Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet még terhesség fórum

Lehet még terhesség (beszélgetős fórum)


2013. máj. 25. 06:56
és elméletileg 18 án és 19 én is peteérésem volt igen együtt voltunk minden figyelés nélkül hisz elméletben már babát vártunk közben lehet mégse és 20 án megjött szóval agyalhatok hogy mivan most.legyen szép napod
24. kankalin84 (válaszként erre: 23. - Márta82)
2013. máj. 25. 06:48
bizakodjunk mert ha azt veszem alapul hogy 20 án megjött akkor pont mátol peteérési napjaim vannak és a csucspont az 31 én lesz na majd lesz valamogy.nézd a ciklus.hu.én azt vezetem már több mint fél éve.
2013. máj. 24. 14:59

Mondjuk az én esetemet ne vedd alapnak, mert rólam kiderült hogy nagyobb a baj mint gondoltam, azon is gondolkodtam hogy lehet nem is volt ott fogantatás nálam csak szar a teszt de azért nem hinném mert nem színtelen volt, rózsaszínű csak halványka de látható, bár mindig az értékelési időre rá pár percre jött elő, először olyan alig látható aztán erősödött de nem volt olyan erős messze mint a kontroll csík.

Na remélem hamar sikerül neked is meg nekem is, aztán ez már csak egy rossz emlék lesz.

22. Márta82 (válaszként erre: 21. - Kankalin84)
2013. máj. 24. 14:56

Igen, ezen én is végig mentem, de aztán a jó oldalát néztem legalább tudom hogy sikerül teherbe esni, tehát a párodnál valószínű így ok minden és nálad sem lehet nagyon nagy gond, ha egyáltalán van, sajnos sokszor csak simán nem tapad meg, mert sérült volt a pete vagy bármi egyéb.

Annak hogy ő meg nincs kibukva örülhetsz is mert képzeld el ha látnád hogy milyen rosszul esik neki akkor neked még rosszabb lenne, persze azért az is szarul esik az embernek amikor látja hogy más nem érti meg hogy min megy keresztül, vagy bagatellizálja a dolgokat.

21. kankalin84 (válaszként erre: 20. - Márta82)
2013. máj. 24. 14:49
bosszusan mert szerettem volna nagyon és persze tudod a pasik szoval nem igazán érti mért vagyok depis.na de mindegy hátha mihamarabb sikerül.bár összinte leszek már bánom hogy az előzö tesztet megcsináltam mert akkor csak sima 7 napos késésnek tudhatnám be.de azon gondolkoztam hogy ha termeli a szervezet a hcg-t akkor ahoz idő kell hogy kiürüljön nos nálam nem sok kelett mert még 14 volt hormonma meg24 meg semmi ja és már kedden sem volt hormon azaz 21 én
2013. máj. 24. 07:30

Óóó, sajnálom :(

Figyelj volt itt egy másik fórumon egy csaj aki ugyan így volt és 1-2 hónapon belül ismét össze jött neki de akkor már minden gond nélkül.

Szóval fel a fejjel.

Amúgy hogy viseled?

2013. máj. 24. 07:01
negatív sajnos na majd talán következőleg
18. Márta82 (válaszként erre: 17. - Kankalin84)
2013. máj. 23. 12:45

nekem sajnos nem, de mint kiderült nekem gondjaim vannak a hormonjaimmal, be is cisztásodtam, szóval nekem valószínű azért nem maradt meg.

Akkor holnap írd meg mit teszteltél, drukkolok neked nagyon :)

2013. máj. 23. 09:55
igen aránylag erős volt amennyire délutánibol csináltam a másik amit reggeliből az nagyon.és akkor most neked összejött ami halvány volt
16. kankalin84 (válaszként erre: 15. - Márta82)
2013. máj. 23. 09:52
hát nem tudom mert miota elkezdet csilapodni a vérzés ugy jönnek a rosszulétek émelygés ,levertség,hányinger,de lehet hogy már csak én képzelem be a dolgokat.majd holnap megcsinálom és meglátom.van már két fiam de velük nem jártam igy.
2013. máj. 23. 07:48

Igen, mondjuk a doki könnyen mondja, de az az igazság hogy nem szabad nagyon előregondolni a dolgokat. Én egy lelki síkú ember vagyok ehez képest elég jól viseltem mikor nekem megjött (neked ettől függetlenül lehet hogy még van baba, nekem azért darabos volt, mondjuk nekem mostanság is olyan, mint kiderült valószínű a cisztáktól.)

Másodjára már nem volt egy leányálom mert már tényleg kezdtem elhinni de jóformán még időm sem volt hogy úgy tényleg beleéljem magam. Nem mentem dokihoz sem, mert vagy 2-3 napos késé után olyan kis halványan volt meg a 2-ik csíkom és kicsit az időt is túllépte, ezért gondoltam hogy vagy-vagy.

Neked szép erős volt a 2-ik csík?

14. kankalin84 (válaszként erre: 13. - Márta82)
2013. máj. 23. 07:34
nem volt darabos sem pedig görcsök.szóval teljesen normális menszesz volt.ma negyedik napom van és eddig nem sok és az éjszaka meg semmi nem volt.beszéltem a dokival is ő azt mondta hogy ráérek akkor be menni ha ujra pozitiv lesz.mert ha nem csináltam volna tesztet még arrol se tudnék hogy terhes voltam.és hogy fogjam fel szimpla 1 hetes késésnek mert annnyival jött meg később
13. Márta82 (válaszként erre: 12. - Kankalin84)
2013. máj. 22. 14:55

Hát gondolom. Ez tudod a pap is vizet prédikál de bort iszik. Én is csak azt írom amit kellene nem azt amit én is tennék.

És melyik napon teszteltél pozitívat?

Rendesen piros és ugyan olyan mennyiségben volt.

Mondjuk az jó ha azt írtad tiszta, mert ha vetélés lett volna akkor darabos lenne.

2013. máj. 22. 14:52
nagyon szépen köszönöm probálok pozitivan gondolkodni csak nehéz mert már nagyon vártam.és félek hiába
2013. máj. 22. 14:50

Jaj nem bab hanem baba, a fene mindig lehagyom a végét, bocsi és tényleg kívánom hogy jól alakuljon.

Most már úgy is van ahogy van, ne stresszeld magad mert azzal ártasz. De tudom hogy ezt írni könnyű de betartani nem.

10. Márta82 (válaszként erre: 9. - Kankalin84)
2013. máj. 22. 14:48

Reggel csináld meg, ha már nem jön vér.

Sajnos nem sok esélyt látok ha rendesen véreztél, de van akiknek rendesen megjön, de legtöbbször ez a megjövős dolog már csak maszatolgatás és az is progi hiányra utalhat.

Hát én kívánom neked hogy úgy alakuljon ahogy szeretnéd!

Szerintem majd érdemes dokihoz fordulni minden képen ha van bab azért ha nincs akkor meg azért mert valami miatt nem tapadt meg jól.

9. kankalin84 (válaszként erre: 8. - Devonshire)
2013. máj. 22. 14:23
de kb mikor ismételjek várjam meg mig elmulik vagy korán reggeli vizeletből?
2013. máj. 22. 14:00
Ismételd meg a tesztet, ha pozitív, akkor menj el orvoshoz mindenképpen, mond el neki a 2 pozi tesztet, és a vérzést. Lehet ad progi pótlást, az ártani nem fog.
7. kankalin84 (válaszként erre: 6. - Márta82)
2013. máj. 22. 13:03
szia ugyértettem hogy mint azelőtt minden hónapban mikor megjött.egyenlöre dokinál nem voltam ugyanis elég kicsi terhességről van szó mivel ha sikerült is kb 4 hetes lehetek.az elsőnapom nagyon gyenge volt második már erősebb de tiszta tehát nem barna vagy más hanem vér piros ma van a 3 dik napom és már alig van valami.kb mikor ismételjek tesztet?
2013. máj. 22. 11:49

Ha terhesség és megjött akkor már nincs mit csináljanak, szerintem.

Sajnos én is jártam így :(

De hogy hogy elkezdtél menstruálni mint a teszt előtt? Tesztelés előtt már elkezdtél menzizni vagy nem értem?

Ha elmúlik ismételd meg a tesztet a biztonság kedvéért.

Majd írd meg mi lett.

2013. máj. 22. 09:47
Orvoshoz, sot surgossegire, lehet nem mensi, hanem terhesseg alatti verzes.
4. inta
2013. máj. 22. 09:26

Nekem megjött az elején, de nem nagy mennyiségben, nem olyan volt, mint előtte. De tesómnak pl 9 hónapig megjött,végig.

De azért ez a ritkább, a rendes mennyiségű menstruációs vér általában azt jelenti,hogy nincs baba.

Szerintem is csinálj egy tesztet, mikor elmúlt.

3. ccf0283561 (válaszként erre: 1. - Kankalin84)
2013. máj. 22. 09:15
Van aki még menstruál a terhessége elején.Szerintem ha elmúlik nyugodtan csinálhatsz tesztet,de minden esetben menj el orvoshoz.
2013. máj. 22. 09:12
Nőgyógyász mit mond?
2013. máj. 22. 09:11
sziasztok.a problémam hogy csináltam egy tesztett az eredmény pozitiv de a ciklus 33 napján elkezdtem menstruálni ugyan ugy mint a teszt elött .szerintetek fent álhat még a terhesség és vérzés után mennyivel érdemes ujra tesztet csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook