Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet fogyni bébiétellel, ha csak azt eszed? fórum

Lehet fogyni bébiétellel, ha csak azt eszed? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2007. jún. 29. 09:48
Szerintem sem lehet alapvetően ettől fogyni. Illetve, ha kevesebbet eszel belőle, mint amennyi a napi kalóriaszükségleted, akkor biztosan. De minek. (Ennyi erővel akár akár a vaníliás karikával is lehetne fogyni: mondjuk normál életvitel mellett napi 5 darab belőle az össztáplálék. Semmi más. Jó bocsánat, vicc volt. Csak néha nem értem ezt a sok lehetetlen fogyókúrát.)
2007. jún. 29. 09:46
Elméletileg a bébiételek a gyermkek fejlődését kellene hogy elősegítsék, teljes értékűnek, egészségesnek, laktatónak kellene lenniük. Azonban, egy felnőtt szervezetének másra van szüksége, mint a gyermeknek. Úgy gondolom, ha csak azt eszed és akkora adagban bíztosan fogysz. (Én, ha eggyáltalán letudnám nyelni bíztos vissza jönne-így még tutibb volna a hatás.)
2007. jún. 29. 09:45
Mint minden egyéb élelmiszerre a bébiételek üvegére, csomagolására is rá kell írni a tápértéket. Az már támpont lehet, de az én véleményem az, hogy ehetsz mindent, csak mértékkel, s lehetőleg ne éjjel, s a legfontosabb mozogni is kell a fogyókúra mellett, különben visszajönnek a nagy nehezen ledobott kilók! :)
2007. jún. 29. 09:42
attól függ mennyit eszel belőle....ha csak három üveggel,akkor tuti...csak sajnos kidölsz előbb vagy utóbb. ahogy olvastam te 12 órákat dolgozol váltott műszakba. ahhoz kevés a bébiétel.szerintem.
2007. jún. 29. 09:41
Szerintem a bébiételek nem lehetnek diétásak,figyelembe véve,hogy kiknek készülnek.Fogyókúrára nem alkalmas.
2007. jún. 29. 09:41

szeirntem nem, abban elég sok kalória van gondolom, mert a gyerekek fejlődéséhez kell.

persze kérdés, hogy miből mennyit eszel:)

ha egy üveg bébiétellel elvagy egész nap, akkor tuti fogyni fogsz, viszont vitaminhiányod lesz egy idő után

2007. jún. 29. 09:39
Szerinted lehet fogyni a bébiétellel, ha csak azt eszed? a válaszodat indokold meg légyszives
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook