Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet ebből valaha szerelem? Ragaszkodom hozzá, de ha nem az esetem? fórum

Lehet ebből valaha szerelem? Ragaszkodom hozzá, de ha nem az esetem? (beszélgetős fórum)


14. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 23:28
Szerintem nem róla hanem vele kéne beszélgetned. A kölcsönös fizikai vonzalom meg alap anélkül nem lesz semmi se.Amúgy meg bőven elég ha neked tetszik .
2021. máj. 29. 21:37

Egyébként majd eltelik pár év és rájössz, hogy nem azzal érzed jól magad, aki helyes, kedves, rendes.

Hanem felvállalod és értékeled azt, akihez ragaszkodsz és vonz..

12. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 20:58
Hát ...lehet belőle barátság, unaloműzés, de szerelem? Én is jártam hasonlóan, szerelmes is lettem később. Csak másba-:D
2021. máj. 29. 20:57

Jesszum pepi...


Amúgy igen, kialakulhat szerelem.

És általában úgy szokott lenni, hogy mire a hezitáló fél nagy kegyesen beleszeret, addigra a csúnya magas pont kiábrándul.

De hátha nektek összejön.

10. f.frezia (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 20:51

Engem nem a hancúr akaszt ki az első randin.. hanem az, hogy azzal foglalkozol, más mit gondol!

Hogy vonzódsz hozzá, de mégsem vállalod fel. Na ez az, ami szánalmas.

9. sanyinak (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 20:50
És most is felajzott vagy? 😄
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 20:24

Ezt már ne magyarázd, egyre rosszabb. 🤪


Előttem már jól nem jössz ki ebből a témából.

2021. máj. 29. 20:06

Én nem akartam. Ő volt az, aki első randin a melleimet meg a combjaimat simogatta, majd mire észhez tértem már a nyelve a számban volt. Ha rajta múlt volna szerintem első randin lefektetett volna.

Második alkalommal csak azért kapott meg mert egyrészt eléggé beindított a sok simogatásával másrészt rég voltam már férfivel, és le kellett csillapodjak.

6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 19:27

Csak azért tudsz valakivel kufircolni, mert magas?

Dredd seppokut követne el.

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 18:53

Ha mások véleményére hagyatkozol, régen rossz.

Jó esetben nem az ismerőseidet taperolja,hancúrozza, hanem veled teszi mindezt.

Nem értem én ezt a nagy szerelmet egyébként sem, nem erre a világra való vagyok én. Nálam nem mennének olyan gyorsan a dolgok, elsőre taper, másodikra kófic. 'oszt má ott is a nagy szerelem. Azt gondolom a szerelem ennél többről szól. A szerelembe belefér a nem tökéletes szépség is, mert a lelkét is szeretem, nem csupán a himbilimbijét.

2021. máj. 29. 18:35
Tulajdonképpen akkor az a baj, hogy az ismerőseid szerint csúnya, és nem akarsz égni vele?
3. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 18:08
Akkor nem értem a "smárolást, taperolást, hancúrt".
2021. máj. 29. 17:35

Szerencsétlen.

Amúgy ki használ már olyan szavakat, hogy taperolás meg smárolás 🤣🤣

2021. máj. 29. 17:21

Hónapok óta folyton találkozni akar egy férfi, de nem az esetem. Ami tetszik benne az az, hogy magas, kicsit dilis, de ennyi. 2x találkoztam vele, az első találka végén nagy smárolás, taperolás volt, a másodikon már volt hancúr is. A baj az, hogy érzem, hogy valamilyen szinten ragaszkodom hozzá, vágyom rá, hogy találkozzunk, de nem tetszik a kinézete. Az elején kifejezetten csúnyának tartottam, viszont most nem tartom már annyira csúnyának. Minden ismerősöm hülyének néz, akinek elmesélem, hogy nekem talán tetszik, hogy hülye vagyok, hogy néz ki...

Soha nem lehet szerelem, ha a lelkem mélyén nem szeretném szeretni, mert annyira nem tetszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook