Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet valakinek a saját otthonában pánikrohama? fórum

Lehet valakinek a saját otthonában pánikrohama? (tudásbázis kérdés)


12. Ildi
2019. máj. 11. 21:55
Lehet
2019. máj. 11. 21:40
Pánikroham, bárhol, bármikor, de kinek mi váltja ki.Főleg idegileg valami érintetség az oka. Lehet, egy pasi követ, vagy erőszakoskodott. Lehet liftben, ha olyan katasztrófafilmet néztél, vagy horro filmtől. Lehet, otthon, ha bezárkózól, de mondjuk a W.C-t valaki lehúzza és fura hangokat hallasz, vagy nagy csend van és a bútor ropogása, stb. Én egy lányhoz hívtam orvost, mit adott rá? Üveg sört, és azt adta két naponta reggel 2dl, este 2.dcl. Elmúlt olyan két hónap múlva.
10. globus (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. máj. 11. 10:47
Hogyne lehetne. Van olyan ismerősöm, aki éjjelente arra ébred, hogy majdnem megfullad. Számtalanszor hívtak mentőt, kivizsgálták betegséget keresve, semmi eredmény. Mindig magától szűnt a panasz, de annyira megéli, hogy azt gondolja, ez most az "igazi" vég...
9. epervirág (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. máj. 11. 10:27
Persze èn pánik beteg vagyok.Nekem bàrhol elöjön.Sőt van higy egèsz nap nem vagyok jól.
2019. máj. 11. 09:26
A pànik nem helyhez kötött
2019. máj. 11. 00:05
Ahogy írják, bármikor bárhol, de otthon is
2019. máj. 10. 22:52

Szituációfüggő.

Ha pl. félsz a sötétben, és elmegy a világítás, akkor ez okozhatja.


De általában a pánikosok épphogy igyekeznek otthon élni, bezárkózni, nem kimozdulni az otthonukból, mert a rohamaik nem otthon érik őket.

2019. máj. 10. 22:06
Bárhol. Mikor jön elő, milyen körülmények között? Mi történik az otthonodban?
4. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. máj. 10. 21:51
Otthon is lehet bármilyen váratlan pillanatban. Nem is kell hozzá különösebb kiváltó ok. Gyakoribb az adott hely, esemény, ahol először jelentkezett valami negatív élménnyel. Természetesen erre nincs recept. Mindenkinél másképp lehet. Igen erős akarattal legyőzhető. Sok idő és türelem kell hozzá.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. máj. 10. 21:50
A pánik bárhol, bármikor minden ok nélkül rátörhet az emberre.
2. 65c23b64bf (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. máj. 10. 21:47

Nekem itthon csak egyszer volt, egyébként mindig máshol.

Milyen helyzetben jön és mit érzel?

2019. máj. 10. 21:30
Sok helyen olvastam, hogy a pánikroham egy bizonyos térhez kötött, de olyan lehet, hogy valakire otthon törjön rá mindig a pánikroham?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook