Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehetséges, hogy "csak úgy" eltűnik egy mappa a számítógépről? fórum

Lehetséges, hogy "csak úgy" eltűnik egy mappa a számítógépről? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 27. 15:28

Előfordúlhatnak telepitések amik , nem tudni miért, eltüntethetnek ezt-azt

Telepitettél akármit is?


De ha minden kötél szakad, rengetek ingyenes és működő progi van ami visszahozza a törölt fájlokat vagy könyvtárakat


De gondolom, jószokás szerint csak egy particiód van

és ugyancsak jószokás szerint nincs telepitve TotalCommander, hanem a mappákat huzogatod/nyitogatod a "saját gép"-ben


Hozzá nem értő legalább egy TeamViewert telepitsen, mert a segítő igy belenyúlhat a gépébe és "rendberakhatja"

15. syria (válaszként erre: 6. - Dina2)
2014. jún. 27. 14:52
Kérj segítséget, de ne így távolról (, főleg hogy dilettánsnak tartod magadat): se perc alatt meglesznek a fényképeid. Akár előhalászva a kukából, ahová esetleg egy véletlen (hozzá nem értő) mozdulattal áthelyezted.
14. .iZaBeLL. (válaszként erre: 13. - Jstefan)
2014. jún. 27. 09:45

He? Ennek így sefüle sefarka.



Amúgy tuti rossz egérmozdulattal áthelyezted, ahogy itt valaki írta.

De akkor sincs vész, ha esetleg letöröltétek, vannak ilyen esetre programok, de azt inkább egy hozzáértő ismerőssel csináltassátok meg.

13. jstefan (válaszként erre: 1. - Dina2)
2014. jún. 26. 22:15
Saját mappa nem tud törlődni csak úgy! Ha tíltott anyagot töltesz le akkor előfordulhat hogy vírus jön vele,és ha azonnal nem nevezed át vagy nem mented másik mappába akkor kitörli önmagát.
2014. jún. 26. 22:08
keress rá egy file-ra, ami abban volt, és emlékszel a nevére, vagy magára a mappanévre!
11. Dina2
2014. jún. 26. 22:02
próbálkozni fogok...
2014. jún. 26. 21:55
Olykor előfordul (kattintgatásokkal), hogy véletlenül áthelyeződik egy másik mappába. Ott kell annak lennie! :-)
2014. jún. 26. 21:32

Szollaljanak meg fanfárok , piros szőnyeget teritsenek le nekem Torinóban , meg van a repjegyem ;))

Ezekkel a szavakkal küldtem el levelem napfényes Itáliába....


Várnak melegen a forró nyárban ;)

8. linksys (válaszként erre: 5. - Dina2)
2014. jún. 26. 21:18
nem lett átnevezve? vannak különféle programok, amelyekkel vissza lehet hozni letöröld dolgokat, de ezt ne te végezd, hanem szakember és ha nagyon fontos képek, akkor mielőbb keress fel valakit ezzel kapcsolatban, aki jól ért az adatok mentéséhez,
7. Dina2 (válaszként erre: 4. - Syria)
2014. jún. 26. 21:16

ez valamelyest megnyugtat.

régi mappáról van szó, amit azóta használtam is többször és világosan emlékeztem rá, hová mentettem le. de most nincs ott.

vírus nem törölhette le?

6. Dina2 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2014. jún. 26. 21:14
beismerem hogy viccesen hangzik, de nem értek a géphez...
2014. jún. 26. 21:08
hát ez "csak úgy" eltűnt. és mivel fényképekről van szó, eléggé aggódom is rajta. nem hiszem hogy valamelyikünk kitörölte volna, mert nem volt közvetlenül kirakva a képernyőre.
4. syria (válaszként erre: 1. - Dina2)
2014. jún. 26. 21:07
Nem, nem lehetséges. Az lehet, hogy nem tudod, hová lett elmentve.
2014. jún. 26. 21:07
:D
2014. jún. 26. 21:04
Szia, csak úgy? nem szokott, valahol meg kell lennie, ha tudod a nevét, akkor a keresőben próbáld megkeresni.
2014. jún. 26. 21:02
Lehetséges, hogy "csak úgy" eltűnik egy mappa a számítógépről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook