Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy frigid vagyok? fórum

Lehet, hogy frigid vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. máj. 27. 12:05

Laura022, Negyvenfelé, és a többi Hölgynek.

Nagyon sok lány, nő jár hasonló cipőben. És meg lehet oldani a gondot. Kívánod a szexet, és van olyan mód, ahogy felizgulsz, tehát nem vagy hideg, azaz frigider. Orgazmus nehézségeid vannak. Nem értem, hogy ha utána olvastál, miért nem bukkanhattál infokra, tippekre, segítségre. Bár általánosan beváló recept nincs, de egyénre szabottan találhatsz magadnak. Segédeszközök, maszti, csikló és hüvelyingerlés, G pont felfedezése, Kegel gyakorlatok és néhány nem kuruzsló szexuálpszichológus. Ezek közül kellene kulcsszavakra rákeresned.

Sok-sok kölcsönösen kielégítő szeretkezést kívánok Nektek: Szexa

2010. aug. 24. 10:11

Sziasztok! Nekem az a problémám,hogy nem élvezek el a barátommal,tegnap elmondtam neki és azt mondta,hogy frigid vagyok...pedig szerintem nem,mert amúgy kivánom a szexet,meg fel is izgulok csak utána nem jó valami és nem is érzek semmit..Ha magamnak csinálom akkor el tudok élvezni,de vele nem.Ez miért lehet szerintetek? ez tényleg frigidség?

Mert szerintem neki kéne változtatni,mert nincs semmi előjáték,nem csókolgat meg ilyesmi...és most belém beszélte hogy frigid vagyok,és még én érzem magam szarul...

118. fbb53e1d99 (válaszként erre: 117. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 14:43
-:)
117. 5e03fd4701 (válaszként erre: 116. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 5. 14:42

Köszönöm köszönöm!


Hajlong hajlong!


Virágot az öltözőmbe kérném (inkább az árát a bankszámlámra)!

116. fbb53e1d99 (válaszként erre: 114. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 14:07

hehe-:):)

Medve Úr..Te nagyon szimpi vagy nekem-:)

115. negyvenfelé (válaszként erre: 114. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 14:06

Juj, ez nagyon aranyos volt, és sajna tényleg így van. Változnom kell.

Most viszont hív a főnököm, mennem kell.

114. 5e03fd4701 (válaszként erre: 113. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 13:57

Mint pasi mondom:


Lehet az sokkal jobban bántja, hogy farkas pózban vagytok*!

Te ismered te élsz vele. De nálam pl. nagyon rossz lenne, ha nem tudnám miért van ez az egész. Ha már testileg nem tudsz a hétköznapokon az ővé lenni legalább a lelked titkos részének egy darabját megoszthatnád vele!


De mondom te tudod a te párod!



*= farkas póz = ül a luk mellett és vonyít! :)

113. negyvenfelé (válaszként erre: 112. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 13:39
Ez így van, de nem akarom mégjobban bántani még ezzel is.
112. 5e03fd4701 (válaszként erre: 111. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 13:27

Hááát lehet meg kellene mondanod nekiii!


Az őszinteség van amikor kifizetődőbb!

111. negyvenfelé (válaszként erre: 109. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 13:25
Igazából azért választottam ezt a címet, mert a "tüneteim" alapján már nem tudok másra gondolni. Azért azt nem tudom, hogy lehet-e a "tele a hócipőm" szindrómával magyarázni, hogy hozzám se érjen, és én sem akarom őt megérinteni. Lehet, hogy nevetni fogsz, de volt olyan eset, hogy "erőszakkal" megfogta a kezem, és tette oda, ahová szerinte kellene, és olyan állati hülyén éreztem magam, hogy azt hittem sikító frászt kapok, legszívesebben mondtam volna neki, hogy hagyjon már békén a fenébe, nem veszi észre, hogy nem akarom?
110. 5e03fd4701 (válaszként erre: 108. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 12:31
Ő igen az egyébként nagy gond, hogy otthon nem jó hozzáérned sem ... valahogy ezen kellene változtani mert ha legalább azt érezné, hogy a "megkönnyebbülésben" örömmel segítessz neki talán sokkal nyugodtabban várná ki azokat a napokat amikor nem nyomaszt annyi gond.
109. 5e03fd4701 (válaszként erre: 108. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 12:29

Hmm .. ez jóóó ... helyesebben nem ... de mégis!


Kezdetek rájönni a titok nyitjára. Ezek szerint a hétköznapok elmossák benned még a szexre való hajlamot is. Fáradt vagy de ezt írtad is.


Több szabit kell kivennetek ezek szerint.


Viszont akkor piszok nem jó a fórum címe mert nem vagy frigid, csak tele van a tököd a dolgokkal.

108. negyvenfelé (válaszként erre: 105. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 12:25
Tiszta röhej, de a múltkor pont arról beszéltünk, hogy vajon az mitől van, hogy amikor 1x egy évben két másik baráti házaspárral lemegyünk egy kis házba vidékre, tök egyszerű körülmények közé, de gyerekek nélkül, a fiúk horgásznak, a csajok meg mikor mit. Van ott gyógyfürdő, napközben ott bírjuk eltölteni az időt, vagy éppen amihez kedvünk van. Na ott például nincs semmi gond. Ott minden oké, akár többször is egymás után. Ez legutóbb augusztusban volt.... Nos? Ja, még most novemberben is volt egy jó esténk, amikor épp a 40. születésnapi bulim után voltunk, és hát nem voltam nagyon szomjas... De se a kettő között, se azóta nincs normális együttlét, csak ilyen legyünk túl rajta féle. Ez nyilván neki se jó, fizikailag ugyan "megkönnyebbül", de sok élvezet nincs benne.
107. 5e03fd4701 (válaszként erre: 106. - Fbb53e1d99)
2010. febr. 5. 12:17

Ki kell zárni az összes zavaró körülményt! :D


Tényleeg ezt kellene csinálni ... minden negatívumot ami ezt okozhatja felírni és ha lehet egyesével kizárni törölni átalakítani. Aztán egyszer csak sorra kerül a való ok!

106. fbb53e1d99 (válaszként erre: 105. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 12:08
jajj, ez nagyon aranyos volt, Medve Úr-:)
105. 5e03fd4701 (válaszként erre: 104. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 12:06

:) nem baj, hogy nem jött át de kb. erre voltam kíváncsi.


... a szabi alatt sem megy? Ha mondjuk nem dolgozol x hétig és nem kell korán kelni?

104. negyvenfelé (válaszként erre: 103. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 12:03

No, ez most nem annyira jött át. Mit szerettél volna ezzel mondani?

Szóval: nálunk az elején, meg még nem annyira rég (pár évvel ezelőttig) ilyen plafonleszakadós volt a szex, nagyon jó volt tényleg, főleg, ha mondjuk valami kulturális rendezvény után én egy kicsit lazább voltam némi borocskától, de tulajdonképpen ettől függetlenül is tényleg rendben volt minden. És aztán hogy mi a bánatos fene történhetett, egyszerűen blokkol az agyam, és nem, és kész. Se írni, se beszélni, se nézni nem lehet, ami ezzel kapcsolatos. Na ez a nagy gáz.

2010. febr. 5. 11:48

Vissza kellene ahhoz menni amikor még jó volt a szex beszélgetni a pároddal, hátha rájöttök mi a gond.


Van amikor ott romlik el a dolog, hogy ...

csak példát tudok írni.


Szóval ... jó a szex, de csak jó!!!! Nem olyan, hogy leszakad a plafon az orgazmus után hanem csak hát ez is meg volt mégsincs este ki van pipálva. Valami iszonyatosan pici dolog hiányzik csak ahhoz, hogy ne essen le a plafon és ne terülj el békaként a párod mellett, de úgy hogy egy pár percig ne kapj levegőt sőt hozzád se érjen. :)


Tehát ha sokáig ilyen a szex és nem mondod el neki ez felgyülhet és a végén tényleg még az öleléstől is irtózik az ember lánya.


Nem lehet, hogy ilyennel kezdődött?


Bocsi ha túl plasztikus voltam de képtelen voltam becsomagoltan előadni a mondókámat.

102. 5e03fd4701 (válaszként erre: 97. - 0f2c9cb6ef)
2010. febr. 5. 11:29

ŐŐŐ én sem de éppen ezért írtam a homeopáthiásat.


nekem pl. sokkal gyorsabban leviszi a vérnyomásom mint akármelyik mesterséges bigyó.

2010. febr. 5. 11:28

Huuu értem értem!


Most így hirtelen annyit tudok mondani, hogy wazzeee. De törpölök rajta és ha sikerül valamit kiokoskodni bepötyögöm.

100. negyvenfelé (válaszként erre: 94. - 0f2c9cb6ef)
2010. febr. 5. 11:17
Nem, nem gondoltam ilyesmire, nagyon távol áll tőlem.
99. negyvenfelé (válaszként erre: 95. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 11:15
Medve Úr, még annyit, hogy lehet, hogy félreérthető volt, amit írtam. Nem azért vagyok vele, hogy ne legyek egyedül, hanem azért mert szeretem, de nem kívánom az együttlétet, és annak semmilyen könnyített változatát stb. Ez a szörnyű ebben.
98. negyvenfelé (válaszként erre: 96. - 5e03fd4701)
2010. febr. 5. 11:14
Ebben teljesen igazad van, nagyon meg kell gondolni, hogy kit választasz párodul. A mi kapcsolatunk nem hirtelen fellángolás, és csapjunk bele, jöjjenek a gyerekek, stb. 20 évesek voltunk, amikor elkezdtünk együtt járni, és bő 4 és fél év után házasodtunk össze. 27 évesen szültem az első fiamat, 33 évesen a másodikat, nem kezdtük korán. Elejével nagyon rendben volt a szex is, nem tudom mikor és hol romlott el.
2010. febr. 5. 11:12
Nyugtatónak nem vagyok a hive! Most mást próbálok. Összeszedtem az akaraterőmet és letettem a cigit! Hátha ez is befolyásolja!
2010. febr. 5. 11:08

Egyre jobban látom, hogy piszokul meg kell gondolni, hogy az ember kit választ.

Nem csak az akkorra kell gondolni hanem a majdra is.


Homeopátiás nyugtatókkal próbálkoztatok?

2010. febr. 5. 11:05

Hmm.

Csodálom a férjed! Össze teheted a hét kezed, hogy még bírja melletted!

Sajnos ezek szerint a ti kapcsolatotok is beállt abba a sorba amelyek azt bizonyítják, hogy nem mindig jó korán házasodni.

A legrosszabb az, hogy mint írtad azért vagy vele, hogy ne légy egyedül.

Ez nem kihasználás?

2010. febr. 5. 10:28
Megértelek! Nem gondoltál még egykis flőrtölésre a neten? Csak beszélgetésre más férfiakkal? Hátha egykis izgalom tűze hozna?!
93. negyvenfelé (válaszként erre: 92. - 0f2c9cb6ef)
2010. febr. 5. 10:22
Így talán még rosszabb, mint nekem. Mert hogy az én férjem tényleg imád engem, kíván, dícsér, próbálja velem megértetni, hogy fogadjam el magam, miért ostorozom magam folyton stb. stb. Segít a fiúk körül, odafigyel rám, szóval elvileg szavam sem lehet, nemhogy itt nyivákolni. És látod mégsem működik a dolog testi része. Emiatt vagyok én nagyon-nagyon szomorú és elkeseredett.
92. 0f2c9cb6ef (válaszként erre: 85. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 10:17
Szia! Megnyugtató hogy nem csak én járok ilyen cipőben! Igaz nálam még ennyire nem durva a helyzet, de attól félek idővel én is így járok! 32 éves leszek az idén és 14 éve vagyunk házasok. Már nem is emlékszem mikor kzdődtek a bajok. Talán amikor megszületett a második gyerekünk. Az bizony nem most volt(11 éve)! Fiatal is voltam a férjem se ugy bánt velem ahogy én azt megálmodtam.( Az én férjem iszik is, dohányzik is, kávézik is! Neked ebből a szempontból szerencséd van!) Ja én sem voltam(vagyok) megelégedve magammal mindegyik terhességem után maradt rajtam felesleg. Igaz azóta lefogytam, de most meg az zavar,hogy hirtelen fogytam sokat és ez nyomot hagyott a bőrömön! A férjem soha sem volt olyan hogy bókoljon vagy udvaroljon nekem. Így én még gátlásossabb lettem. A gyerekekkel járó aggódás idegesség, a férjem viselkedése,az anyagi probélmák annyira kikészítették az idegeimet hogy este be estem az ágyba és csak az érdekelt mikor eludhatok! Azok akik nem voltak még ebben a helyzetben nem érthetik milyen az mikor már a gondolatától is kirázza az embert a hideg! Nálunk sincs szerelem. Bevallom két éve szerelmes lettem egy másik férfiba mert azt hittem ő majd megadja nekem azt a figyelmet, törődést amit otthon nem kaptam meg.Titokban találkozgattunk igaz nem gyakran! Hááááááááááááát! Vele sem volt jobb a helyzet! Sőt! Pedig volt szerelem, volt izgalom és mégsem volt jó az ágyban vele sem! Tehát ez sem olyan jó megoldás és nem beszélve a lelkiismeret furdalásról ami vele jár! Rettenetesen irigylem azokat akik minden nap élvezik az együtlétet! A férjem azzal büntet engem ha sokáis nem kapja meg amit akar hogy nem szól hozzám, iszik, elkerül, sőt még a gyerekeivel sem foglalkozik!!!!!!!! Ezért ha akarom ha nem a családi béke kedvéét összeszorított fogakkal legalább hetenete egyszer végig kell csinálom!
91. fbb53e1d99 (válaszként erre: 90. - Negyvenfelé)
2010. febr. 5. 10:10
de ennek valami oka van..valami nagyon nincs renben a lelkeddel:(
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook