Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet valakivel csak megszokásból együtt lenni? fórum

Lehet valakivel csak megszokásból együtt lenni? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Fiúsmami (válaszként erre: 6. - 3f54929e3a)
2014. ápr. 7. 23:14
Ha elhagyod és újra szerelmes leszel,mi a biztosíték,hogy az a kapcsolat nem hűl ki?Nem szereted?Vagy nem vagy szerelmes?
9. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - 3f54929e3a)
2014. ápr. 7. 23:14

Az ilyen kerdes sajnos teljesen folosleges... Olyan szempontbol ertem ezt, hgyha a tobbseg azt javasollja, hgy menj, akkor szakitasz vele, viszont ha azt mondjak maradj az allo vizben, akkor ugy teszel?

A te eleted, tetod mi, mennyit er neked.

A biztos partner ritka manapsag, viszont becsapni magadat es a pasit is egy eleten at...

Nyilvan, ott vtak mar jelek, csak eddig nem vettel/vettetek rola tudomast.

8. 3f54929e3a (válaszként erre: 7. - Vivvv)
2014. ápr. 7. 23:14
Tudom, hogy az én kezemben van de tanácsra van szükségem mert mást nem merek ebben megkérdezni. Legalább is közel állót nem nehogy kikotyogja aztán meg nézhetek ha a végén mégis együtt akarok vele maradni.
7. Vivvv (válaszként erre: 4. - 3f54929e3a)
2014. ápr. 7. 23:12

Ez nem kor fuggvenye. 20 - 30 - 40 ev... Teljesen mindegy! A hatralevo eveidrol van szo. A 20 evest is elutheti holnap a kamion es a 40 eves is elhet meg 30-40 evig.


A dontes a te kezedben van...

2014. ápr. 7. 23:09
Egy nagyon kiegyensúlyozott ember aki mellett minden szempontban számíthatok és mindig támaszom volt ha kellett és mindenben mellettem állt amiben csak lehetett és még a tanulásban is támogat szóval nem panaszkodhatok de valahogy nincs már meg az a tűz és ha ott hagyom akkor nincsen más aki segítségemben lenne mert a szüleim meghaltak testvérem messze lakik szóval nekem csak a párom maradt és a családja akik szintén nagyon jó emberek és ők is nagyon támogatnak minket.
2014. ápr. 7. 23:09

A leirasod alapjan csak vegetalsz a parod mellett. Ennek hosszu tavon semmi ertelme.


Szoval az en valaszom: Igen, lehet valakivel pusztan megszokasbol egyutt elni - akar egy eleten at is.


Hogy megeri - e, az mas kerdes... Mindenkinek egy elete van. Gondold at, hogyan szeretned eltolteni: ELNI akarsz vagy VEGETALNI.

2014. ápr. 7. 23:06

Ezt hülyén fogalmaztam meg de a lényeg annyi, hogy valakivel együtt vagyok már 8 éve (igen fiatal korom ellenére, első szerelem volt és együtt maradtunk :) és nem is bánom ezt a 8 évet mert nagyon szép volt de valahogy nem érzem azt tüzet ami eddig volt köztünk hanem szinte csak a megszokást és én ezt nem akarom. Én elég fiatalnak érzem magam, hogy csak megszokásból együtt maradjak valakivel. De ő nagyon szeret engem és nem akarom össze törni a szivét.


A dilemmám az az, hogy ha együtt maradunk akkor a jövőm biztosított mindenféle szempontból (ne csak anyagiakra gondolj létszives!) de amit kiakarok ebből hozni a szivemre vagy az agyamra halgassak szerintetek?

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 3f54929e3a)
2014. ápr. 7. 23:03

Nem tud itt helyetted senki okosat mondani.


Beszélni, beszélhetsz róla, de a megoldás a saját kezedben van.

2014. ápr. 7. 23:02
Hogyne lehetne...
2014. ápr. 7. 22:59
Eleg megfogalmazni mert eleg megfogalmazni de talan a fökerdes az az, hogy lehet-e valakivel együtt élni aki iránt már nincsen szerelem? Talán már csak a megszokás és a függés maradt meg. Mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve. Ő nagyon szeret engem de nekem már a tűz nincs nagyon meg, nagyon sokszor érzem, hogy már csak a megszokás ami megmaradt szinte semmi más.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook