Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehetek fontos neki vagy fogadjam el, hogy neki csak a lánya van? fórum

Lehetek fontos neki vagy fogadjam el, hogy neki csak a lánya van? (beszélgetős fórum)

19. f.frezia (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 5. 04:14

Szóval te állítottál fel egy sorrendet és nem ő.

Miért?

Kisebbségi komplexusod van?

Tök jó, hogy csak 3 nő fontos az életében és nincs valami viszonzatlan szerelem. Szerintem ennyit akart közölni és nem mást.

Teljesen máshogy szeretjük a gyermekünket, anyukánkat, testvérünket és a párunkat. Miért akarod bármelyikkel is felvenni a versenyt?

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Birebora)
2021. máj. 3. 13:33
Nem ő mondta, hogy ez a sorrend, csak említette, hogy az ő életében 3 nő volt fontos, aztán ebből arra következtettem, hogy akkor én lennék a 4.
17. Channa* (válaszként erre: 16. - Birebora)
2021. máj. 3. 09:03
Na de ha valaki egy használt pasit választ, akkor bizony ez is megeshet;)
16. birebora (válaszként erre: 13. - Channa*)
2021. máj. 3. 08:57
Hát a 4. helyezett nem éppen kecsegtető egy fiatal lánynak egy kezdődő kapcsolatban. Mondjuk a pasi sem egy grál lovag ha már most és így előrebocsájtja a sorrendet. Kellene a fenének.
2021. máj. 3. 08:54

Én nem lennék 4. egy kapcsolatban sem. Az ember máshogy szereti a gyerekét, az anyját, a testvérét és máshogy élete szerelmét, élete párját már ha az vagy és annak tekint.


A 13 éves lánynak pedig mond meg te, hogy tegezzen. Én vinnék neki valami apróságot pl egy tábla csokit az első találkozásra.

14. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 3. 05:24
Téged a saját apád nem szeretett?
13. Channa* (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 22:34

Ez valami verseny, ahol a 4. helyezett a legrosszabb?


Szerintem hagyd az egészet.

Ne akarj versenyezni se a gyerekével, se az anyjával, se a nővérével.

12. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 21:50

Tudjuk.

Nyitottál erről már fórumot és ott meg is kaptad a 271 választ a kérdéseidre.

Ezek után még mi a kérdés?

Ha ugyanaz, akkor a válasz is ugyanaz.

Nézd vissza az előző fórumot.

2021. máj. 2. 21:49
Nem hiszem, hogy a 4., de az örök 2. az borítékolhatónak tűnik.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 8d00a82c06)
2021. máj. 2. 21:48
Én ilyen nem mondtam, csak mesélte a volt párja egyik ismerőse, hogy titkolta, hogy terhes, csak akkor szólt, mikor már késő volt. Nem véletlenül.
2021. máj. 2. 21:46
Nem akarok fontosabb lenni, mint a lánya, de szeretném, ha fontos lennék számára. Azt mondta, hogy az életében 3 nő van; a lánya, a nővére és az anyukája. Ha komolyabb kapcsolatba kerülünk, akkor enyém lesz az örök 4.hely?
8. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 21:45

Persze...

Tudjuk, a volt asszony a nyugati boszorkány!

Ezt ne!

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 5236d12e25)
2021. máj. 2. 21:43
42 éves. Nem volt nős, a volt párja ezzel akarta megfogni, hogy teherbe ejti magát, de nem vette el.
6. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 21:40
Ha kétségeid vannak akkor kihagyod az egészet és probléma megoldva...
5. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 21:33

Gondolom a lány apja nem huszonéves.

Nincs korodbeli pasi?

2021. máj. 2. 21:24

Az ember a gyermekét másképp szereti mint a párját.


Normális szülőnek válás után is fontos a gyereke, mindig a gyereke lesz és ahol ennyire rajong a gyerekéért ott igen, mindig a gyerek lesz az első,nem te.


Ha gyerekessel kezdessz vagy elfogadod gyerekkel együtt vagy sehogy.


Saját véleményem - saját- sosem kezdenék gyerekessel, pláne ilyen fiatalon ahol a húgom lehetne a gyerek. Gondolom a kedves párod majdhogy nem apád lehetne?!

2021. máj. 2. 21:18
Ez is volt már.
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 2. 21:18

Egy gyerekes embernek mindig fontos a gyereke, így jó, ha nem vagy rá féltékeny, kedveled, stb., mert ha még sem, akkor ne számíts rá, hogy megkedvel téged.


Majd mond meg te a lánynak, hogy tegezzen.

2021. máj. 2. 21:13

Szeretem benne, hogy annyira árad belőle a pozitivitás, amikor a lányáról beszél. Tudom, hogy nagyon szereti, és bármit megtenne érte, viszont azt nem tudom, hogy ilyen típusú férfiaknál hogy szokott működni. Tudna ő engem szeretni, vagy számomra nincs hely az életében, csak a lánya és több senki. Illetve pár hete vagyunk együtt, de szeretné, ha megismerném a lányát. 28 vagyok, a lány 13, nem fura ha elkezd majd magázni. Vagy mondjam már most meg a páromnak, hogy szóljon a lányának, hogy ne magázzon?!

Mennyire kell nekem szoros kapcsolatot kialakítani vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook