Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehetséges, hogy az Avast vírusirtóm lassítja le ilyen szörnyen a gépem, főleg indításkor? fórum

Lehetséges, hogy az Avast vírusirtóm lassítja le ilyen szörnyen a gépem, főleg indításkor? (tudásbázis kérdés)

2013. márc. 31. 13:38

Sziasztok! nincs alapból vírusírtó az androidba.

Az avast nem igazán jó.

Próbáld ezt: Zoner AntiVirus Free

G.playon fent van

2013. márc. 31. 11:47

Töröld az avastot!


lehetséges, hogy az androidba be van építve a víruskereső, mert ha nem lenne, akkor figyelmeztetnének rá, hogy töltsük le, de nyilván ezért nem figyelmeztetnek rá, mert van rajta.


Ahogy leszedtem az avastot a mobilomról, az android is életre kelt, és az akksi sem merül le egy óra alatt..

Már a fényképezője sem, a bluetooth sem, és semmi sem működött, de abban a pillanatban újra élet került a mobilomba, hogy leszedtem róla az avastot..

7. cica0416 (válaszként erre: 6. - 14f968b657)
2013. márc. 31. 11:46

Töröld le és telepíts egy másikat.


Én a 2013-as AVG-t ajánlom.

2013. márc. 31. 11:35

akkor kezdem a telefonom is miért kezd meg hülyülni hiszen oda is most szedtem le az avastot....


tudja valaki hogy cseréljek virusirtot.. töltsem le az ujjat és egyszerüen töröljem az avastot?

2013. márc. 31. 11:24

Könnyen előfordulhat.


Régebben én is azt használtam,de felesleges volt,hiszen rengeteg vírus volt a gépemen az AVAST! mellett.

Feltelepítettem a 2013-as AVG-t és minden okés.

Nem lassú a gépem és teszi a dolgát rendesen.

4. koxy
2013. márc. 31. 11:22
Viszont a mi gépünkön is avast van és gyors! Az ismerős gépén volt másik vírus írtó, bár próba verzió, de lehet,h a 2 nem szerette egymást! :)
3. koxy
2013. márc. 31. 11:21
Elképzelhető! Mi is jártunk így, egy ismerős gépével! Tök gyors volt, ráraktuk az avastot és onnantól lassú volt! Leszedtük róla és ismét gyors lett!
2013. márc. 31. 11:20

Lehetséges!


Az androdidos telómra is azt raktam, majd az egész androidja besz.rt, nem működött, leszedtem róla az avastot, és újra életre kelt a telefonom. Leblokkolt rajta mindent, még az akksi energiáját is leszippantotta egy óra alatt.. Most kezdek rájönni, hogy lehet, hogy a gépre is rossz hatással van?

2013. márc. 31. 11:15
Lehetséges hogy az Avast virusirtom lassitja le ilyen szörnyen a gépem főleg inditáskor?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook