Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet még valahol kapni 50 ml-es kiszerelésben Biola Bio Bíborka Arcápolót? fórum

Lehet még valahol kapni 50 ml-es kiszerelésben Biola Bio Bíborka Arcápolót? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 24. 14:01
bocsi: kakaóvaj
2011. nov. 24. 14:00
Még arra gondoltam, hogy lehet a krémet otthon valamivel kikeverni, attól függ, milyen típusú a bőröd. Pl. sheavaj, kókuszolaj, kakaóvak, avokádó-, mandula-, makadámdió olaj stb. Így plusz még ezek a vajak/olajok is ápolnak, és sokkal több krémed lesz, tehát gazdaságosabb lenne...
2011. nov. 24. 10:41

Rákérdeztem kozmetikusnál és sajnos ez a krémet még ők sem kapják meg nagyobb kiszerelésben. Tehát lakossági és professzionális kiszerelése is ennyi ennyiért.

Bosszantó, h csak ez vált be nálam...muszáj lesz költenem rá.

6. Anthico (válaszként erre: 5. - Lilibeth59)
2011. nov. 23. 10:04
Na igen, és ha belegondolunk, h majdnem dupla ekkora mennyiséget árultak ugyanennyiért és még az is megérte nekik. Én nagyon szívesen venném, de olyan gyorsan elfogy. Persze ne panaszkodjak, vannak ennél drágább bio kozmetikumok (pl.: Kaviczky, ahol a 20on ezres értékek teljesen standardek). Most azon gondolkoztam, h Biola termékekkel kezelő kozmetikusnál talán be tudnám-e olcsóbban szerezni? Eleve a professzionális termékek is csak ott kaphatók, hátha...
5. Lilibeth59 (válaszként erre: 4. - Anthico)
2011. nov. 22. 21:49
Igen, tudom, látom, hogy ezt a márkát mostanában nagyon felkapták, mert magyar termék és tiszta. Éppen ezért, mert magyar termék, és főleg, hogy látom, hogy az összetevők legnagyobb része erdőn-mezőn tenyészik nálunk, nem értem a magas árat. A gyógynövények, amiket tartalmaznak, Magyarországon szinte mindenhol megtalálhatóak, meg lehet keresni azokat a nem szennyezett területeket, ahol kaszálni lehet őket. Miért ez a nagy drágaság? Adnák olcsóbban, többen vennék, így nagyobb lenne a profit... de nem, mütyürke krém stb. kemény ezresekbe kerül, pedig, ha belegondolunk, max. kb, 500,-Ft-ból kijönne.. beleértve a tégelyt is, ja: nem gondoltam a reklámköltségre... hát, az kemény..
4. Anthico (válaszként erre: 3. - Lilibeth59)
2011. nov. 22. 11:06

Az a baj, h ennél olcsóbbat nem igen találtam, ami minőségben hasonló. És bevallom, nem merek ezreket kiadni egy hasonlóért, mert nekem eddig semelyik (akár natur, akár szennyezett) márka terméke sem vált be. Egyedül ezt szívja fel teljesen a bőröm és ennél érzem, h nem "fojtja le".

Őszintén kicsit "gonoszságnak" tartom, h majdnem felére csökkentik a mennyiséget és az ára megmarad :( Egy többtagú családnál ez secperc alatt elfogy.

3. Lilibeth59 (válaszként erre: 2. - Anthico)
2011. nov. 22. 10:46
Én is csak 30 ml-est találtam mindenhol, nézd meg az összetevőit, és azok alapján keress hasonló összetételű krémet, ami olcsóbb, de nem rosszabb.
2011. nov. 22. 10:15
Még 1 hónappal ezelőttig is tudtam venni 50 ml-est, de most már csak a 30 ml-es kiszerelés kapható ugyanannyiért...és így bizony igencsak drága :(
2011. nov. 22. 10:14
Lehet még valahol kapni az 50 ml-es kiszerelését a Biola Bio Bíborka Arcápolójának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook