Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehetséges, hogy állkapocs cisztából idővel rossz indulatú daganat alakuljon ki? fórum

Lehetséges, hogy állkapocs cisztából idővel rossz indulatú daganat alakuljon ki? (tudásbázis kérdés)


14. Nina0408 (válaszként erre: 11. - Anonymus8998)
2020. ápr. 16. 07:21
Szia, hova jársz a fogászati dolgaiddal? kitb ajánlasz?
13. Anonymus8998 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. aug. 11. 09:31
Oh értem.
12. Guruljka (válaszként erre: 8. - Anonymus8998)
2019. aug. 10. 12:25
Nem, semmit nem éreztem előtte. Onnan tudtam, hogy gennyes volt, hogy kicsit megéreztem a húzáskor.
11. Anonymus8998 (válaszként erre: 10. - Bözsi néni)
2019. aug. 9. 14:59

Szia

Igen,nagy nehezen,de sikerült,az egyik csont artériám volt a ludas..De hálistennek már minden rendben van.

Nagyon szépen köszönöm!

Már csak ez az állkapocs cisztás dolog idegesít még..

10. Bözsi néni (válaszként erre: 9. - Anonymus8998)
2019. aug. 9. 12:55

Szia!


Mi van veled? Összevarta a doki?

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

9. Anonymus8998 (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. aug. 9. 07:01
Nagyon szépen köszönöm,de ma vissza kell mennem még az orvoshoz,mert este 11 óra környékén megindult vérezni az ínyem és azóta nem áll el :(
8. Anonymus8998 (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2019. aug. 9. 06:59

Hát nekem mivel nem volt még nem tudom:c

Én is érzem,de én ilyen ciszta jellegű dudort érzek

Azt már foghúzás előtt is érezted egyébként?

7. Bözsi néni (válaszként erre: 5. - Anonymus8998)
2019. aug. 8. 19:29

Hú, ez fájdalmasnak hangzik. Gyógyulást kívánok.

A röntgen szerint meg minden rendben lesz.

2019. aug. 8. 18:58

Nálam cisztát nem mutatott a röntgen, de az egyik kihúzni való fogam kicsit gyulladtnak bizonyult a fogorvos szerint.

A húzás után pár nappal a seb már begyógyult, de az állkapcsomon, kívülről, éreztem egy dudort a helyén, ami mintha csont-dudor lett volna.

Ennek kb. három hete, a dudor felszívódott, már nem érzem.

5. Anonymus8998 (válaszként erre: 4. - Bözsi néni)
2019. aug. 8. 14:49

Kihúzták a fogamat és vele együtt kijött a foggyökér cisztám is,azonban még mindig érzem a dudorokat az állkapcsomban :/

Még van egy fogam amit kezelni kell jövőhéten.

Majd jövőhét után kellesz röntgenre menni,és akkor kiderül minden

4. Bözsi néni (válaszként erre: 3. - Anonymus8998)
2019. aug. 8. 13:02
És mi a röntgen eredménye? Mit mondott a fogdoki?
3. Anonymus8998 (válaszként erre: 2. - Mircikss)
2019. aug. 8. 11:04

Igen a gyulladás valóban nem tesz jót a szervezetnek,de szerintem én már abban a cipőben járok.

Remélem,hogy minden cisztánál így van,drukkolok neked,hogy rendbe jöjjön :)

Csak sajnos az iskolámban van egy karbantartó,akinek szintén állkapocs cisztája volt a bölcsességfoga alatt,és neki a fél álkapocs csontjába került,mert elrákosodott,ezert aggaszt kissé ez a dolog.

2019. aug. 8. 10:33
Állkapocs cisztám nem volt, viszont a bikini vonalamon van egy ideje, pont tegnap voltam a bőrgyógyásznál.Kihangsúlyozták, hogy jóindulatú, kaptam rá injekciót, hogy felszívódjon. Ha nem szívódik fel 3 hét alatt, ki lesz vágva. Azt mondták, hogy akkor se lesz valószínűleg bajom, ha nem csinálok vele semmit, csak akkor lehet, ha begyullad, és a gyulladás elterjedhet a szervezetemben, tehát megelőzés céljából. Tehát nekem egy szóval se említettek rákot. De nem vagyok orvos.
2019. aug. 7. 22:19

Holnap megyünk a fogorvoshoz rötgenre,de már mindent bebeszéltem magamnak,és csak nyugtalankodom


Valószínűleg állkapocs cisztám van évek óta egy rossz fogamnak köszönhetően,amit sajnos ez idáig mindig csak halogattam,tudom nem kellett volna,mert most szívhatom a levét.


Én pedig egy elég túlgondolós ember vagyok szóval erre szeretnék választ kapni,mert napok óta nem hagy nyugodni ez a kérdés,vagy egy olyan embertől aki járt hasonló cipőben mint én,előre is köszönöm a választ! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook