Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet kiütésem diétától? fórum

Lehet kiütésem diétától? (tudásbázis kérdés)


10. genia
2009. okt. 24. 13:16
Szerintem igen.
2008. okt. 5. 23:05

igen lehet, mert más is kelle a szervezetnek nem csak fehérje, abból nem jutsz hozzá minden tápanyaghoz.

Így jelzi a tested, hogy ez nem jó neki.

2008. okt. 5. 21:02

igen

néha enni kell egy két kocka étcsokit (nem táblával) az megakadályozza az allergiás kiütéseket

2008. okt. 5. 20:56
biztos hogy a sok fehérjétől van! Ne egyél ilyen sok fehérjét mert a vesédnek is árt
2008. okt. 2. 07:14
igen
2008. febr. 10. 20:23
A TESTÉPÍTŐK EXTRÉM FEHÉRJEFOGYASZTÁSNÁL AKÁR BŐR ALATTI GÖBÖKET IS PRÓDUKÁLNAK,DE A FEHÉRJEDÚS ÉTKEZÉS "KIÜTI A BŐRT PL .FITNESS KLUBOKBAN GYÚRÓSOKNÁL,TURMIXOT ISZOL???tISZTITÓ KÚRÁNL SZINTÉN PATTANÁSOS LEHET AZ EMBER A MÉREGANYAG FELSZABADULÁSTÓL.
2008. febr. 10. 13:44

sajnos igen..

én is ismerek egy lányt akit kiüt a fehérjedús diéta, főleg ha protiturmixot iszik :(((

2008. febr. 10. 12:25
igen
2007. máj. 8. 19:03
szerintem allergiás vagy a túlzott fehérje beviteltől..talán más diétát kellene kipróbálnod..
2007. ápr. 18. 11:39

Már másodszor esik meg velem, hogy egy fehérjében gazdag - szinte csak fehérjét tartalmazó - diétát csinálok, és majdnem a végére érek, amikor is a befejezés előtt nem sokkal kiütések jönnek ki rajtam talán a túlzott fehérjebevitel miatt. A múltkoriban (pár éve) a bőrgyógyász adott rá valamilyen kenceficét, de nem igazán használt, csak akkor jöttem rendbe, amikor abbahagytam a diétát, és akkor is csak néhány hét elteltével.


Járt már így rajtam kívül más is? És mit lehet tenni? A diétát a cél előtt néhány nappal nem szeretném befejezni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook