Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Lehet-e a Hulala tejszínt forralni? fórum

Lehet-e a Hulala tejszínt forralni? (tudásbázis kérdés)


10. Maryka1962 (válaszként erre: 4. - Makaréna)
2016. márc. 27. 20:36
Nagyon-nagyon köszönöm az utolsó mondatodat! Már feladtam a reményt, hogy valamikor is felverődik. Ide ültem a gép elé, hogy tanácsot kérjek tőled. Előtte gyorsan visszaolvastam a hozzászólásodat, és lőn megvilágosodás! Gyorsan visszamentem a krémhez, és még habosítottam, míg nagyon szépen besűrűsödött. Az ünnepeltnek ma adtam át, nagyon ízlett neki a torta. Remélem, csuklottál, mert emlegettelek, mert neked köszönhetem, hogy így összejött. Fogadd hálás köszönetemet!
9. 1abbb5d144 (válaszként erre: 6. - Krisztinucika)
2016. márc. 25. 17:21

Engem se zavar. főleg, hogy ettől nem puffadok, nem megy a hasam ;)

A menő "csak tejjel dolgozó" cukrászdát is elkerülöm, megyek a másikba rizstejes fagyit enni.

Remélem, megbocsátasz, amiért fagyikinézetű valamit eszem :D

2016. márc. 24. 12:23
Az lemaradt az előbbi hozzászólásból, hogy még forralva nem használtam, ezért kértem segítséget.de úgy fogom csinálni, ahogy makaréna ajánlotta.:-)
7. Maryka1962 (válaszként erre: 6. - Krisztinucika)
2016. márc. 24. 12:16
Köszönöm, de a Hulalát használom mindenhez, mert ebben még nem csalódtam. Nem volt savanyú, mindíg felverődött, és az íze is jó.Az állati eredetű tejszínekkel már jó sokszor megjártam. Köszönöm a hozzászólásodat.
2016. márc. 24. 12:13

A hulala nem tejszín :))

Az csak növényi olajokból készült tejszín kinézetelű valami. Inkább igazi tejszínt válassz, azt biztosan lehet forralni.

5. Maryka1962 (válaszként erre: 4. - Makaréna)
2016. márc. 24. 12:08
Igen, hasonló az én receptem is. Ez egy karamellkrém, és itt a karamellizált cukorhoz kell hozzáönteni a felforralt tejszínt.Ilyet még soha nem készítettem, tartok tőle. Egy éjszakára hűtőbe kell tenni, és úgy felverni. Köszönöm szépen a segítségedet, így már bátrabban állok neki.
2016. márc. 24. 12:03
Én egy olyan csokis tortakrémet szoktam használni, amibe a csokit bele kell olvasztani a tejszínbe. Hulalával szoktam készíteni, egészen forrásig melegítem, de nem forralom. Utána hűtőbe kell tenni egy éjszakára, és másnap felverni. Nagyon sokára verődik fel, de sikerülni szokott.
3. Maryka1962 (válaszként erre: 2. - Dominós)
2016. márc. 24. 12:02
:-) :-) :-)
2016. márc. 24. 11:52
Mindent lehet, csak akarni kell!
2016. márc. 24. 11:44
Olyan tortakrémet szeretnék készíteni, amibe a tejszínt fel kell forralni. A recept állati tejszínt ír.Tudna valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook