Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet kapni patikában izzadsággátlót? fórum

Lehet kapni patikában izzadsággátlót? (tudásbázis kérdés)


16. emagdi (válaszként erre: 12. - 549be03e80)
2018. jan. 13. 19:05

persze, itt is ez van, iszonyat nagy biznisz a patika, és sokan úgy vannak vele, hogy ha valamit a gyógyszerész mond, vagy ajánl, akkor az biztosan jó dolog... aztán közben meg ő is ember, az oké, hogy mondjuk a gyógyszerekhez ért, de a különféle egyéb kozmetikai termékekhez már tuti nem (és tele van ilyenekkel a patika). ajánl valamit, ami a termék reklámja alapján jónak tűnik, és/vagy jó vastag rajta a haszon.


az itteni kérdésre vonatkozóan is, az biztos, hogy a patikus egyből mutatna 3-4 terméket, ami legalább ötször annyiba kerül, mint egy hasonló termék egy mezei drogériában.

15. hamurapi (válaszként erre: 14. - Agnes1219)
2018. jan. 9. 18:50
Foglalkozz egy kicsit az izzadás okával! Pl.stress,szorongás,tulhajszoltság!Ha ilyened van egyetlen lehetőséged van.Ezeket szüntesd meg és nem kell izzadásgátló,különben kidobott pénz!Ha föl vagy pörögve,kapcsolj vissza 2-esbe.!
2018. jan. 9. 11:01
Nagyon köszönöm, mindenkinek, a sok infót,legyen,mindenkinek .örömteli és szép napja.
13. 2da60cb871 (válaszként erre: 1. - Agnes1219)
2018. jan. 9. 10:25
Exodor.
12. 549be03e80 (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2018. jan. 9. 00:47
Nem tudom otthon mi a helyzet,de itt Au-ban iszonyu verseny van a kulonfele patikak kozott,igy meg a receptet sem akartak amult heten visszaadni,hogy MINDIG hozzajuk jarjak vasarolni..:) Namarmost ha megkerdezem oket BARMIROL nana oveke a legeslegjobb termek,szoval azzal nem megyek sokra ha kerdezem oket,de lehet es csak itt Ausztraliaban van igy es otthon nem.
2018. jan. 7. 14:35
Zsemlebucinál a pont! Az egy kiváló izzadásgátló, csak kevés kell belőle. Hosszú évekig használtam.
2018. jan. 7. 14:31
Solutio Antisudorica, ettől nem izzadsz, de óvatosan vele, nagyon erős szer
9. elemző (válaszként erre: 1. - Agnes1219)
2018. jan. 7. 14:22
Szia!Én a helyedben elfelejteném az izzadásgátló deókat, inkább olyat keresnék, ami hagy izzadni, de megöli a bacikat, nem lesz tőle büdös az ember. Izzadni természetes dolog. Csak nézz utána, hogy a a benmaradó trutyi milyen nagy számban okoz mellrákot.Használj inkább természetes dolgokat.
8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Spann)
2018. jan. 7. 14:22
Ő sem próbál ki mindent. Meg tudja nézni az összetevőket, esetleg vásárlói visszajelzés alapján tud mondani valamit, de tévedés, hogy az összes terméket ismerik.
7. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Agnes1219)
2018. jan. 7. 14:19

Az a kérdés, mit értesz "patikai" alatt? Kímélőt szeretnél, ami gyógyszertári biztonságú, mert sok rosszat hallottál a kozmetikai termékekben használt mindenféle vegyszerről, vagy éppen ellenkezőleg: a leghatékonyabb szert keresed, mert erősen izzadsz?


Ha természetes, kímélő, de hatékony szer kell aluminiumsó nélkül, akkor az Olivia krémdezodorokat ajánlom.


De ha brutál szer kell mindenáron, mert annyira hatástalan volt wddig minden, akkor a patikában kérj Exodor-t. Nem egészséges ugyan, mert aluminiumsó a hatóanyaga, de tényleg gátolja az izzadást.

Patikus segít, ha kérdezed.

2018. jan. 7. 14:04

a patikus véleménye is csk egy vélemény, eléggé szubjektív (neki személy szerint mi vált be, kb)... és most ne feltételezzük hogy úgyis azt akarja eladni amin neki a legnagyobb a haszna, vagy a legtöbb támogatást kapja a gyártótól... :S



érdemes inkább a neten utánanézni, termékértékelő fórumokon v oldalakon. (krémmánián például)... ott több ember véleménye alapján lehet kiválasztani azt ami a legszimpatikusabb.

5. spann (válaszként erre: 4. - Globus)
2018. jan. 7. 13:49

Azért a patikus meg tudja mondani, melyik dezodor milyen. Melyik egyben izzadsággátló is, milyen hosszú a hatása, meg lehet szagolni stb.

Én mindig meg szoktam kérdezni (a gyógyszerekről is), melyik a legolcsóbb, és azt veszem meg.

4. globus (válaszként erre: 2. - Spann)
2018. jan. 7. 13:41

Tapasztalatokra kíváncsi.

Patikus minden rálőcsöl. Az a feladata, hogy eladjon terméket.

2018. jan. 7. 13:40
Elnézést,gondoltam,hátha,a fórumban,már vásárólt valaki.
2018. jan. 7. 13:31
Hát ha patikai terméket keresel, miért nem kérdezel meg egy gyógyszerészt?
2018. jan. 7. 13:22
izzadás,gátlót keresek,ami patikai termék, szeretnék,tippet, DM, termékeket már,stb már pobáltam,előre is közönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook