Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet még kapni hagyományos cicanadrágot? fórum

Lehet még kapni hagyományos cicanadrágot? (tudásbázis kérdés)


15. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Eandi78)
2017. nov. 1. 13:37
a férjem tavaly vett magának az auc.anba kötött férfi cicanadrágszerűséget / azért csak szerűség , mert slicces :) / de egyébként ugyanaz a jó kis meleg zoknirész nélküli kötött hosszú alsó ? mint a 80-as 90-es évekbeli akril harisnyanadrág , jó ez még attól nem cicanadrág , de jó meleg :) / akkor a gyerekeimnek azt vettem nadrág alá , ha nem kaptam nekik bélelt nadrágot , a férjem szerint nagyon nagyon jó meleg cucc és rásimul , nyúlik utána , nem kényelmetlen :)
14. eandi78 (válaszként erre: 11. - Ikebana3)
2017. nov. 1. 13:24

Azért a hagyományos cicanadrág kényelmesebb, nem olyan feszes, mint a mai leggingsek. Főleg a téli, bélelt verziókat nehéz felvenni, pedig nagyobbat is rendelek.

Hagyományos cicanadrágot szerintem vásárokon (vagy nem tudom mi a neve) is lehet venni, mint pl. Győrben az eto parkban.

13. povery
2017. nov. 1. 10:34

A Decathlonban kapni un. "alá" nadrágot,amit túrához a rendes nadrág alá ajánlanak.Vékony,de jó meleg,nem testhezálló,bokáig ér és gumis a dereka. Csak feketében láttam. Kb. 2000 Ft.


A hagyományos cica nadrág talán van Röltex-szerű üzletben, rövidáru boltban. Nálunk is ott volt,amíg a bolt meg nem szűnt.

2017. nov. 1. 09:42
Kínaikban tuti van. Egy kötött, vastag leggingset keress és azt fogod kapni.
11. Ikebana3 (válaszként erre: 6. - Finiske70)
2017. nov. 1. 08:38
Bocsi, de a hagyományos cicanadrág, az bizony testhez álló, mint egy lábfej nélküli harisnyanadrág, csak éppen vastagabb kötéssel. Ha nem akarsz olyant, akkor talán egy hagyományos melegítő nadrág jobb volna.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 31. 22:37

Most jutott eszembe, hogy tényleg kínai üzletekben láttam hópihés, vagy rénszarvasos cicanadrágszerűt.


Én édesapámnak, a Decathlonban vásároltam testhez álló nadrágot, tornához, pilateshez ajánlottat.Végül is ezek uniszexek.

Ezek nagyon kényelmesek idős embereknek (is). Melegek, rugalmasak, nem izzadnak bele, nem szorítják a viselőiket.5.000,-Ft körüli áron kapható. Domyos márka. Az ára megtérül, évekig megtartja a fazont.

Vagy esetleg megpróbálhatod a flanel pizsamát is. Az is kényelmes, hogy otthon elüldögéljen, vagy feküdjön benne. ez utóbbit használt ruha boltokban is megnézheted. A Háda áruházakban gyakran látni.

2017. okt. 31. 20:31

Nézd meg, hátha itt is találsz:

[link]

2017. okt. 31. 20:19
Nálunk a Műv.házban elég sokszor van vásár, ott lehet kapni. De szerintem piacokon is van.
7. Bichi (válaszként erre: 6. - Finiske70)
2017. okt. 31. 20:10
Pesten is sok kínaiban van, meg a szombati "KGST" piacokon
6. finiske70 (válaszként erre: 5. - Fincsi5)
2017. okt. 31. 19:05
Köszi.Ott vannak is rokonaim. Olyan kell ami nem testhezálló mert a mama már 87. éves. Akkor keresgélek.
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Finiske70)
2017. okt. 31. 19:00

Nálunk/Debrecen/ a Rákóczi sarki kínaiban van, fekete. Hátul 2 csíkkal, v. fenékrésszel.

Vagy nem bordázott, sima, az is lábfej nélküli.

Nekem a simából van 3, 1 utcára, kettő itthonra, télen egy nadrág alá.


Vagy igen, vásárokban.

2017. okt. 31. 18:55
Akkor megpróbálom a piacon.Ez egy kis város sok mindenért utazni kell.
3. finiske70 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2017. okt. 31. 18:54
Én sem láttam sehol.Szegény anyósomnak kellene,nagyon fázós.Csak a lakáson belül tartózkodik.Már próbáltam mindenhol de vagy testnadrágot,vagy harisnyanadrágot ajánlanak.
2017. okt. 31. 18:46

Talán vidéki piacokon, vagy vásárban kapható.


Mostanában, konkrétan én nem is láttam senkin hagyományos, kötött cicanadrágot.

2017. okt. 31. 18:28
Lehet még kapni hagyományos 'cica'nadrágot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook