Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet ebből baj? fórum

Lehet ebből baj? (beszélgetős fórum)


2018. márc. 25. 23:05
Ilyenkor meg kell szagolni a száját,érezni lehet bármit amit lenyel esetleg...
2018. márc. 23. 17:18
Köszönöm szépen mindenkinek,aranyosak vagytok!
2018. márc. 23. 16:56
Nyugi,biztos nem lesz semmi baja! Ha a szájához is ért volna,biztos egyből kiköpi,vagy megtörli,szaladt volna hozzád,és észrevetted volna,hogy fanyalog. :) valószínű,csak lelöttyintette a pizsijét. :)
5. Piroska52 (válaszként erre: 4. - Sziszi0528)
2018. márc. 23. 15:49

nyugodj meg,

arra figyelj,mennél nagyobb lesz annál kiváncsibb,

és olyat is megkóstol még ami nem kaja,

és ne haggy elő veszélyes dolgokat,

nagyon élelmesek ám,

2018. márc. 23. 15:36

Köszönöm szépen!


Jobban oda kell ilyenekre is figyelnem,ami ugye szokatlan,mert nem volt eddig ilyenre példa,hogy megkóstoljon olyat is,ami nem kaja...


De tényleg nem volt nagy mennyiség,mivel ugye elfogyott és az alján maradt valamennyi... Ha azt megissza talán akkor sincs baj,de ugye meg sem itta,mert maradt a flakonban is plusz a pizsigatyón is...

3. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2018. márc. 23. 15:17

mivel rossz ize volt biztos nem nyelte le,

legközelebb öblitsd ki a flakont,

a kicsik nagyon kiváncsiak mindenre,

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sziszi0528)
2018. márc. 23. 15:14
Nincs semmi baj. És ebből nem is lesz. Nyugodj meg.
2018. márc. 23. 15:08

Sziasztok!


Nagyobbik lányom 2 éves múlt. Soha elő nem fordult vele, hogy valamibe belenyalt volna, vagy megkóstol ezt-azt, ennek ellenére nyilván vigyáztam rá, hogy ne kerüljön semmi veszélyes a keze ügyébe. Ma viszont történt egy olyan eset, hogy én bent voltam a nagyszobában a kisebbikkel, amíg ő lehet belenyalt az öblítős flakonba. A konyhába volt téve, a kuka mellé, üres volt, illetve max. egy teáskanálnyi lehetett az alján, mivel nem tudom ugye teljesen kiüríteni, miután elfogyott. Kupak nem volt rajta mert azt gyűjtjük és nem szoktam kidobni. És mire kiértem, a pizsamagatyája le volt szedve az ágyáról, öblítőfolt volt rajta (szerintem ebbe törölhette a száját/nyelvét), de a flakon alján is maradt kb egy mokkáskanálnyi öblítő.


Kérdésem az lenne, hogy ugye ettől nem lehet semmi komolyabb baja? Nem hányt, nincs rosszul, bár azt még nem tudja elmondani ha valami fáj, poci esetleg... De ugye nem is volt eleve nagy mennyiség magában a flakonban, éppenhogy csak az alján, tényleg egy kis teáskanálnyi lehet, ami nem tud ugye kicsurogni, és maradt is a flakonban, plusz a pizsamagatyáján vannak foltok, ami a gyanúm szerint a szájából kerülhetett oda, mivel nem jó ízű és abba törölte vagy arra öntötte az is lehet még...


Nyugtassatok meg, hogy ugye nincs semmi baj...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook