Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet valakinek kb 2 hetente peteérése ami több napig tart? fórum

Lehet valakinek kb 2 hetente peteérése ami több napig tart? (tudásbázis kérdés)


8. Cepheus (válaszként erre: 6. - Annelly)
2009. máj. 23. 07:17
Ovulációs törpemikroszkópnak hívják, beceneve PG53, és a magas ösztrogén szintet jelzi páfrányosodással. Van, aki eredményesen használja akár a termékeny napok megállapítására, akár a nem kívánt terhesség elkerülésére. De csak akkor válik be, ha nem jelezget össze-vissza, ez pedig kb. 5 nőből egy, annak az egynek OK.
2009. máj. 23. 07:14

A peteérés az valóban több napos, de amikor a petevezetékbe kerül a megtermékenyíthető petesejt, az pillanatszerű esemény. Ezt hívják ovulációnak vagy tüszőrepedésnek.


Ha neked több napig jelez ez a kis mikroszkóp, akkor az gáz, igazából a teherbeesést alig segíti, ha pedig annak elkerülésére használnád, akkor sajnos teljesen megbízhatatlan.


Végül, ez csak mert eszembe jutott a címről, de nem a fórumtéma kiírójának. Minden nőnek havonta 1szer van peteérése és ovulációja, ez még az ikreknél is így van, csak ott több pete érik. És ez akkor is biológiai tény, ha mondjuk Bözsike mást állít, például népszerű gondolat az orgazmusos peteérés vagy a Jónás napos többszörös termékenység cikluson belül. Aki ilyesmiben hisz, javaslom nézzen utána a peteérés biológiájának, különös tekintettel annak hormonális szabályozottságára.

6. annelly (válaszként erre: 5. - Tamo87)
2009. máj. 22. 19:42
Ezt részleteznéd? Mit teszel a mikroszkóp alá? Vagy ez valaminek a neve?
2009. máj. 21. 19:58

Sziasztok.

Bocsi a késői reakció miatt. Én mikroszkópot használok. Elvileg olyankor tojásfehérje szerű folyásnak kellene lennie, de én ezt képtelen vagyok megállapítani, úgyhogy ezért maradtam a törpe mikroszkópnál.

4. annelly (válaszként erre: 2. - Tamo87)
2009. máj. 19. 19:48
Hogy nézted meg?
2009. máj. 19. 19:32
Sziasztok! Megkérdezhetem, hogy mivel állapítjátok meg, hogy peteérésetek van? Ovulációs teszttel?
2009. máj. 19. 19:03

Sziasztok.

Nekem 30-án volt pém 3 napig. Utána 8-án megjött és most hétvégén megint volt pé-m amit sajna nem tudok hány napig volt, mert véletlen szerűen néztem meg csak.

2009. máj. 19. 19:01
Lehet valakinek kb 2 hetente peteérése ami több napig tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook