Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy rossz tanácsot adtam? fórum

Lehet, hogy rossz tanácsot adtam? (beszélgetős fórum)


1 2
56. EsztyMorgan (válaszként erre: 55. - Jucika.mucika)
2011. jún. 11. 19:48

Ez is egy nézőpont..

De az is, amikor egy nő nem rövid pórázon, hűséges kutya módjára viselkedik, és az a fő cél, hogy tökéletesnek lenni, mert az egy pasi álma. Az igaz, hogy meg kell neki adni azt, amire vágyik, de ez fordítva is legyen igaz.. Az eset, amiről szó van, nem erről szól, és nem hiszem, hogy csak és kizárólag a barátnőm a hibás. Sőt..!!

Szöges rövid pórázon pedig még nem lesz tartva egy férfi azért, mert a menyasszonya mondjuk elvárja, hogy a beígért szabadidőt vele töltse, és ne a havernőjével és a kislányával.

55. jucika.mucika (válaszként erre: 50. - EsztyMorgan)
2011. jún. 11. 17:07

EGyáltalán nem vagyok elnyomva a kapcsolatomban, és attól, mert a páromat nem tartom szöges rövidpórázon, attól még nem is leszek elnyomva. Igen, teljes mértékig megadom neki azt, amire vágyik, és ő is nekem azt, amire vágyom.

...Nem nyomjuk el egymást, hisz mindketten egyenértékűek vagyunk. Az már nem lenne kapcsolat...

54. EsztyMorgan (válaszként erre: 52. - VictorHUN)
2011. jún. 11. 16:36
Van benne igazság...
53. aeemit
2011. jún. 11. 13:21
Ezzel nagyjából egyet értek.
52. VictorHUN (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. jún. 11. 13:05
Nő és férfi között nincsen szimpla barátság.
51. EsztyMorgan (válaszként erre: 50. - EsztyMorgan)
2011. jún. 11. 12:15
*szájába rágnia.
50. EsztyMorgan (válaszként erre: 47. - Jucika.mucika)
2011. jún. 11. 12:14

Persze.. mondani könnyű, hogy nyugodtan.. ez a baj a nagyokosokkal és az olyan nőkkel, akik el vannak nyomva..

Amúgy nem állt le vele veszekedni, persze morgott érte, de nem tört tányért a pasija felett. Amúgy meg szerintem egy pasinak is legyen már esze, és ismerje fel, hogy melyik az a szituáció, amikor megbántja a barátnőjét/menyasszonyát.., és ne kelljen már a szájba rágnia.

49. EsztyMorgan (válaszként erre: 46. - Jucika.mucika)
2011. jún. 11. 12:12

Nagyon félre vagy tájékozódva. Nem azt mondtam, és nem is arról volt szó, hogy a barátnőm otthon maradt és unatkozott.. mindketten dolgoztak, barátnőm kettőig, pasija háromig.. és megbeszélték, hogy hazaérnek és délután bemennek a városba egy kicsit. Ehhez képest sokkal később ért haza a barátja.. csak azért, mert egy telefonhívásra azonnal ugrott.

Lehet, hogy nálad az a divat, hogy a pasinak mindent szabad és azt csinál, amit akar, a nőnek meg hallgass a neve. De nálam ez már rég nem működik, hogy csak egy példát mondjak.. és a barátnőmnél sem.. ekkor mégsem szólt még, inkább lenyelte a békát. Vagyis morgott, de nem vették túl komolyan az egészet, de szerintem kb. ez lehetett az utolsó csepp, mert pár nappal később hívott fel engem a barátnőm, hogy beszélgessünk egy kicsit.

48. aeemit (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. jún. 10. 21:23
Szerintem jó tanácsot adtál és nagyon tévedsz abban ha azt hiszed miattad tört ki a balhé.A te tanácsod nélkül is összevesztek volna a barátnődék ha a lány már nem igazán tudja elviselni a vőlegénye 'kilengéseit'.Csak idő kérdése lett volna,hogy mikor borul ki a bili.A barátnőd vőlegénye azért támad mert legjobb védekezés a támadás.Szerintem lépni kellene ha ilyen a srác és ahelyett,hogy magába nézne még titeket támad.De ezt semmiképpen ne tanácsold a barátnődnek,mert ez már túl veszélyes terep.
47. jucika.mucika (válaszként erre: 45. - EsztyMorgan)
2011. jún. 10. 21:14

Igen, az már bántó lenne nekem is, és leülnék vele NYUGODTAN, és nem kikérdezve beszélgetni arról, hogy nekem ez rosszul esett, és hogy szükségem lett volna arra, hogy együtt legyünk.

A párja talán még át is gondolta volna hogy basszus talán tényleg megbántottam.

46. jucika.mucika (válaszként erre: 40. - EsztyMorgan)
2011. jún. 10. 21:11

Állj!

Ki az, aki megkéri a menyasszonyától, hogy maradjon otthon és unatkozzon?

Ha meg dolgozik, miért ne csinálhatná azt a párja, amit akar?

45. EsztyMorgan (válaszként erre: 28. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 18:39
És pl. amikor megbeszéled a pároddal, hogy munka után együtt lesztek egy kicsit? De háromra nem ér haza a munkából, hanem ötre.. mert "xy havernő szólt, hogy menjek már átpakolni a garázst". Na ez már rég nem az a kategória, amit csak úgy el lehet nézni..
44. EsztyMorgan (válaszként erre: 26. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 18:37

De bízik. Mert nem egy haver/barátnőjét ismeri, némelyikkel még bulizni is eljár, de ezzel az egyel nem tud, vagy nem akar kibékülni.

Igaz barátság ide vagy oda, azért én mégis azt mondom, legyen határ. Éjjel háromkor ne hívja fel (pl.), hogy neki lelkisegély kell. Vagy azért, mert a kislánynak kell valami..

Véleményem szerint ez már rég nem a bolha meg az elefánt esete.. A bizalom pedig nem csak arról szól, hogy vajon kivel fekszik le a pasi?? És igazából szerintem nem is a bizalom ami miatt fáj ez neki.. hanem önérzet, vagy nem is tudom hogy lehetne ezt jól megfogalmazni, de valami ilyesmiről lehet szó.

43. EsztyMorgan (válaszként erre: 24. - F7cd984078)
2011. jún. 10. 18:33
Nem. A barátnőmnek soha nem volt szimpi ez a csaj, és nem szerette a szituációt, de elviselte. De másfél év után már egyre inkább rosszul estek neki a dolgok..
42. EsztyMorgan (válaszként erre: 23. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 10. 18:32
Válaszoltam is :)
41. EsztyMorgan (válaszként erre: 22. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 18:31
Azért, mert valakinek herét adott a Jóisten és nem vaginát, akkor már mindent el kell viselni? Azért az önérzet sem elhanyagolható, és szerintem egy nőnek legyen már tartása, és ne viseljen el mindent, csak azért, mert nő, vagy azért, mert úgyis velem van..
40. EsztyMorgan (válaszként erre: 19. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 18:25

Nem értek egyet.

Nem azt mondom, hogy egy férfi és egy nő között ne legyen barátság, és hogy nem is létezik. Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom. Hat éves korunk óta ismerjük egymást, egy suliba jártunk, szó szerint egymás mellett nőttünk fel.. ma pedig bármiről elbeszélgetünk. De.. azért van határ. Pl. nem hívom hétvégén, hogy "ugyan gyere már le, és pakoljunk ki nekem a garázsból".. vagy ha lenne egy gyerekem, akkor hívjam őt, hogy "kéne a kislányomnak egy kis púder, meg kúp.. meg krém is, aztán majd megadom"..

Igen, attól mert valaki párkapcsolatban él, még nem kell kalitkában élni, ezzel egyetértek. De a párkapcsolat egyik lényege, hogy tisztelt a barátodat/barátnődet. Én nem mondom, hogy a vőlegény nem tiszteli a menyasszonyát.. de amikor ilyeneket csinál, hogy órákra át megy beszélgetni, elmennek édes hármasban sétálni, azzal nem kicsit megsérti a menyasszonyát! És ezt nem akarja látni..

39. EsztyMorgan (válaszként erre: 18. - B7a110b583)
2011. jún. 10. 18:20
Áh, nem!! A kislány apját ismerem... és kiköpött mása az apjának.. úgyhogy tuti nem.
38. EsztyMorgan (válaszként erre: 16. - Boléna)
2011. jún. 10. 18:19

A pasi meg ez a havernő már több mint 10 éve barátok. Vagyis a vőlegény elmondása szerint, csak haverok. Na de nekem is vannak haverjaim az ellenkező nemből is, de ennyire nem vagyunk egymás fenekében.

Most ott tartanak, hogy fújnak egymásra. A barátnőm kiadta a mérgét, minden eddig el fojtott baját ráolvasta a barátja fejére, az meg jól megsértődött, és meg van róla győződve, hogy én féltékeny vagyok rájuk.. Holott erről szó sincs! Boldogan élek a párommal, tervezzük a babát.. ahol talán tényleg hibáztam, hogy elmondtam ÉN mit tennék, a barátnőm ezt meg magára vette.. mert lehet, hogy ha nem kérdez meg, és úgy szánja rá magát, máshogy közli a baját...

37. Boléna (válaszként erre: 35. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 10. 15:05

sajnálom!

ha úgy érzed,nekem bármikor írhatsz!

36. N-Dree (válaszként erre: 33. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 10. 15:02

az őszinteség, és a hallgatás között akad némi különbség... és kellett neked piszkálni az alvó oroszlánt, pláne 1,5év után felkészületlenül... :D


a kezdeti témához viszont: "ha kalácsot nem tudsz adni, tanácsot ne adj!"

részemről inkább kérdést-kérdésre halmoztam volna h. kiderüljön, h. a menyasszony mit akar... és ha mit kap, akkor arra fel van-e készülve... mert így a biztatás hatására feltételezem nekipattant a párjának, és elképzelése sem volt h. mit kezd a visszapattanással, és bele is fulladt... esélyes h. bele is fog végleg... lehet nem most, talán később, de ez mindig érzékeny pont lesz, és amint hasonló lesz a szitu, egymásnak feszülnek, és felőrlődnek... v. kezdődik a hazudozás...

tőlem anno válásról kérték ki a véleményem: -Sz.ted elváljak?

zúdítottam a kérdéseimet, h. erre meg arra fel van-e készülve, nem győzött válaszolni... elvált... és mikor jött panaszkodni, h. rossz egyedül, én mosolyogva hárítottam, h. "Na ugye h. nem készültél fel?" -de a döntést nem én hoztam, tanácsot nem adtam, így beállt a csend... mert ugye nem is tudta rám kenni sehogyan... azóta belerázódott... :D

inkább rávezetni h. mit is akar tulajdonképpen, semmint megmondani mit csináljon a másik, mert így van kire "kenni" a dolgokat...

2011. jún. 10. 15:01

Köszönöm Boléna,de ez most annyira szarul érintett,hogy nem tudok még róla konkrétan beszélni.

3 nap alatt annyi szar zúdult a nyakamba/tegnap előtt egy rossz hírt is kaptam/,hogy nem hiszem el,h.ez velem történik.Pár nap alatt megváltozhat az ember egész élete.

34. Boléna (válaszként erre: 33. - F54c6b8a8d)
2011. jún. 10. 14:58
elmondod? hátha segíthetünk
2011. jún. 10. 14:02
Durva dolog ez az őszinteség,basszus.Én mindig ilyen alapra fektettem a kapcsolataimat.Alap volt.A mostaniban sérelmeztem,pont tegnap este,h.úgy érzem,h.nem őszinte velem teljesen.Erre 1.5 év után kipakolt mindent Huuuuuuu,halljátok.Tegnap este 11 óta fent vagyok,és csak nézek magam elé. Kicsit nagy volt a dózis.:D
2011. jún. 10. 13:35

volt már olyan helyzet amiben a barátnődnek is és a csajnak is segítségre volt szüksége? kit helyezette előrébb a fiú? mert ha a lányt akkor..


hát nem tudom.. nálunk anno volt olyan h én velem maradt nem ment a csajhoz,de egész nap dúzzogott és láttam h mennyire ideges,másnap pedig ahogy tudott,rohant.


és sztem egy nő megérzi ha valaki kiveti a hálóját a párjára, és azt is ha a párja másképp viszonyul valakihez.

31. 859d58d4d8 (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2011. jún. 10. 13:23
Szia! Tanácsot kért, Te pedig elmondtad, mit tennél az Ő helyében! Amúgy meg, Én sem maradtam volna csendben! Az ilyen nem normális, Én a barátnőd helyében nem is tűrnék, hanem lelépnék!
30. 9536810fa1 (válaszként erre: 29. - 9536810fa1)
2011. jún. 10. 13:22
... mármint barátnő miatt. (Szülő, gyerek... és bizonyos családi kapcsolódások, természetesen ez alól kivételt képeznek.) :)
29. 9536810fa1 (válaszként erre: 28. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 13:21
Nem azt mondtam, hogy nincs senkim.... azt írtam, hogy olyan nem lesz, aki egy telefoncsörgésre ugrik, és elrohan mellőlem. :))
28. jucika.mucika (válaszként erre: 27. - 9536810fa1)
2011. jún. 10. 13:18

Ne bolondozz, mindenkire vár valaki a világban :)

És meg fog találni, nyugi! :)


Szerintem a vőlegény tud dönteni arról, hogy mikor ki az, akinek szüksége van rá.

Most ha otthon ülnek a menyasszonyával, és tényleg SEMMIT nem csinálnak, és felhívja a barátnője, hogy szaladjon már át egy kávét meginni, akkor miért ne tegye? Szerintem ha a menyasszonynak akkora nagy szüksége lenne a párjára, akkor biztos otthon maradna, és ketten megoldanák a dolgokat, vagy ellennének.

:) Engem nagyon nehezen lehet eltántorítani a véleményemtől, nagyon makacs ember vagyok :D

27. 9536810fa1 (válaszként erre: 26. - Jucika.mucika)
2011. jún. 10. 13:14

... hát a házasság ... ugye, ami igen mély barátság is... kb. erről szól... tehát nem rohangál el mellőlem a párom, ha szükségem van rá.

... szerintem... ;)

Csak úgy a levegőbe dumálok ám, mert még nem voltam ilyen helyzetben.... és bizton állíthatom, hogy bele se kerülhetek. :))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook