Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet kapni olyan mosógépet,ami szárítógép is egyben? Ha igen, milyen árban van és milyen márkát érdemes megvenni? Esetleg tapasztalatok? fórum

Lehet kapni olyan mosógépet,ami szárítógép is egyben? Ha igen, milyen árban van és milyen márkát érdemes megvenni? Esetleg tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. virgilius (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2009. máj. 28. 08:56

Mások meg pont azt mondják, hogy alig kell vasalni utána! Ez vajon típustól függ? Engem pont ez vonzana benne.

És tényleg kell valami kivezető lyuk a falon? Ez engedélyköteles, mint mondjuk egy konvektornál?

8. Awela (válaszként erre: 5. - 7934d1ac97)
2009. máj. 28. 08:55
Ha akarom, megszárítja. Tényleg jól szárít, csak gyűr. De hát mindent nem lehet elvárni tőle. De alapmosáson is, szárítás nélkül majdnem száraz a ruha. Ja és szerintem a miénk is Indesit így visszagondolva.:)
2009. máj. 28. 08:53

szia

persze van mar szaritos mosogep, de tenyleg nagyon gyuri a ruhakat, es ha tul magas fokon szaritod oket, tonkre is teheti a ruhakat, ugyhogy tenyleg jobb a tradicionalis megoldas, de ha nem lehet, ahogy irtad...akkor biza szaritos mosogep, hat dragabb mint egy atlag mosogep...ajanlani nem tudok semmi konretat, nezz utana neten, en akarmirol is lenne szo a kozep ar kategoriat javaslom, atlagban azok valnak be :) se olcso se draga, igy nem sportoltak ki belole ami kell es fontos, de nem is tettek bele ilyen olyan plusz dolgot amire rafizetsz mint pl a marka nevre is...

sok sikert :)

2009. máj. 28. 08:53
Én kb. 5 éve vettem 106 eFt-ért indesit. A mosógép jó, de szárításra nem használom, mert nagyon összegyűri a ruhát. Törölközőn és ágyneműn próbáltam ki az átmeneti időben (még nincs vagy már nincs fűtés, de hűvös van a ruha nehezen szárad), hát újra ki kellett mosnom, mert kivasalni sem tudtam. Mit csinálhat műszálas ruhával? Elolvad benne?
5. 7934d1ac97 (válaszként erre: 4. - Awela)
2009. máj. 28. 08:51
De akkor az alap mosás után még meg is szárítja, vagy teregetsz is?
2009. máj. 28. 08:49
Mi két éve vettünk, 100.000 körül volt, szóval elég húzós árban, de mindent tud, csak magától nem rakja be a ruhákat.:) Márkára nem emlékszem, de az alap mosáson is úgy kicsavarja a ruhákat, hogy majdnem szárazak.
3. 7934d1ac97 (válaszként erre: 2. - Csutkababa)
2009. máj. 28. 08:49
Nagyon penészesedik a lakásunk téli időszakba, mert nem tudok máshova teregetni, ezért szeretnék szárítógét de akkor már lecserélném a mosógépet is egy olyanra ha kettő egybe van. A vasalás nem gond, amúgy is sokat vasalok így is.
2009. máj. 28. 08:47

szia, ha nagyon szeretsz vasalni, akkor vegyel szaritosat:DDD

ugy ossze fogja gyurni a ruhakat, akar csak a tehen szajabol huztak volna ki...

en nem ajanlom egyaltalan,de a dontes a tied..

2009. máj. 28. 08:46
Lehet kapni olyan mosógépet ami szárítógép is egyben? Ha igen, kb. milyen árba van és milyen márkát érdemes megvenni? Esetleg tapasztalatok?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook