Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. fórum

Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. febr. 17. 21:25
nekem először nagyon megindult a fogyás kilóban 2-3 kg lement 2 hét alatt, 3-3 cm mínuszban vagyok a derék és csípőbőséggel. édesség utáni vágyam is csökkent,nem kívánom az édes dolgokat annyira,mint régen, hogy jöhet akár egy fél tábla csoki is.most elég 1-2 kiskocka csoki is.én 37 napja használom.orimag mellett könnyebben be tudom tartani a diétát is. még mindig sok folyadékot iszom, ma 3 liter megvolt.
49. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 48. - 3799e1fce4)
2009. febr. 17. 20:53

Eredetileg úgy gondoltad, hogy fog csökkenni? Ajjjaj! Állandóan csokit ennék! Most elkezdtem rágózni, hátha használ - kaja ellen is és édesség ellen is. Még egyelőre nincs hatása. De én az Orimagot akkor vettem, amikor itthon megjelent, kb. 2 éve! Akkor sem és azóta sincs semmi hatás - sem pro, sem kontra - a sebes fülön kívűl.


:-((((

2009. febr. 17. 20:02

Én is szkeptikus voltam és vagyok is egy picit még, de az tény hogy a vizeletem (annak ellenére hogy nem iszom sokkal többet) sokkal világosabb!

És az is tény (bár ez nem előnye a dolognak) hogy az édesség utáni vágyam semmit sem csökkent. :))

2009. febr. 17. 13:48
nekem is megvolt a hólapátolás.
2009. febr. 17. 11:44

Ezt olvassátok el, érdemes! Nekem is van Orimagom, de nem bírom használni, mert 2-3 használat után feltöri belül a fülemet véresre. Nagyon kellemetlen. Mindezek ellenére 1 g-ot sem fogytam tőle. Jó kis műsor! Na, mindegy! Ezt most találtam.



[link]

2009. febr. 17. 11:15

Én ma is megcsináltam a LM programot. És ma már nem annyira volt kellemetlen az orimag.

Kitartok! (segít ez a topic is ebben) :)


Mai plussz: hóhányás! :)))

2009. febr. 17. 08:59
este ettem 1 bundikenyeret viszont szobabicótam 1 órát este.
2009. febr. 16. 20:22

Szia!


Köszi a válaszokat, egészen megnyugtattál! :)

Ügyi vagy a bicóval, kitartás a továbbiakra!

Én egy csomót nassoltam du. és még vacsi után is ettem egy szelet csokit... :(((

Nagyon fájt megint ez a hülye ori.... de lehet hogy tényleg jól van benn?! nem tudom... jó lenne ha egy szakember látná :D

2009. febr. 16. 13:33
én reggel fél órát sz.bicóztam,este még 1 órát lenyomok
2009. febr. 16. 13:33
Én is kis köröket írok vele úgy használom,sajna ezt majd megszokod. nincs baja a fülednek csak rakd bele és kezd körkörösen maszírozni,azután a kütyü szépen beleilleszkedik,én is sokat filóztam vele,de utána rájöttem,hogy így jó.
40. 9303141eea (válaszként erre: 37. - 3799e1fce4)
2009. febr. 16. 13:30
tudom,nagyon kellemetlen,nekem is az volt mikor elkezdtem használni, én már 36.napja használom,az első 2 hét rossz,nekem már annyira megszokta a fülem, hogy nem is érzek fájdalmat, állítólag az jó,mert ami a tájékoztatóban van telefonszám én felhívtam és ott a hölgy azt mondta,ha már nem fáj, akkor kellőképpen méregtelenítődtek a szervek,akkor már jobban beindul a fogyás.én is használtam eleinte étkezés előtt és után is, lehet vissza kellene arra a módszerre térnem,eleinte én is használtam még 7-8szor is.mostanában hanyagoltam az utóbbi napokban, csak 3-4szer vettem elő.lefekvés előtt feltétlen használd, utánna egy nagy pohár, 3 dl víz, wc-ha pisilned kell.nekem ez bevállt. sok vizet kell inni. én csapvizet iszom,mert ásványvízben csak a szénsavasat szeretem,azért meg hogy sima ásványvizet igyak nem adok ki pénzt.
2009. febr. 16. 13:18

Ja és ma megcsináltam a 15 perces Leg Magic programot is, tök elégedett vagyok magammal. :))

Csak kitartónak kellene maradnom... :))

2009. febr. 16. 13:12

Most csináltam az ebéd előttit. Megint nagyon bökött... biztos gnóm a fülem...


Ti hogy masszírozzátok? Én kis köröket írtam le velük. Az jó?


Eddig nem érzek semmit a fájdalmon kívül, de gondolom a hatás nem azonnal jelentkezik. :)

2009. febr. 16. 10:11

Az normális hogy nekem baromi kellemetlen érzés?


Mondjuk nekem a fülbe dugható fülhallgatótól is fáj a fülem... de ez! Nagyon fáj... Olyan mint ha a felső fele nem is illeszkedne jól bele.


A másik: napi 2-4 használatot javasolnak, 2-4 percig. Viszont azt írják hogy minden étkezés előtt után. Még ha keveset is eszik valaki (napi 3x) akkor is 6 kezelés jön ki. Most akkor hányszor???

2009. febr. 16. 10:09

Nem, én az Intersparban vettem egy akcióban asszem 12k-ért. De nem hiszem hogy nagy különbség van az "eredeti" és a többi között....

Most olvastam a LM-es fórumban :) hogy kicsit roggyantott térddel kell csinálni.


Jaaa, és ma reggel megkaptam az orimagomat!!! Már a reggeli előtt-után használtam is. :)


Van pár hülye kérdésem...

35. 9303141eea (válaszként erre: 34. - 3799e1fce4)
2009. febr. 15. 20:44
eredeti leg magiked van? nekem is kellene,de most nincs rá kavics, majd lehet 1-2 hónap múlva, itt a neten láttam eredetit 10-15ezerért.
2009. febr. 15. 15:07

Ügyi vagy Ani!

Én már alig várom hogy megjöjjön az én orim. :)

És elhatároztam hogy a Leg Magic-emet is használni fogom, és nem csak szobainasként... :DDD

Pf... :))

33. gbobek (válaszként erre: 30. - 9303141eea)
2009. febr. 15. 09:14

Ügyes vagy, nagyon megugrottál a fogyásba!

Csak így tovább.

Én is újra kezdtem a káposzta levest, és megyek tornázni.

2009. febr. 15. 09:07
tippek: a reggeli 3az1-ben kávémat a megszokott tej helyett vízzel készítem el, és cukor helyett édeskét használok. imádom a gyógyteákat és hiszek az erejükben is. mamámnál tegnap olvastam az isten patikája könyvből, a csalán nagyon jó vízhajtó és vértisztító. viszont a kukoricának, amikor már van "haja", nyáron, még a beporzás előtt lekell vágni és gyorsan kiszárítani, azt írja ez a legjobb zsíroldó, lehet tőle fogyni. de még messze van nyár, én is akarok ültetni kukoricát, félő, hogy ilyen kukoricahaj teát nem igen lehet kapni, hacsak nem nagyobb drogériákban, nálunk itt falun biztos nem.
2009. febr. 15. 09:06

ja, még a kis csajjal, a lányommal megtörtünk egy kis csomagos szotyimagot is. szerintem a teák hatottak, a cickafark? ja és az 1 óra szobabicózás sem mellékes, mert nagyon leizzadtam, mindenemből folyt a víz, a bugyimból kilehetett volna csavarni.

A mostani állás szerint akkor 7 kiló mínusznál tartok, 1 hónap alatt, amiben az orimag is segített, hisz a szerveimből a mérgeket segít kitisztítani, ez kell ahhoz, hogy meginduljon a fogyás.

2009. febr. 15. 08:52
majd leestem a mérlegről,nem hiszem el 79,9 kilót mutatott, most reggel wc után, meztelenül, szombaton 85 kiló voltam reggeli mérekezésnél. a mérlegem biztos jó,mert most tettem bele új elemet. tegnap az orimagomat is csak 3--szor használtam. viszont 8-as fokozatú szobabringámon 6-os fokozaton 1 órát tekertem,izzadtam ,mint a kutya, úgy látszik volt eredménye. nem fogyóztam tegnap, husilevest csináltam a családnak,amiből picit én is ettem, aztán hasábburgonyát sütöttem ki, karfiolt rántottam és rántott husit. a krumpliból nem sokat ettem,mert annyira nem vagyok oda érte, de ettem vagy 3-4 karfiolt, rántott husit is vagy 2 szeletet,de ez délben 1 óra körül volt, fél4-től fél 5-ig viszont nyomtam a szobabringát. még most sem hiszem el,hogy a mérleg reggel 79,9 kilót mutatott. ja, ittam még a nap folyamán cickafark és szivecsketeát, valamint kamillateából,mert a gyerkőc beteg volt. pici kápilevest ettem este, 1-2 győri zabfalatot,csak ennyi volt a kajám tegnap.hát ha így megy lefelé,akkor mindennap izzadok 1 órát a szobabringámon, megéri, 5 kiló mínuszért.
29. gbobek
2009. febr. 14. 22:19

Mindenbe én vezetek?

Alacsony vagyok: 153cm, 88 kg val kezdtem, ja és van három csodálatos gyerekem.

Jelenleg pihentetem a káposztalevest, de hiányzik.

Most megáltam a 86 kg-on.

Tornáznom kellene.

28. 9303141eea (válaszként erre: 26. - 3799e1fce4)
2009. febr. 13. 20:49
szia Márti, persze lesz leírás hogy hogyan alkalmazd.simán megiszod a 2-2,5 litert. nekem sem könnyebb hidd el, 169 cm maqgasságomhoz, 85 kiló vagyok, 29 éves, és még csak 1 lányom van,még szeretnék szülni,de azt már 60 kiló körül szeretném a terhességet kezdeni.
2009. febr. 13. 14:35
Ja igen, pontos használati utasítás lesz az ori mellé ugye? (napi hányszor, hogy helyezzem be, hogy masszírozzam, meddig stb.)
2009. febr. 13. 14:34

Sziasztok!

Köszönöm a kedves fogadtatást és a bíztató szavakat! :)

Még nem jött meg az orimagom, talán hétfőn. Az jó ha szomjúságot okoz, mert az ivás így is nehezen megy, pedig tudom mennyi az ajánlott....

Mivel én nem olyan sok (5, max. 10 kg-t) szeretnék leadni, sz.tem nehezebb dolgom van.

Van Leg Magic-em, de mióta megvan csak ruhafogas... :) Most tervezem hogy használni is fogom, ill. heti 1x járok pilatesre, azt imádom! (de ez kevés)

Jó hétvégét!

2009. febr. 13. 08:49
sziasztok, én ma kezdem a káposzta leves kúrát, 7 napos, állítólag 5-9 kilót lehet vele fogyni. az orimag segít,mert így is kevesebbet eszem , a kápi levesből bármennyit lehet enni.
24. gbobek (válaszként erre: 22. - 3799e1fce4)
2009. febr. 12. 14:57

Szia!

Majd meglátod milyen jó érzés lesz, ha mennek le a kilók és a centik.

Én nagyon örülök, hogy rátaláltam az orimagra.

Mindent bele!

23. 9303141eea (válaszként erre: 22. - 3799e1fce4)
2009. febr. 12. 11:21
szia Márti, nekem eddig 4-5 cm ment le összesen a derekamból és a csípőmről is. én 1 hónapja használom, a kilóim sajna ingadoznak, de olyan 2-3 kiló körül lement.nem diétázom,de az orimaggal jobban tudom kontrollálni az étkezéseimet,rengeteg vizet iszom,tornászom heti 2-3 alkalommal,de most áttérek a napi szobabicózásra, itt a hoxán jó eredményekről számoltak be a szobabicó használatáról. én még elkezdem majd az 1 hetes káposztaleves kúrát.biztos,ha szigorúbb diétát tartanék,akkor kilókban is több ment volna le,de én nem nagyon akarok megvonni semmit magamtól, max kevesebbet eszem. a 169cm magasságomhoz a 62 kiló lenne ideális,ehelyett most 85 kiló körül mozgok.csak kitartást,van akinek gyorsabban,van akinek lassabban megy le.
2009. febr. 12. 11:04

Sziasztok!

Tegnap rendeltem meg az orimagot :)

Még várom, de csatlakoznék.

Én 60 voltam évekig, szültem, minden lement utána, de sokat-sokat nasiztam az elmúlt 1 évben és 65 vagyok... 55-60 közé szeretnék lemenni...

Majd igyekszem rendszeresen idejárni.

2009. febr. 12. 08:25
-1-2cm derékból ,és ugyanennyi csípőből,ez a mai eredményem.de tegnap tornásztam 1 órát.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook