Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet gyomorfekély? fórum

Lehet gyomorfekély? (tudásbázis kérdés)


2021. nov. 4. 11:44

Máris működik a Hoxa távgyógyító ambulanciája.

Vizsgálat nélkül egy orvos sem ad diagnózist, sőt kér hozzá labort, UH-ot, endoszkópiát vagy CT-t , MR -t, szövettant. Tehát ne innen várj megoldást.

Persze leírhatom, hogy szerintem nem gyomorfekély, inkább epekő . De akkor mi van ? Nem vizsgáltatod ki magadat? A jövő héten meg valamelyikünk így a neten keresztül megoperál.

Inkább azt tanácsolom, hogy ha csak telefonon is elsőként a háziorvosoddal beszélj és a továbbiakban az ő tanácsa szerint cselekedj. Egyébként meg javulást!

5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 4. 08:47
Szerintem nem gyomorfekély...
2021. nov. 4. 08:38
Nekem volt már ilyen, végig jártam a dokikat, időről időre előfordul, nálam a stressz csinálja, gyomortükrözést is csináltak, nem találtak semmit. Nagy eséllyel nálad is erről van szó.
2021. nov. 4. 08:10
Bármi lehet, még az is.
2021. nov. 3. 23:16
Lehet
2021. nov. 3. 22:44

Tudom, az orvos biztosat tud mondani, de amíg nem jutok el, szeretnék érdeklődni.


Hosszú, stresszes időszak közepén kezdődött, hogy közvetlenül evés után (általában főétkezés) elkezd szúrni a gyomrom, mindenhol, nem egy, meghatározott ponton. Olyan érzés, mintha sok apró kést szúrnának bele. Más panaszom nincs, az emésztésem rendben van, csak ez a szurkálás gyötör. 2 hét múlva megyek gasztroenterológushoz, de gondoltam, megkérdezem, hátha másnak is volt ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook