Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet kérni az inszeminációt altatásban is? fórum

Lehet kérni az inszeminációt altatásban is? (tudásbázis kérdés)


10. lamoni (válaszként erre: 6. - Ribizli79)
2009. máj. 6. 10:29
Szia. Én is nagyon féltem az átjárhatóságitól, ezért a HSG helyett a HICOSY-t választottam. Ez az ultrahangos átjárhatósági. Ez egyáltalán nem fáj, pár perc alatt megvagy, és sokkal pontosabb eredményt mutat mint a röntgenes. Viszont ezt még nem minden kórházban csinálják.
2009. máj. 5. 19:21
Szia! Nekem nem altatásban csinálták. Nem volt olyan vészes, egy kicsit feszített, de nem tartott sokáig az egész vizsgálat. Szerintem ez emberfüggő is.
2009. máj. 5. 18:09
Sztem a petevezeték átjárhatósági vizsgálatot alapból altatásban végzik, nem? Nálam legalábbis egyértelmű volt. Ez azért is jó, mert ha találnak valamit, rögtön meg tudják csinálni.
7. Puszmok (válaszként erre: 6. - Ribizli79)
2009. máj. 5. 16:10

:) nem mindegy :)


Nem tudom enkem altatásban csinálták mert más is volt mellette...lapar és hiszp.

2009. máj. 5. 15:58

Jaj, butaságot írtam!!!

Helyesen így szól a kérdés:

LEHET KÉRNI ALTATÁSBAN IS A PETEVEZETÉK ÁTJÁRHATÓSÁGI VIZSGÁLATOT?


Elírtam, ne haragudjatok....

2009. máj. 5. 15:57
Szia, nem is érzed oylan mint egy nőgyogyis vizsgálat és nekem 20 percig kellett feküdnöm...
2009. máj. 5. 15:52
Szia, nem érdemes. :)
3. lamoni (válaszként erre: 2. - Csicsi25)
2009. máj. 5. 15:42
Egyetértek. Ráadásul az inszem után csak 2 órát kell feküdni, altatásnál viszont lehet hogy csak másnap engednek haza, főleg ha valaki messze lakik a kórháztól.
2009. máj. 5. 15:37
Szerintem semmi értelme. Pár perc az egész beavatkozás. Tovább tartana az altatás, nem beszélve arról, hogy minden altatás kockázattal jár.
2009. máj. 5. 15:29
Lehet kérni az inszeminációt altatásban is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook