Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? fórum

Lehetek terhes? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 16. 06:48
Nem "görcsöltem" rá a dolgokra,és most 15 hetes kismama vagyok! Aki babát akar,szedjen magzatvédő vitamint! Fontos a fogantatáshoz! Az autó se indul benzin nélkül! :)
2012. máj. 16. 06:46
Nem kell rágörcsölni a dolgokra,minnél jobban akarod annál jobban nem jön össze! Számoltam én is,hogy mikor van peteérésem,mértem hőt is! Mégis mindig megjött! Aztán mikor úgy voltam voltam vele,hogy jön amikor jönni kell,akkor puff pozitivat teszteltem! Szerintem vegyél egy tesztet,aztán majd az megmutatja mi a helyzet! Mensi előtt is lehet terhességi tüneteket produkálni!
15. *Vinike* (válaszként erre: 13. - Orsibigyu)
2012. máj. 16. 06:43

Jajj,ezt nee!!

A halálom a ne görcsölj rá duma...

Aki igazán babát akar hónapok,ne adj'isten évek óta az nem tud nem foglalkozni vele. Ez tölti ki minden gondolatát,és ez ellen nem tud tenni. Ettől még megfoganhat,pont úgy,mint aki "véletlen" esik teherbe. Tapasztalatból beszélek...

14. *Vinike* (válaszként erre: 10. - Csell)
2012. máj. 16. 06:40

Egy teszt sokat segítene.

Amúgy nekem egyik terhességemnél sem volt beágyazódásos vérzés. szerintem az ritka mint a fehér holló.

2012. máj. 14. 20:50
Lazabban csajok! Sajnos az ember, ha nagyon akar valamit bekepzel tuneteket is.
12. 25d4b44717 (válaszként erre: 6. - 2c8b615588)
2012. máj. 14. 09:02
Ari vagy, de nem valék rémes isten:-) :-) :-)
11. Bcicus (válaszként erre: 10. - Csell)
2012. máj. 13. 23:19
Reménykedni reménykedhetsz de ne a tünetek miatt. Az semmi nem jelent.
10. csell
2012. máj. 13. 22:55

Sziasztok.Annyit olvasgattam már ezeket az oldalakat.És ma rászántam magam és regiztem.

Tanácsot szeretnék kérni.Párommal babát akarunk már egy ideje.Semmi védekezési módszert nem alkalmaztunk.és 6 hónapja semmi.De most apr.25 en volt mensim,majd máj 4 én voltunk együtt párommal.És egy pár napja érzem h fáj a mellbimbóm,a hasam görcsöl,és van a mindjárt megjön érzés is,pisilni is többet járok sztem:)nagyon labilis vagyok érzelmileg.De beágyazódási vérzésem nem volt:(A mellem egyetlen egy mensimnél sem fájt soha.Ezért is figyeltem fel rá.Olyan furcsán érzem magam...Párom nagyon izgatott,én is de nem merem beleélni magam.Mert sokszor volt már így h azt éreztem h nah most akkor összejött,de semmi.És elég csalódottak voltunk.(Bár ilyen tüneteim nem is voltak eddig)Párom azt mondta h szerinte összejött,h ő érzi:)De én akinek ezt tényleg éreznie kéne nem vagyok biztos abban,h ez tényleg az vagy csak megint a szervezetem játszik velem.

Szerintetek reménykedhetek?

Válaszotokat előre is köszönöm.:)

9. e57e061615 (válaszként erre: 4. - 25d4b44717)
2012. máj. 13. 22:54
Felőlem is! XD
8. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Rencho)
2012. máj. 13. 22:43
Szerintem nem vagy.Én még sosem voltam terhes és mégis sokszor produkálom az általad említett tüneteket.De ne keseredj el,még csak pár hónapja próbálkoztok :)
2012. máj. 13. 20:17
Valszeg nem vagy az.
6. 2c8b615588 (válaszként erre: 4. - 25d4b44717)
2012. máj. 13. 20:00
Édes Istenem :D Rémesek vagytok :))))
2012. máj. 13. 19:45
Megengedem,lehetsz.
2012. máj. 13. 19:41
Tőllem...nyugodtan:-)
3. e57e061615 (válaszként erre: 1. - Rencho)
2012. máj. 13. 18:24
Elvi lehetőség van, de baromi kicsi.
2. e676663877 (válaszként erre: 1. - Rencho)
2012. máj. 13. 18:23
Nem akarlak elkeserítni, de szerintem nem vagy terhes. Pszichésen produkálod a terhességi tüneteket. Tudom, mert én is így jártam... mi 1 éve próbálkozunk, többször átestem ezen az állapoton, a menzi furcsaságokon keresztül az émelygés és szédülés érzésén át. :(
2012. máj. 13. 18:21

Tudom, ezeregy "lehetek-e terhes" kérdés található itt, én még is felteszem az ezeregyediket. :)


Február óta próbálkozunk a babával, eddig mindig megjött. Viszont mostanában elég furcsán érzem magam.

Kezdem azzal, hogy áprilisban megjött, elkezdődött egy újabb ciklus.

Természetesen próbálkoztunk szorgosan. :)


De sajnos május 3.-án megint megjött, bár nem teljesen a szokott módon.

A színe teljesen más volt, egyáltalán nem vér színű, inkább nagyon élénk, pink.

A szokott módon, öt napig tartott, viszont csak a második nap volt erős és darabos, a többi nap csak krémes és nem is olyan sok.


Már a vérzés elmúlása után feltűnt, hogy nem igazán vagyok jól. (Étvágytalanság és folyamatos émelygés kínoz azóta is.)

Hát biztos ami biztos alapon csináltam egy tesztet. (Kép a naplómban.)

Egy hatalmas negatív lett.


Le tudtam annyival, hogy csak a testem szórakozik velem.

Viszont pár napja feltűnt, hogy nagyon élénken érzem a szagokat. Az öblítőt, az ételízesítőket, lent a virágokat, a füvet, a homok és sár illatát.

Egyszerűen émelyítően erősen érzek mindent.


Hőmérővel figyelem az ovulációm, a hőm nem ment 36,7 alá. Viszont a 37,2 maximumról azért a mensi után még is csak leesett és a jelek szerint a peteérést is jelzi, mivel ma-holnap várható, hő szerint.

Általában megérzem az ovulációt, viszont most semmit nem érzek, csak a jobb oldalam és a méhem közepét. (Most bal oldali ovu lenne, előző ciklusban volt jobb.:))


Ha kifárasztom magam, erőteljesen nyom és feszít a méhem közepén, folyamatosan szúró, nyilalásokat érzek, de főképp középen és elöl.


A mellem nem érzékeny, a mensi ideje alatt a méhszájam is nagyon lent volt.


Szóval a kérdésem az lenne, mással előfordult-e már ilyesmi, lehetséges-e, hogy a teszt nem mutatta ki a több mint öt hetes terhességet, vagy csak a testem szórakozik velem? :)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook