Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetett beágyazódás, vagy annak túl erősek a tünetek? fórum

Lehetett beágyazódás, vagy annak túl erősek a tünetek? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 7. 20:48
Az orvosod mit állapított meg, mi az oka? PCOS, IR, pajzsmirigy alulműködés, D-vitamin hiány? Ha nem a pajzsmirigyed a hunyó, akkor nem is kéne hormonkezelés, a kiváltó ok kezelésével a progi is emelkedni szokott és meghosszabbodik a luteális fázis. Kisfiaddal spontán estél teherbe?
2017. júl. 6. 19:30
Tudjuk hogy rövid, már született egy fiam így is, valamint van egy alap betegségem, ezért hormonokkal nem szeretne belenyúlni az orvosom...
2017. júl. 6. 19:08
Ha menstruáció előtt nem sokkal van peteérésed, akkor valószínűleg rövid a luteális fázisod (ovu és következő menzesz közti idő). Normál esetben legalább 10 nap, de inkább 12-14. Ha ennél kevesebb, akkor a baba nem tud beágyazódni, hiába történt meg a megtermékenyülés. Ez így a barnázással együtt nagyon progihiánynak tűnik. Nekem is ez volt.
2017. júl. 6. 17:16

Hétfőn este elkezdtem barnázni, de csak a papíron látszott. kedd délutánra erősen begörcsöltem, élénk színűre is váltott a dolog, de bőven elég volt egy tisztasági betét , igazából a görcshöz képest alig volt. Szerdán már nem volt semmi, az alhasam kicsit furcsa volt, mintha felfújódtam volna lent és szurkált nagyobb mozdulatoknál. Mára semminek semmi jele. A gond az, hogy 25én (vasárnap ) múlt el. Peteérésnek korainak tartom, de nekem nagyon későn van peteérésem, mensi előtt 7.2 nappal, ezért gondoltam arra ha késői volt esetleg beágyazódás is lehetett. (Cisztát kizárnám mert 28-án látott orvos)

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook