Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet ez hólyaghurut? fórum

Lehet ez hólyaghurut? (tudásbázis kérdés)


9. c45a97b7cb (válaszként erre: 8. - Mkjudit)
2011. márc. 26. 22:24
Jgy van. De lehet csak véletlen,szerintem ne izgulj emiatt.
8. mkjudit (válaszként erre: 7. - C45a97b7cb)
2011. márc. 26. 18:10
Tudom,hogy a hólyaghurut nem napszakhoz kötött de a lelki okok miatti bepisilés talán akkor a jellemző mikor elalszik és utána pisil be nem sokkal.
2011. márc. 26. 17:13

A hólyaghurutnak több tünete is van. Azt a napközbeni pisilésnél látnád.

Ha valaki hólyaghurutos,az nem napszakhoz kötött.

6. Ata06 (válaszként erre: 5. - Mkjudit)
2011. márc. 26. 16:46

Nincs ilyen, de szerintem ne aggódj! Ez lehet egyszerűen véletlen is. Vagy este túl sokat ivott.

Amig ez nem válik rendszeressé, kár magadat idegesiteni!

5. mkjudit (válaszként erre: 4. - Ata06)
2011. márc. 26. 16:30
Azt mondja nem álmodott ilyet,vagy nem emlékszik.Azért remélem nem lelki oka van.A suliban a napközis tanárnő nem igazán szimpi neki (nekem sem),azt mondja nem érzi jól magát vele. Ha lelki oka van,akkor elalvás után közvetlenül jellemző a bepisilés vagy felkelés előtt,vagy nincs ilyen meghatározhatósága?
4. Ata06 (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2011. márc. 26. 16:26

Valóban, a fiúknak nem mindig okoz panaszt!

Ha napközben is sokszor pisil, akkor előfordulhat.

Nem lehet, hogy azt álmodta, hogy a WC-n van? Mert ilyen is elő szokott fordulni!

2011. márc. 26. 16:23
Pontosabban reggeli felkelés előtt nem sokkal..
2011. márc. 26. 16:22
8 éves kisfiam éjjel bepisilt,( ez talán egyszer fordult elő mióta kétévesen leszokott a pelusról, felfázott de akkor nagyon fájt is neki )azt gondolom már felkelés előtt lehetett,mert teljesen nedves volt. Most nem fáj neki a pisilés,de ettől függetlenül lehet felfázástól? Úgy tudom,a fiúknak nem mindig fáj!Vagy rosszul tudom?
2011. márc. 26. 16:19
Lehet ez hólyaghurut?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook