Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet-e nyerni multival szemben a bíróságon? fórum

Lehet-e nyerni multival szemben a bíróságon? (tudásbázis kérdés)

4. one85 (válaszként erre: 3. - Cukilany)
2009. jún. 7. 20:37
Köszönöm a választ!Több mint valószínű,hogy legalább az esélyeknek utánanézek!
3. cukilany (válaszként erre: 2. - One85)
2009. jún. 7. 19:52

Igen lehet, csak sokan félnek és nem mernek. Nézz utána a neten, melyik ügyvédi iroda foglalkozik ilyennel, a legjobbat válaszd, még ha drágának tűnik is. Személyes találka után ők már kb meg tudják mondani, hogy az esetedben mi várható, érdemes-e, van-e esélyed a nyerésre.


Példaként mondom: édesanyám kórházban halt meg, orvosi gondatlanság következtében, de azt elég nehézkesen lehetett volna bizonyítani szerintem, ráadásul nagy kórház, állami stb, ugyan hol van az én szavam ellenük. De gondoltam egy próbát megér. Felkerestem az általam felkutatott legjobb irodát, akik azt mondták érdemes lenne belevágni, van esély a nyerésre. Belevágtam! Épp most pénteken megegyezéssel lezártuk az ügyet, pedig már a tárgyalás időpontja is ki volt tűzve, erre a kórház a felelősség elismerése mellett egyezséget ajánlott!


Összefoglalva, érdemes nekifutni, ha látsz rá esélyt, max az ügyvéd azt mondja, hogy nem, de legalább megkérdezni megérné szerintem!

2009. jún. 7. 15:18
Én egy multinál dolgoztam és idegileg és fizikailag is tönkretettek ,lehetne-e ellenük nyerni ha tudok egy-két dolgot bizonyítani rájuk?
2009. jún. 7. 15:16
Lehet-e nyerni multival szemben a bíróságon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook