Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet keresni az otthoni munkákkal? fórum

Lehet keresni az otthoni munkákkal? (beszélgetős fórum)

17. Guruljka (válaszként erre: 15. - Unom)
2019. jan. 27. 14:43
Megy a regenoros is, az is beszervezős lényegében.
2017. nov. 25. 17:43

Én tudok rendesen dolgozni is. :D


Online.


Fordítok.

15. unom (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2017. jún. 5. 01:27

Az MLM egy üzleti modell, nem több. Lehet jól és rosszul is csinálni.

Itt tilos ilyen cégeket reklámozni, de az Avonos topicok mégis mehetnek, pedig az is MLM.

2017. jún. 5. 00:27

Az említett cikk:

[link]

13. Guruljka (válaszként erre: 12. - Elemző)
2017. jún. 5. 00:23

Tudom, ez a begyakorolt szöveg.

Nem vagyok moderátor, de itt ne rugózz rajta tovább, mert megszüntetik a tagságod.


Van termék, amiből kaptam mintát, de az ár/érték aránya nem győzött meg, a gyógyhatását nem tartom elegendően alátámasztottnak.

Volt viszont olyan termék is, amelyet azóta sem láttam elterjedni, azt sem tudtam, kinek lehetne ilyenre szüksége, mégis ketten akartak rádumálni jó fél órán át. Meg kellett volna adnom a barátaim listáját, és számon kérték volna, melyiket kerestem már meg ajánlattal.


Ha ezt tenném a baráti körömmel, az emlékeikből is törölnének. Én nem fészbukos barátságokat ápolok, hanem valósakat.

12. elemző (válaszként erre: 11. - Guruljka)
2017. jún. 5. 00:07
Egy normális MLM nem arról szól, hogy rá kell beszélni valakit valamire, amire nincs szüksége.Ha valamiről jó tapasztalatunk van, nekünk bevált ezt a tapasztalatot osztjuk meg az ismerősökkel és nem zaklatjuk.Mint ahogy jó szándékkal meséljükel, ha egy jó könyvet olvastunk, jó étteremben, szerlőnél, kozmetikusnál voltunk...stb.
11. Guruljka (válaszként erre: 10. - Elemző)
2017. jún. 4. 23:34

Van erről egy jó cikk. Ha kéri valaki, bemásolom vagy belinkelem.


Én többre tartom a valós igényű megbízás teljesítését annál, mint amikor rábeszélek valakit valamire, amire esetleg nincs is semmi szüksége.


Nem is lennék erre alkalmas. De az is biztos, hogy a barátaimat többre tartom annál, mint hogy zaklassam őket vagy rájuk lőcsöljek valamit.

10. elemző (válaszként erre: 1. - ~Melodi~)
2017. jún. 4. 09:41
Szia!Akár egy jó termékekkel rendelkezó, jól mködő MLM céggel is tudsz otthonról dolgozni, keresni.
9. Sirga (válaszként erre: 1. - ~Melodi~)
2017. máj. 30. 19:16
Én eddig csak kamuajánlattal találkoztam.
8. NomNom (válaszként erre: 6. - ~Melodi~)
2017. máj. 30. 18:07
Elnézést az off-topicért.
7. NomNom (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2017. máj. 30. 18:06
Nekem is KATA lesz valószínűleg, csak bonyolódott a helyzetem mert külföldön élek jelenleg, de Mo-ra kéne dolgoznom és számlát kérnek. :/
2017. máj. 30. 18:05
Köszönöm szépen,az eddigi válaszaitokat.
5. unom (válaszként erre: 1. - ~Melodi~)
2017. máj. 30. 18:01
Nem tudok senkit, aki borítékolással, adatrögzítéssel keresett pénzt.
4. Guruljka (válaszként erre: 3. - NomNom)
2017. máj. 30. 17:59

Nem feltétlenül, én dolgoztam éveken át eseti megbízással, ahol havonta küldték a szerződés, és szintén havonta utalták a nettó muehnkadíjat. Nem kellett számla, és le volt adózva. Ez egy külső munkatársakat is foglalkoztató szakfolyóirat volt.


Utána kértem és kaptam magánszemély-adószámot, számlaadási lehetőséggel, ez több kisebb fordítóirodának is megfelelő volt. Adóznom az SzJA -val kellett.


Most vállalkozó vagyok, a számlatömb szinte azonos, az adószámom változatlan, de benne vagyok a vállalkozói nyilvántartásban, van vállalkozói számom is. Önállóan dolgozom, kisebb-nagyobb megbízásokat kapok. Nem állok munkaviszonyban, a havi KATA adót kitermelem.

Lehet, hogy lehetne munkaviszonnyal, de akkor inkább úgy nézne ki, hogy az adott cég engedélyezi az otthoni munkavégzést.

2017. máj. 30. 17:50
Én is fordítok, azt valóban lehet otthonról. Ilyen esetben a számlázást kell átgondolni, hogy hogyan fogod megoldani. Általában egyéni vállalkozókat szoktak otthoni munkavégzésre felvenni.
2017. máj. 30. 17:47

Ha van egy szakmád, amit otthonról lehet végezni, akkor lehet keresni is vele.

Én fordítok, két barátnőm is könyvelő. Ilyesmire gondolok.

2017. máj. 30. 17:22
Akár borítékolás,vagy adatrögzítés...mennyit,ha igen és tényleg,mind humbuk? Kérlek segítsetek,ha tudtok valamit.Nagyon szépen Köszöntem!!! ~Melody

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook