Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet attól lázas, mert jönnek a nagyőrlők? fórum

Lehet attól lázas, mert jönnek a nagyőrlők? (tudásbázis kérdés)


2015. jan. 7. 23:54
Nalunk most jott ki az osszes nagyorlo, volt fosi es hoemelkedes is :) Kedelye, etvagya jo :)
10. Cucicsillag (válaszként erre: 8. - Bobita0212)
2015. jan. 7. 23:53
Abbol lekell vonni 0,5 fokot, vagyis az hoemelkedesnek szamit! Popsiban 38,5-ig nincs baj es addig (-a 'mi doki neni ek szt.csillapitani sem kell, max.immunrendszert erositeni/tamogatni)
2015. jan. 4. 17:06
Lehet,de azért,ha huzamosabb ideig tart a dolog,tényleg vidd el egy vérvételre.
2015. jan. 3. 06:37
Igen popsiban
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2015. jan. 3. 00:50

Ezt popsiban merted vagy hol?

Amugy nekunk is mtak, nem lehet la, de szinte az osszes fogaknal (negyesevel jottek) volt hoemelkedes, laz, fosi. Etvagya remek, hangulata szinten...

6. 32fcc62d1f (válaszként erre: 5. - Zebra25)
2015. jan. 2. 23:39
Erre így emlékszek én is, nekem is ezt mondták.
2015. jan. 2. 22:50

Nekem anno úgy magyarázták, hogy nem konkrétan a fogzás okozza, hanem a fogzás legyengíti picit az immunrendszert, és könnyebben elkap valami vírust vagy bacit. Egyébként az én fiamnak is volt hőemelkedése az örlőknél és a szemfognál is.

Azért ha nem javulna, akkor hétfőn keressétek fel az orvost. Jobbulást.

2015. jan. 2. 22:34

Én úgy tudom, hogy láz nem lehet fogzástól.

Ott valami más lesz.

2015. jan. 2. 20:44
Elképzelhető.
2015. jan. 2. 20:09

Szerintem lehet, nalunk a felsokkel es az alsokkal is az volt, meg kb az osszes fogával, iszonyu nehez volt.


Azert ha mondjuk egy héten at minden este lázas lenne elindulnek egy masik irány a, es minimum egy verkep+vizelet, mert kívülről nem láthatja senki, hogy mi zajlik bent a szervezeteben es azert produkál a test néha erdekes dolgokat. 😊


Jobbulást mindenesetre es konnyebb fogzast!

2015. jan. 2. 19:55
21 hónapos kisfiam 4.napja hogy estére belazasodik (38,4).elsőre sem látott a dr semmit és ma sem. Illetve annyit hozzá tett hogy be vannak duzzadva az alsó nagyörlői.a kedve jó, eszik rendesen. Ugyanolyan virgonc mint máskor. A széklete lazább de nem hasmenés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook