Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. fórum

Lehet fogyni így? Fülbe helyezhető orimag tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. márc. 3. 12:17
márti, én fogytam a derekamról,mint már írtam 6 cm-t és a csípőmről is vagy 4 cm-t.kilóban vagy 3-4 kilót eddig. de én szobabicózom is, étrendemre is figyelek,lehet az is beindítja.
2009. márc. 2. 21:04

Köszi mindkettőtöknek!!! :)

Ma totál elfelejtettem, egyszer sem használtam... :((

Patrícia, te fogytál tőle?

2009. márc. 2. 16:01
MÁRTI,ÉN IS ÚGY HASZNÁLOM ,HOGY KÖRKÖRÖSEN MASZÍROZOM,NEKEM MÁR IMMUNIS A FÜLEM RÁ,EGYÁLTALÁN NEM FÁJ.CSAK MASZÍROZD,AZ A LÉNYEG,EGY IDŐ UTÁN MÁR A FÜLEDHEZ RENDEZŐDIK.
77. gbobek
2009. márc. 1. 18:30

Szia Márti!

Én is úgy masszírozom a fülem mint te. Befelé nyomom és körkörösen mozgatom. Nekem három hónapig nagyon fájt a behelyezés, aztán a mozgatásra elmúlt. Amikor kivettem akkor is éktelen fájdalmat éreztem. Patrícia írta, hogy amíg méreganyag van a szervezetbe addig fáj.

2009. márc. 1. 15:27

Ja és még egy: ti hogy masszírozzátok? Körkörösen aprókat, vagy befelé nyomva?

Én így is úgy is, mert nem tudom melyik lenne a jó. :)

2009. márc. 1. 15:25

Patrícia: ehhez igazán gratulálok neked!

Jólvan, igyekszem bízni benne, ígérem. :)

Ti amúgy éreztetek valamit? Fájt a fületek kezdetben?

Nekem az első héten szörnyen, alig tudtam behelyezni, írtam is nekik hogy biztos gnóm a fülem... azt mondták 2 hét visszavásárlási gar. van, ha gondolom...

Most már nem fáj, simán tudom maszírozni, bár még most is úgy gondolom hogy min. 2-3 helyre be tudom tenni (mm-es különbséggel)és akkor már nem ugyan azokon a pontokon van. Szóval szkeptikus vagyok.

Na mindegy. Majd írok ha van változás.

2009. febr. 28. 19:40
Márti én is azt mondom, hogy bízz az orimagban én sem tornásztam és nem szobabicóztam még akkor és a derekamból és csípőmből 3-3 cm lement, csak nem rég kezdtem sz.bicózni 13-14 napja.én azzal kezdtem mikor megjött az orimagom, hogy lemértem a derekam, csípőm, hájas hasam részét, combomat,mellbőségemet.szerintem centizd magad, és akkor fogod tudni jobban mennyi megy le ,jobban nyomon tudod követni. igazad van a tükörben is látod a változást, de én már lassan 2 hónap alatt derékból 6 cm és csípőből is 4-5 cm lement, kezdek büszke lenni magamra.
73. gbobek (válaszként erre: 72. - 3799e1fce4)
2009. febr. 28. 19:06

Ha használod, akkor kicsit bízhatnál az orimagba. Én nem tornáztam és mégis alakult a testem. Nálad a kető együtt, biztos nagy változást fog hozni.

KITARTÁS!!!

2009. febr. 28. 18:00
Cm-t nem mértem az elején sem, de ha már a tükörből más forma néz vissza rám, elégedett leszek. Viszont nem leszek meggyőzve akkor sem, hogy azt az orimag okozta. Inkább a kitartó torna...
71. patrícia2000 (válaszként erre: 70. - 3799e1fce4)
2009. febr. 27. 12:43
kitartás, ha sportolsz is mellette ,akkor majd lesz változás,ha máshogy nem akkor centikben.nekem is vagy 5 napja stagnál a súlyom 84.4-en.
2009. febr. 27. 11:30
Még egy dkg-t sem fogytam... De kitartok. Lassan elérem a 2 hetet. Már azóta csinálom naponta az orit, meg a LM-et.
69. gbobek
2009. febr. 26. 19:35

Amióta elhatároztam a WW diétát, azóta sokkal többet eszek. Tudom ,hogy szüksége van a szervezetnek a vitaminokra és én szedem is, de állítom az hozta meg az étvágyamat.

Most pár napra abbahagyom a vitamin szedést és majd meglátom.

Ani, gratulálok nagyon ügyes és kitartó vagy. Csak így tovább!!!

2009. febr. 26. 15:32
azóta -1 cm derékból, most 90 cm, még sok ,mert 88 cm derékbőség fölött a kockázat nagyobb a cukorbetegsére.....,haladok, a bicózás is segít sokat.
2009. febr. 25. 16:24

Sziasztok!


Megvagyok :) csak nem írtam.

Én is használom az orimagot, napi 3 főétkezésnél előtte és utána 2-3 percig. Nem vagyok meggyőzve.

Most nem mértem magam, mindenhol azt olvasom hogy kb. 2 hetente szabad csak méreckedni, nem gyakrabban. Az csak idegesítő.

Ez az 1200 kalória kb. mit takar? Én nem ismerem hogy mi mennyi...

Amúgy leg trainer -ezek napi 10 percet (a cd-s programot végigcsinálom naponta) ebben kitartok!

66. patrícia2000 (válaszként erre: 65. - Gbobek)
2009. febr. 24. 20:57

Szia Böbe!

Ne méregesd magad sűrűn,nekem is a múltkor hogy mutatott 79,9 kilót? hülyeség,előveszem a mechanikusat,azon a kilókat látom,ha mennek lefelé,itt meg a dekákon vagyok kiakadva. anyósoméknál múlt hét végén 83,5 kilót mértem a mechanikusán.

használom az orimagot, a másik fórumon láttad az eredményeimet? ma írtam föl. a sz.bicó sokat segített,igaz kilóban nem sok az a 3-4 kilócska, már lassan 2 hónapja használom az orimagot. tegnap csak vagy 2-3szor használtam az orimagom,ma is 3-4 szer. de majd nézd meg a másik fórumon, a fogyni akarok....arra írtam ma föl a méréseimet.cm-ben mennek lefelé lassan,de kilókban is jó lenne ha lefelé menne. én az 1200 kcal körül eszem,ez bevállóban van.

65. gbobek
2009. febr. 24. 19:19

Szia Ani!

köszi a tippeket, majd utána nézek.

Én már rosszul vagyok a súlyomtól. Tegnap este, 87 kg, ma reggel 87,5 kg, délután négykor, 86 kg. Na ezt fejtse meg valaki. volt már olyan nálam ,hogy félév után mutatkozott meg rajtam a fogyás.

Szépen tartalékol a szervezetem.

Ma pl, reggel nem használtam az orimagot, gondoltam megpróbálom mi lesz.

Reggel 7- kor már korgott a gyomrom. Aztán megmaszíroztam a fülemet és nem volt gond, de azért érdekes, hogy rögtön éhséget éreztem.

Te még használod az orimagot?

2009. febr. 23. 21:31
szia gbobek, én a zöldteát itt veszem boltba, filteres,jó vízhajtó, ma már 2 litert megittam belőle,de gyógyszertárban is kapsz vagy drogériában, vagy nagy bevásárló központban.dehogy vagy öreg a fogyókúrához. reggel ruhástul mértem 84,6 kilót.még most múlt el a mensim,nem tudom a pontos súlyom. az az igazság ,hogy anyósomnál a mérlegen múlt hétvégén 83 kilót mértem. az enyém lehet nem mér pontosan, a fürdőbe szerintem nem egyenes a talaj.nálam a fogyás úgy indul meg, hogy betartom azt a 1200 kcal körüli étkezést és késő délután megpróbálok nem enni.biztos láttad a fogyni kéne de hiányzik a kitartás, azon a fórumon is fönnt vagyok itt a hoxán,hogy miket kajáltam vasárnap, nézd meg.ott is nagyon segítőkészek a csajok.
63. gbobek (válaszként erre: 61. - Patrícia2000)
2009. febr. 23. 19:14

Különben a zöld teát hol veszed?

Evés után iszod és segíti az emésztést??

62. gbobek (válaszként erre: 61. - Patrícia2000)
2009. febr. 23. 19:13

Szia!

örülök, hogy végre megindult a fogyásod, én már lehet öreg vagyok a fogyókúrához........

Mennyivel vagy kevesebb? én még mindig ingadozok. Azt írtad egy másik dórumon, hogy rájöttél miért nem indul meg a fogyásod. Elárulod nekem is?

2009. febr. 23. 12:05
Márti hol vagy? Böbe? szobabicózok, nekem nagyon bejön, a zöldtea is. kevesebbet mutatott a mérleg, hurrá!!!!!!!!betartom a max 1200 kcal-t, nálam ez kezd beválni.
60. gbobek
2009. febr. 21. 15:42

Szia!

Örülök, hogy itt vagy.

2009. febr. 20. 14:43
sziasztok, gbobek,megismersz?
58. Hoxa (válaszként erre: 56. - 6f347e8660)
2009. febr. 19. 13:15
Mi van? Én egy szót se szóltam még hozzád.
2009. febr. 19. 07:48
törlöm magamat, átmegyek másik portálra,ahol a tagokat megbecsülik. további sikeres használatot az orimaghoz,ne adjátok fel. szandaineani@freemail.hu
2009. febr. 18. 21:39
leszedtem,mert a hoxának nem tetszett a dolog, átküldöm priviben ,aki látni akarja a két kép összehasonlítását.
2009. febr. 18. 21:28
törlődtem,már rájöttem miért. az új képemen látszik a szobabicó jótékony hatása, 6 napja használom, 66 km-t tekertem le eddig, 385 percet. a két képet összehasonlítottam,meglepődtem,hogy csak 6 nap után ennyire látszik a hatása a bicózásnak.
2009. febr. 18. 13:38
NÉZZÉTEK MEG AZ ADATLAPOMAT,TETTEM FEL ÚJ EGÉSZ ALAKOS KÉPET, A FEHÉR BUGYIS ,MELLTARTÓS AZ ÚJ, NEM SOK VÁLTOZÁS,DE A KÉT KÉPET EGYMÁS MELLÉ RAKTAM ÉS AZÉRT NÉMI FOGYÁST LEHET TAPASZTALNI.
53. 9303141eea (válaszként erre: 51. - Gbobek)
2009. febr. 18. 13:08
kilóban és centiben hogy haladsz?milyen eredményeid vannak a 3 hónapról?
2009. febr. 17. 23:14

Ezek szerint ez is ugyanolyan, mint a többi 'csodaszer', van akinek beválik, vagy akinek nem.



A chrom csak annak jó akinek krómhiánya van, nem? Akkor azt elvileg meg kéne nézetni előtte. Mert lehet, hogy a sok króm ugyanolyan káros, mint a kevés!

51. gbobek
2009. febr. 17. 22:06

Sziasztok!

Én már három hónapja használom az orit, két napja nem fáj a fülem. Arra nem is gondoltam, hogy ez összefügg a méregtelenítéssel. Köszi, hogy leírtad.

Azt éreztem, ha többet ettem vagy nehéz kaját, akkor egy ideig fájt a masszírozás.

Az édesség ellen, én bió-chrómot szedek. Nekem bevált. Van olyan ismerősöm akinek a chrómmal sikerült több kilót fogynia.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook