Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet e együtt élni egy férj kalandjaival amik nem jelentenek szerinte semmit? fórum

Lehet e együtt élni egy férj kalandjaival amik nem jelentenek szerinte semmit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2011. szept. 7. 09:52

Tisztázni kell, hogy ez így nem elfogadható, hogyan is várhatja, hogy te mosod a gatyáit viszed a családot, Ő meg félrekefélget, mert most akarja kiélni magát. Mérlegeljen szépen a férjed, hogy megéri-e neki ez azt az árat, hogy 22 évet és amit ez alatt kapott, elért eldobja.

Nagy eséllyel elgondolkodik és téged választ, max ezután titokban folytatja azt, amit elkezdett.

58. 4e26ebc823 (válaszként erre: 57. - 76d055b916)
2011. szept. 7. 09:49
Az még a baj, hogy sosem fog ugyanazzal az eséllyel indulni a vetélytársával szemben. Ő az újdonság, ő a fűszer, hozzá csak jó dolgok és izgalmak kötődnek, a megszokott mindennapi gondok nem. Akármit csinál is, a régi tüzet nem fogja tudni felszítani.
2011. szept. 7. 09:45

Ha választ akarsz kapni a kérdésedre,talán próbáld meg kívülről nézni a dolgot,mintha egy ismeretlen nő írását olvasnád!Te mit tanácsolnál neki??

Ami a férjedet illeti,kérdezd meg,hogy hajlandó-e ezeket a kalandokat veled átélni,ha Te is próbálsz egy kicsit jobban odafigyelni magadra és magatokra?! Ha viszont úgy dönt,hogy más nők társaságára vágyik,én a helyedben biztos,hogy nem engedném többet a közelembe,mint férfit!

2011. szept. 7. 09:13
Nem, így nem lehet élni.Tudomásul kell venni, a kapcsolatotok átalakult.Te is keress magadnak olyat, aki boldoggá tud tenni.Nem kell még lehúzni a rolót.
55. e3786dd7b2 (válaszként erre: 54. - 4e26ebc823)
2011. szept. 7. 09:12
Ez így van!..
54. 4e26ebc823 (válaszként erre: 53. - E3786dd7b2)
2011. szept. 7. 09:10
Mondjuk én biztosan nem keresnék csak azért szeretőt, mert a férjemnek is van, így aztán biztosan nem fogadnám el az általa "legalizált" hűtlenséget.
2011. szept. 7. 09:06
Én lenyűgözném rendesen! Elválnék!..
52. 4e26ebc823 (válaszként erre: 50. - B235ac96d5)
2011. szept. 7. 08:50

Én is úgy gondolom, hogy nem attól lesz faszagyerek, meg igaz ember, ha bevallja a "dolgait".

Mindenesetre az biztos, hogy nagyon nehéz ezt megélni, és ami kívülről. józan fejjel okos dolognak tűnik, az egy lelkileg felzaklatott és megzavart lelkivilággal nem olyan egyszerű. Az biztos, hogy amikor család van közös otthon.... mérlegelni kell, viszont nem mindenáron. ha egyszeri botlásról van szó még valóban meg is lehet bocsájtani. Viszont ez az ember mostantól nyitott házasságot akar, ami viszont teljesen más tészta. Sokszor még akkor sem működik , ha mindkét fél belemegy .

51. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 7. 08:36
Nyűgözd le minden nap, akkor majd nem keresi a kalandokat.
50. b235ac96d5 (válaszként erre: 44. - 4e26ebc823)
2011. szept. 7. 08:36

Itt válaszolok Aniko.k-nak is. Nem hiszem, hogy eddig is hűséges volt. De mitől lett más most a helyzet? Attól, hogy nyíltan elmondta? Attól, hogy kimondta? Nem! Van egy tévesen értelmezett felfogás, miszerint csak az a bűn, ami ki is derül.Nem hiszem, hogy jobb férj volt eddig, csak éppen a feleség nem tudott (vagy nem akart tudni) a dolgokról.Ami pedig az egzisztenciát illeti. Igenis fontos! A válás, vagyonmegosztás, új lakás vagy albérlet a velejáró procedúra a jövőbeni esetleges "lecsúszás", főként egy diplomás nő részéről (mert, egyetemi évek is voltak) nem kecsegtető jövő. Ha pedig nem csak a saját önérzetével foglalkozik, hanem a gyerekeire is gondol, okosan fog dönteni.

Egyébként pedig úgy gondolom, hogy a ház vagy lakás nem egyszobás, amiben laknak. Meg lehet osztani, akár ideiglenesen is,nem kell napi szinten elviselni a másik jelenlétét. Kultúrember módjára megállapodásokat lehet kialakítani az egymás mellett élésben is.Az így kialakuló függetlenségében pedig még az önbizalma is visszatér. Ez idő alatt pedig valóban kiderülhet, hogy a kalandok nem jelentenek semmi a férjnek.

49. 59491e8f67 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 7. 08:34

szia..


ezt csak Te tudod eldönteni,hogy Neked belefér -e a házasságba ilyesmi..tudnál -e nyitottházasságban élni.

meddig tudod elviselni,hogy mással is szeretkezik.

szerintem undorító dolog egyik nőből ki a másikba meg be.ez olyan megalázó. és ha Te is elkezded kipróbálgatni ,milyen más férfival lenni,akkor mi a helyzet?azt,hogy tudná tolerálni,már csak a gondolatát is?


a férfiak sokszor úgy gondolják nekik "jár" a más nővel való együttlét,amíg független az ember csinálja,de házasságban ezt nem lehet megtenni.ez a nem jelentett semmit,mert "Téged szeretlek "ez csak körítés,akit szeret az ember azt nem képes megcsalni az én elgondolásom szerint.


ha nem volt az utóbbi időben jó a szexuális életetek az miért lehetett?mi miatt keresett mást?

2011. szept. 7. 00:27
Attól függ kinek mit tud elfogadni, ezt embere válogatja. De nyilván nem nyitottál volna fórumot ha nem zavarna. Én nem élnék ilyen emberrel együtt nekem ez nem fér bele egy kapcsolatba. Ha nem jelentenek neki semmit akkor miért csinálja? Ha valakit igazán szeretünk akkor csak ő létezik és senki más,évek múlva is, én még hiszek ebben!
47. 0b18315731 (válaszként erre: 42. - Aniko.k)
2011. szept. 6. 22:23
Én is így gondolom ahogyan te,de nem vagyunk egyformák a nők között is vannak alkusok és nem alkusok,behódolók.
46. Lullaby70 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 6. 21:55

Szia!

Próbálok valami pozitívumot találni a történetedben, és azt mondom: nagyra értékeld ezt az embert és ezt a kapcsolatot azért, mert ilyen őszintén meg tudta veled ezt beszélni. Ez a ritka, nem az amit csinál.

Adj időt magadnak, a többit ráérsz eldönteni, mármint hogy tudsz-e esetleg nyitni te is (nem biztos, hogy a személyiséged alkalmas rá!), vagy hogy el tudod-e fogadni egyoldalúan ezt a dolgot. Addig pedig tartsátok fenn ezt az őszinte kommunikációt folyamatosan, mert ez ÉRTÉK!


Több évtizedes kapcsolatba sok minden belefér.

2011. szept. 6. 21:41
Biztos lehet,de nem érdemes.Hol a tisztelet?
2011. szept. 6. 20:36

Kész csoda, hogy a párod 22 évig monogám volt... annak a tükrében, hogy te voltál neki az első. Nagyon magas a rizikó ilyen estben arra, hogy félremegy, nagyobb mint a nőknél ugyanebben a szituban. Mint láthatod, belekóstolt és ízlett neki, most akarja majd bepótolni azt, amit kihagyott. Mivel nem is titkolja, hogy mi szándéka a továbbiakban... nagyon rossz lesz neked...

Azzal ha te is lefekszel mással, csupán bosszúból, csak magadnak ártasz, rajta nem ütsz.

43. bcb6de9272 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 6. 19:53

Nagyon sajnálom:(

é azt gondolom, hogy téged igazol, hogy valakinek ennyi mindent elnézel..

de magadra nem gondolsz?

Jó ez így neked?

Nem jobb volna külön utakon boldogságban valaki mással?

42. aniko.k (válaszként erre: 41. - B235ac96d5)
2011. szept. 6. 18:27

Le a kalappal Zsebibabus, hogy te ezt igy vegig tudnad csinalni. En soha !!!

Szarnek az egzisztenciara, es a jo budos francba kuldenem a pasit !

Tuti, hogy fajna, de jobb egy ideig egyedul mint ezzel a ferfival.

A pasi egyebkent ra fog jonni a 3-dik szereto utan hogy nagy baromsagot csinalt , es kaparni fogja az ajtot a volt asszonynal, de addigra remelem az emlitett holgy boldogan el az uj kedvesevel.

41. b235ac96d5 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 6. 18:19

Két lehetőséged van.

Az egyik: büszkén és emelt fővel élsz tovább, megtartva az eddigi egzisztenciádat a megszerzett javaid között és türelmesen kivárod, amíg a kapuzárási pánikon túljut a férjed.Megpróbálsz közös programokat szervezni és élvezni a még meglévő lehetőségeket.

A másik: Önérzetesen tiltakozol. Válaszút elé állítod, szemére hányod az elmúlt időszak sérelmeit, miközben mindketten sérültök. Felégeted magad mögött az utolsó hidat is és a bizonytalan és új élet választod, miközben bánt a lelkiismeret, hogy hol rontottad el.

Én biztosan az elsőt választanám és kivárnék. Nem hagynám, hogy egyszerűen lerázzanak, mint az érett szilvát.Arról nem is beszélve, hogy nagyok ugyan a gyerekek, de támogatásra szorulnak. Egy józan, megfontolt, magabiztos anyára van szükségük. Ne kapkodj, van idő:)

40. 0b18315731 (válaszként erre: 37. - Sercegnő)
2011. szept. 6. 17:54
Javítok egy nőt aki majd megszánja és beleszeret hiszen ő lesz a szegény szerencsétlen pasi..A többivel teljesen egyetértek.
2011. szept. 6. 17:39
38. ef2f473e6d (válaszként erre: 33. - Bogi69)
2011. szept. 6. 17:38
2011. szept. 6. 17:33

szerintem a ferjed maganak sem meri bevallani, hogy ki akar lepni a hazassagbol. mivel kenyelemes, meg "beszari", ezert keres maganak egy not, akibe beleszeret, es majd akkor menni fog.


ez a csuf igazasag! te kezd ezt megemeszteni, hogy ha addig nem lepsz, akkor majd ne erjen hideg vizkent.

36. Lhara (válaszként erre: 33. - Bogi69)
2011. szept. 6. 17:30
Adsz egy emailcímet. Kicsit egyszerűbb lesz azon elküldeni.
35. 0b18315731 (válaszként erre: 27. - Bogi69)
2011. szept. 6. 17:29
Egy tönkre ment korábban jól működő házasság története cikkekre kattints azt is érdemes elolvasnod,tudd lehet ám ezt úgy is!Értékes nő vagy ezt egy percre se feledd!
34. Lhara (válaszként erre: 26. - 0b18315731)
2011. szept. 6. 17:29
Bizony! Még nem is kell valóban megtenni, csak "ráutaló magatartást" felvenni, néha nem hazajönni, suttogós telefonálást hirtelen abbahagyni, hazhozatni valami jóbaráttal káésőn magad- de jó nagy kocsija legyen, meg ilyenek. REmek repertoárom van!!! :DDDD
33. Bogi69 (válaszként erre: 30. - Lhara)
2011. szept. 6. 17:28
Ok köszi
32. Bogi69 (válaszként erre: 28. - Lhara)
2011. szept. 6. 17:27
Igen! én sem akarok lábtörlő lenni.Van rajtam egy pár kiló felesleg , de átlagos 40 éves nő vagyok.
31. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Bogi69)
2011. szept. 6. 17:26
Ezt neked kell tudnod. Mindenkinek más az, ami még belefér.
30. Lhara (válaszként erre: 27. - Bogi69)
2011. szept. 6. 17:25

Az a cikkem még nem olvasható a HOXÁ-n, még nem aktiválták, de szívesen elküldöm priviben, vagy emailben, ha megadod. És így előbb olvashatod, mint bárki itt a portálon.:))) OKÉ?

A más cikkeim meg az interaktivitásaimban meg tudod nyitni. (a lapom fejlécében találod)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook