Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet, hogy az egyik legjobb barátom szerelmes belém? fórum

Lehet, hogy az egyik legjobb barátom szerelmes belém? (beszélgetős fórum)


2014. máj. 21. 12:54

"aztán este mintha simogatta volna a lábamat, de az is lehet, hogy csak simán ott volt a keze és kattogott össze-vissza, ezért mozgott. "


nálam már itt gyanús a sztory.

2014. máj. 21. 12:44
Nő és férfi között nemlétezik barátság,és ezt minden ember tudja a szive mélyén,még a fóruminditó is ,és most meg csodálkozik,hogy 3 év után meg akara d....ni.
2014. máj. 21. 11:44
ha szerelmes lenne, kicsit inkább visszafogná magát. de biztos bejössz neki.
2014. máj. 21. 11:43
talán.
9. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Bububibi)
2014. máj. 20. 19:00
valószínűleg csak beképzeled, vagy esetleg téged kezdett el érdekelni a srác, mert nem valószínű, hogy ha 8 éve együtt lógtok folyton, pont most zúg beléd, eddig meg nem :) szerintem ha szerelmes lenne beléd, akkor pont hogy kerülne a barátja-barátod miatt, nem pedig érdeklődne, udvariaskodna
2014. máj. 19. 21:02
járj akkor mindkettővel :D
2014. máj. 19. 21:01
Semmit!
2014. máj. 19. 20:54
Épp ez a kérdés, hogy mit csináljak, mert nem tudom, hogy mi lenne a legjobb.
5. 6b006fc769 (válaszként erre: 4. - Bububibi)
2014. máj. 19. 20:49

És ha szerelmes beléd, akkor hogy éred el, hogy jó legyen neki? Na illetve azt, hogy ne legyen rossz.

Jó persze, hogy az embert foglalkoztatja ami vele kapcsolatos. De ha te erre felfigyeltél, vagy csak elkezdett foglalkoztatni, akkor valami elkezdődött.

2014. máj. 19. 20:42
Mert miért ne foglalkoztatna? Nem szeretném, hogy neki rossz legyen, mert barátok vagyunk, és nem akarok neki rosszat. Én pedig utálom, ha valamit nem tudok, főleg, ha kapcsolatban van velem.
2014. máj. 19. 20:41
De lehet. Az is lehet, hogy nem. Igazából nálad jobban nem tudhatja senki. Illetve de, a srác. De miért foglalkoztat?
2014. máj. 19. 20:39
De.
2014. máj. 19. 20:34

Osztálytársak voltunk gimiben, 8 éve ismerjük egymást és mindig is jóban voltunk, sokat vagyok nála, de nem csak én, az egész baráti kör mindig nála lóg. Viszont mostanában többet vagyunk együtt, van, hogy csak ketten. Gyanúsan kedves és udvarias mindig. Mondjuk eredetileg is udvarias, de régebben mindig olyan megbízhatatlan volt, meg nem foglalkozott velem ennyit. Mindig érdekli, hogy mi van velem, meg minden kis hülyeség, ami senkit sem érdekel. Múltkor voltunk együtt egy buliban, és ott is olyan furcsa volt, nagyon nézett, meg ölelgetett, aztán este mintha simogatta volna a lábamat, de az is lehet, hogy csak simán ott volt a keze és kattogott össze-vissza, ezért mozgott.

A legnagyobb baj az egészben, hogy barátom van 3 éve, aki szintén az osztálytársunk volt, és ők is nagyon jóban vannak. Nagyon szeretem és semmit nem szeretnék a másik sráctól, viszont mint barát, nagyon jól érzem magam vele. A barátomnak pár hete már mondtam ezt, és annyit válaszolt, hogy nem hiszi, hogy így van, de ha mégis, akkor se mondaná el soha a másik srác, úgyhogy ne foglalkozzak vele.

Mit csináljak? Tegyek úgy, mint ha nem vettem volna észre, és várjak, hátha majd elmúlik neki? Vagy csak képzelődök és igaza van a barátomnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook