon szépen éltünk, ahogyan azok akiktől mi azt vettük! Persze, én azt láttam, hogy szépen élnek,aztán lehet hogy nem! Nem tdom, de nagyon gyanús, hogy van valami összefüggés! A lényeg, hogy utálok itt lakni!
2009. máj. 6. 11:18
lehet, az ismerősömék évekig tökéletes házasságban éltek, anyagi biztonság stb... minden téren működött minden, közel 10 évig!!! építkeztek, beköltöztek, tárgyi értékeik sorra mennek tönkre és válás szélén vannak, hihetetetlen de szinte a költözésükkel rögtön elindult minden a rossz irányba :(
4. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Kryssz)
2009. máj. 6. 11:09
Szerintem létezhet,pláne ha ennyire észrevehető a különbség.Szeretitek az új otthont?
2009. máj. 6. 11:07
Szia! Nálunk a kisfiam nem volt hajlando a kiságyában aludni. Már mindent kipróbáltunk, mikor valaki azt mondta valami rossz ér vagy energia van a kiságy alatt. Áttettük másik helyre és a gond meg is oldódott. Én nem hittem az ilyenekben de tényleg lehet benne valami :-))
2009. máj. 6. 11:07
Ahol mi laktunk, ott minden házasság előttünk is és utánunk is tönkre ment.
2009. máj. 6. 11:05
Létezhet összefüggés szerintetek a lakás (lakóhely) és az érzelmi állapot ill. a vitáink gyakorisága között? Amikor még a másik lakásban katunk, idilli volt a kapcsolatunk, itt viszont az egész más alapokon nyugszik, úgy érzem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook