Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet -e sportolás nélkül,tartós fogyást elérni? fórum

Lehet -e sportolás nélkül,tartós fogyást elérni? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
23. anduca (válaszként erre: 22. - Emike)
2006. okt. 12. 08:05
Hoxa webboltjában is találhatók jóga DVD-k.
22. emike (válaszként erre: 19. - 7130b15964)
2006. okt. 12. 08:00
a jóga emgem is érdekelne,de nem tudom hogy mivel lenne érdemes kezdeni(könyv,kazetta).lehet egyáltalán kapni jóga dvd-t?
21. emike (válaszként erre: 18. - 93a74b44ea)
2006. okt. 12. 07:58
hát ezt szomorúan hallom:(és egyáltalán semmit mozoghatsz?
20. anduca (válaszként erre: 17. - Emike)
2006. okt. 12. 06:07
akkor futok tovább, hogy izmosodjak :) néha felülök a szobabicajra is. régen gépeken is tornáztam, 1 évig, semmi változást nem észleltem, nem értem. Csak a hasam lett izmosabb a felülésektől. Akkor 2 kilóval több lettem, gondolom, megizmosodtam :) csak nem vettem észre :( jógáztam is, sajnos csak 2 hónapig. aztán valahogy már nem találtam rá időt. meg persze a lustaságom...
19. 7130b15964 (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2006. okt. 11. 22:01
Jóga? Azzal lehet izmosodni nem is kicsit.
18. 93a74b44ea (válaszként erre: 16. - Emike)
2006. okt. 11. 20:59
beteg vagyok, sajnos már nem tudok:(
17. emike (válaszként erre: 14. - Anduca)
2006. okt. 11. 16:44
dehogynem leszel izmosabb,csak mindig fokozatosan növelni kell a tempót,és a távot.jó ha mellette csinálsz mást is,hogy ne csak a futásra állj be,úgy hatékonnyabb.
16. emike (válaszként erre: 13. - 93a74b44ea)
2006. okt. 11. 16:42
pont ezért lenne jó mozognod:)akkor még szebb lehetnél:)
15. emike (válaszként erre: 11. - 8dfffce1de)
2006. okt. 11. 16:41
ari vagy én mennék is,de nem tudom kire hagyni a lánykámat.azért mindenkinek hajrá!!!!!!!!!!4
14. anduca
2006. okt. 11. 15:07
Én is lusta vagyok sportolni. De viszont már 2 hete rendszeresen járok kocogni. Hát, nem tudom, mennyi ideig tart ki a lelkesedésem. Nem akarok fogyni, csak egy kicsit izmosodni és ahhoz kell a sport. Gondolom, a futástól nem leszek izmosabb, de valahol valahogy el kell kezdeni... :)
2006. okt. 11. 15:00
Én is mindig torna nélkül fogytam, le kehet simán 30 kilót is, én viszonylag vékony vagyok most, de nagyon lötyi...:(
2006. okt. 11. 14:52

Részemről nem szeretek tornázni, és már nem is tudok. Ennek ellenére szeretnék lefogyni, és nagyon szeretnék normális életet élni.

Soha nem voltam tornász alkat, mindig a sor végén kullogtam, de ennek ellenére rendszeresen kínoztam magam valami mozgással. Még felnőtt koromban is nagyon sokáig jártam valahova tornázni, de nekem mindig csak szenvedés volt, soha nem emlékszem olyanra, hogy feldobódtam volna utána. Talán az úszás jól esett néha, de ez is régen volt már. Pár éve, amikor utoljára nosztalgiáztam az uszodában egyátalán nem volt semmi kellemes érzésem.

Én teljesen egyedül vagyok ezzel, hogy nekem bizony nem jó a mozgás!?

2006. okt. 11. 14:23

Szia Tereza, örülök hogy teccett a tegnapi torna.:) Jövő héttől lesz bérletes rendszer is, részletek mától a honlapon.:)

Emike, többiek, gyertek ma-holnap az ingyenes tornára!:)

10. 7130b15964 (válaszként erre: 9. - Emike)
2006. okt. 11. 11:37

Köszi!

Éppen kerestem, hogy mit tudok még betenni a tollasozás és a teniszezés mellé, hogy minden napra legyen valami. Kapóra jött a kör megalakulása:)

2006. okt. 11. 11:32
Gratula.Rám is felugrott az utóbbi pár hónapban 8kg,amit igyekszem leadni,remélem karácsonyig sikerül.Láttam,hogy jársz a körtekörrel sportolni,hajrá sok sikert:)
8. 7130b15964 (válaszként erre: 7. - Emike)
2006. okt. 11. 11:18
Én sajnos csak egy hónapja kezdtem el újra sportolni. De szerencsére elkezdtem! Tényleg nem jönnek rám azóta, azok a nagy falásrohamok, plusz még időm sincs rájuk:) Arról nem is beszélve, hogy olyan edzésekre járok, amit várok és nem azért, mert jó utána, hogy sokat mozogtam, hanem jó közben, repül az idő vele és szerencsére a kilók is (vagyis, csak az evés és lustálkodás volt az oka a hízásomnak, az meg, hogy hízékony vagyok csak hatékonyabbá tette az evés+lustálkodás kombót).
7. emike (válaszként erre: 6. - 7130b15964)
2006. okt. 11. 11:05
Egyetértek veled.Mondjuk én könnyen fogyok,de ha nem sportolok és rám jön a zizi(evéskényszer)ugyanolyan könnyen visszajönnek a kilók.Ami nagyon kiábrándító.Az örökös diéta szerintem nem egészséges még lelkileg sem,hisz valamiről mindig le kell mondanunk,és az hosszú távon nem jó.A sport ezt is kompenzálja,hisz boldogság hormonokat termel,és utána újjászületünk.
2006. okt. 11. 10:26

Ahogy egy edző ismerősöm mondja, sportolás nélkül is lehet fogyni, csak szinte biztos, hogy egy "nagy plötty helyet, kis plötty lesz" az eredmény.


Sportolni nem azért kell, hogy fogyjon az ember, az egy nagyon kellemes mellékhatás. A testedzés a szerveket is karbantartja, egy csomó kedvező élettani hatása van. Ráadásul, ha valaki sokat mozog, akkor többet is ehet és nem kell sanyargatnia magát.


Már csak meg kell találni azt a mozgásformát, ami tényleg kedvvel, lelkesedéssel tud csinálni az ember.


A legjobb, ha a különböző terheléseket váltogatjuk (akkor nem tud felkészülni rá a szervezet és hatékonyabb), plusz a változatosság gyönyörködtet, biztosabb, hogy nem unjuk meg, ha nem ugyanazt csináljuk mindig...

2006. okt. 11. 09:31
Én csak fogyival adtam le a feleslegem. Igaz, nem lettem kemény és izmos, de lefogytam. Mióta sportolok, nehezen megy le 20 dkg is, de jobban érzem magam a bőrömben.:)))
2006. okt. 11. 09:23
Szerintem csak rendszeres sporttal lehet elérni az ideállis súlyt,csak diétával nem!
3. ördög (válaszként erre: 2. - 278c85ecf4)
2006. okt. 11. 08:40

Teljesen egyetértek az elöttem szólóval!! :) Sporttal sokkal hatásosabb!!! Sportolás után mindig fel vagyok töltődve energiával, és tényleg jót tesz a léleknek, na és nem felejtve a lelkismeretről!

De..., aki nagyon-nagyon szigorú magához és be tud tartani egy nagyon egészséges és kalóriaszegény étrendet, annak talán sikerülhet sport nélkül is.

2006. okt. 11. 08:26
Hát, szerintem lehet! De az biztos, hogy sokkal előbb lesz meg a várt eredmény sporttal! Na meg sokkal szebb lesz tőle az ember teste! Sőt, az egészségnek és a léleknek is nagyon jó! Szóval én inkább a sport mellett vagyok!
2006. okt. 11. 08:24
Lehet -e sportolás nélkül,tartós fogyást elérni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook