Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet alapozni internetes ismerkedésre? fórum

Lehet alapozni internetes ismerkedésre? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
26. 1abbb5d144 (válaszként erre: 22. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 13:13

neked se ő, akire szükséged van...csak egy kis netes flört vagy mi.

Persze, csalódhatsz is, hogy tapasztaltabb legyél, és tutira elhidd, de fura ez az egész.

25. f2702079d7 (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 13:12

Fogalmam nincs mit vár Tőlem a szándékaim teljes tudatában. Akkor lenne egyenes, ha "kimondaná", hogy neki ez kettőnk közt nem szólna igazán másról, csak a fantáziája kielégítéséről..


Amúgy semmilyen képet nem kért tőlem, ami övön aluli lenne..

Sőt mint írtam is, a chatszexbe sem merültünk úgy el.. inkább csak a gondolattal játszottunk, mi lenne ha.. vagy az már egy és ugyanaz?

Szerencsére nem tudom ezt! :D

24. 1abbb5d144 (válaszként erre: 21. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 13:09
valahogy le kell reagálni, a kezdeti fellángolásban nyilván így reagálja le, ahogy, de nem tudja, mi lesz később. te sem.
23. massalhangzo (válaszként erre: 22. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 13:08

ha en komoly kapcsolat remenyeben ismerkednek neten, es egy ferfi azt akarna, hogy mutogassam neki magam es szexeljunk neten, azzal nem foglalkoznek tobbet. rovidtavon se :D


nem kell jatszanod a sertettet, ha o ezt erolteti, te ne eroltesd az ismerkedest. nem kell se beolvasni, se semmit, csak tudomasul kell venni, hogy nem o a te embered

22. f2702079d7 (válaszként erre: 20. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 13:04

Akkor általam lesz hamarosan vége. Szexpartnert Én is találok, ha rá vagyok kényszerülve, bár soha nem tettem érzelem nélkül ilyet.


Csalódást kell, hogy okozzak számára és lassan belátja Ő is.. nem Én vagyok akire szüksége van.

És hosszútávon nem leszek partner ebben a játékban.

21. f2702079d7 (válaszként erre: 19. - 1abbb5d144)
2016. júl. 13. 13:01

Nagyon köszönöm ezt az idézetet, teljesen egyetértek, bár én a valóságban is "érzelemmag" vagyok, ami nem mindig előnyös, főleg nem értékelendő az említett felsorolások okán..


Bátornak nem bátorság ez, talán csak egy reményszálba kapaszkodtam a reménytelenségben. Igen, Én is így kezdtem. Mit veszíthetek? Van mit. A teljes belső értékeimet.. a legfontosabbat.

És, hogy "kiég" az egész dolog, de ezt is felvázoltam neki, amit egész jól reagált le.

20. massalhangzo (válaszként erre: 15. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:57

nezd, ha o ezt elvezi a neten, biztos hogy talal mast is erre, es nem fog sokaig tartani a levelezgetesetek. ha komolyan gondolna az ismerkedest, fel sem merult volna ez. nem kell felhaborodni ezen, csak belemagyarazni dolgokat.


azt nem varhatod el, hogy komoly kapcsolatkent alljon hozzad barki, akit nem is ismersz, o sem teged. a komoly kapcsolatok is lazan indulnak. te se vedd ilyen gorcsosen es rogton elvarasokkal. ha nem tetszik, hogy o szexet nyomna neten, akkor ne foglalkozz vele, mert eleg egyertelmu, hogy szorakozni akar, legalabb neten notarsasagot elvezni, nem kell megfelelni neki, nem vagy te szexszolgaltato :D

2016. júl. 13. 12:55

Idézek egy interjúbúl Tari Annamáriával.


"A fiatal kori párkapcsolatok ugyancsak könnyen félresiklanak a virtuális térben. A triviális veszélyeken túl a normális ismerkedést is megmérgezi, hogy a másik túl gyorsan válik átláthatóvá. Nem maradnak izgalmas, felfedezendő titkok, a hajnalig tartó csetelések során kiömlik minden. Ezt még meg kell írni, ja, még ezt is... Éppen a kapcsolat legszebb, bizsergető szakaszát emészti fel a mesterségesen felpörgetett, sokszor hamis érzelmi spirál. Mintha nem volna idő egymás megismerésére, előreszaladó fantáziától űzve, szorongva hajtanak a biztos pozícióra. Aztán jön a gyors telítődés, s ötödik randi már nincs is. Érdekes ellentmondás, hogy amíg az online térben hihetetlen gyors az érzelmi kitárulkozás, addig a valós találkozásnál inkább rejtve maradnak e gesztusok."


Nah, szóval neten bátor. Meg te is. Kb ennyi, de nem sok esély van arra, hogy ez értelmes valami lesz, főelg a 18-as célozgatás után. Max lenne kivel szexelnie, mikor hazajön. Egyszer. Talán.

18. f2702079d7 (válaszként erre: 16. - 07da045965)
2016. júl. 13. 12:48
A +18-as játékra keressen megfelelő partnert akkor.. bizonyára akadna, de nem azzal szórakozzon akinek komolyabb szándéka van.
17. 1abbb5d144 (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 12:48
támogatom
16. 07da045965 (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:47
Miért is ígérne? Interneten bárkivel játszadozhat 18+-osan is. :-)
15. f2702079d7 (válaszként erre: 14. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 12:46

Teljesen igazad van.. de akkor nagyon "egyben" van.. és ez folytonos dicséret a részemre, már gyanús.

Aztán enyhe kifejezéssel, de tetszene ez az akkorra már "chatszex" dolog, de elmagyaráztam neki, hogy nekem ezzel nem lenne végülis gondom, HA nem más lenne a célom.. Idő előtt ilyenbe belemenni, aztán meg rettegjek mikor álmodja meg, hogy akar-e egyáltalán találkozni? Érted, szóval ez olyan.. nem igazságos, ha a helyében vagyok nem biztos, hogy a csajt a túloldalon akár ezzel is csak hülyítem. Mert egyértelmű, hogy TÖBBET lát bele. Miért nem érti meg? Vagy szimplán nem érdekli..

14. massalhangzo (válaszként erre: 13. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:42

miert tenne? miert, te nem akarsz vele talalkozni? dehogynem, neki is lelkesnek kene lenni, hogy talalkozzatok. ezert irtam, ne eld bele magad, de ne is mentegesd


attol meg, mert messze laktok, kialakulhat komoly kapcsolat, o jon haza, ha szemelyesen is tetszetek egymasnak, jobban megismeritek egymast, te is utazhatsz hozza, ha komollya valik, megoldjatok az egyuttletet


csak tenyleg par napos beszelgetes es flort utan nem kell elore szaladni. foleg ugy, ha a pali nem is nagyon forszirozta a talalkat

13. f2702079d7 (válaszként erre: 12. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 12:38

A +18 alatt semmi olyan messzemenőre, főleg nem chatszexre nem kell gondolni. De persze .. közelített a dolog, és meghátráltam-

Mint írtam is, észben sejtem mi a valóság, de tetszik, nagyon tetszik Nekem minden értelemben..


Fogunk beszélni, hiszem, hogy felkeltettem az érdeklődését.. bár nem tudom miből kifolyólag. Unatkozik talán.. vagy ostobának néz. Ha óvatos leszek nem lesz baj.. de az a mondat amit kiemeltél TE is.. sokat elmondd és kissé vissza is esett a lelkesedésem..


Nemsokára hazajön számításaim szerint. Egyenlőre nem fitogtatja a találkozót, de miért is tenné?

12. massalhangzo (válaszként erre: 3. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:35

ha az oszinte velemenyemre vagy kivancsi, egy nalad sokkal jobb pasi (ahogy irtad), aki a neten szexel (gondolom a 18+ nem azt jelenti, hogy egymas belyegeit mutogattatok), azt mondja, adna eselyt a dolognak, de nem iger semmit, azzal nem kell foglalkozni


ha hazajon es addig meg beszeltek egyaltalan, akkor talalkozz vele, nem veszitesz azzal semmit. de en par napos levelezgetesbol meg nem kezdenek komolyan tervezgetni, es nem hinnek el naivul mindent.

11. f2702079d7 (válaszként erre: 9. - 328e1b30ab)
2016. júl. 13. 12:34

Nagyon köszönöm! Óvatos vagyok! Semmi olyan fotót nem küldenék ami saját magamra nézve veszélybe hozhat vagy kellemetlen helyzetbe.

Persze, hogy komolyan gondolnám vele.. de nagyon az elején vagyunk ennek a valaminek.

10. f2702079d7 (válaszként erre: 7. - Vevri)
2016. júl. 13. 12:32

Igaz de ahhoz személyes kommunikáció, élmények kellenek.. sok-sok idő... szó szerint ISMERKEDÉS. Ki vállalja ezt be ekkora távolság mellett? Elég lehetetlennek tűnik..

Örülök, hogy csak Én vagyok csak ennyire pesszimista

Köszönöm :)

9. 328e1b30ab (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:31

Az internetes ismerkedéssel semmi baj nincs. De a beszélgetésekből ne vonj le messzemenő következtetéseket! Ott a konkrét személyre vonatkozó kapaszkodókat, amit csak személyesen tudsz megtapasztalni, pótolja a fantázia és a képzelet.


Először ismerkedjetek meg személyesen, ha valóban akarsz ebből egy kapcsolatot, és utána meglátjátok, mi legyen.


Ha pedig nem akarsz belőle komolyabbat, akkor egyszerűen csak élvezd! :) Persze, ésszel, fotók és konkrét személyes adatok kiadása nélkül.

8. f2702079d7 (válaszként erre: 6. - 3d787b167a)
2016. júl. 13. 12:31

Dehogy is!

Az eredeti profilommal kerestem fel. Én vagyok Én ha erre gondolsz! :)

7. vevri (válaszként erre: 5. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:30
Ha együtt kell lennetek, akkor együtt lesztek, vagy Magyarországon, vagy máshol. Erre értettem a távolság leküzdését, a távkapcsolatnak értelme nincs.
2016. júl. 13. 12:29

"kkor, három napja hozzászóltam egy számomra kedvelt fórumtémához, pontosan egy fiatalember reakciójához. Akkor nem is fedeztem még fel, mennyire jóképű, helyes sráchoz van szerencsém. Csak írtunk..írtunk egymásnak ott, de persze x-edik hozzászólásunk már rég nem a témakört érintette."


És gyorsan csináltál egy kamu reget? :D

5. f2702079d7 (válaszként erre: 4. - Vevri)
2016. júl. 13. 12:27
A távolságos dolgot nem hiszem, hogy le tudná Ő küzdeni, mivel volt benne része és kijelentette, még egy olyat nem akar...és igaza van.
2016. júl. 13. 12:26

Egyetértek massalhangzoval.


Ne éld bele magad, bár ezt mondani nagyon könnyű.

Találkozzatok, amint lehet, az is lehet, hogy személyesen már nem lesz meg a kémia.

Ha pedig igen, nos, akkor le fogjátok küzdeni a távolság dolgot.

3. f2702079d7 (válaszként erre: 2. - Massalhangzo)
2016. júl. 13. 12:26
Nem szerelemről van szó, megadnám az esélyét egy találkozásnak amit persze nem erőltetek.
2. massalhangzo (válaszként erre: 1. - F2702079d7)
2016. júl. 13. 12:24

szerintem ne legyel szerelmes egy netes levelezestol. majd valos szemelytol :D


beszelgess vele, majd kiderul, egyaltalan tudtok-e talalkozni. ez annyira tipikus, hogy 2 ember meg nem is latta egymast, de a no mar azt tervezi, hogy lesz ebbol kapcsolat, mig lehet, hogy a ferfi csak flortol egy kicsit


ne kombinalj, ha egyaltalan o barmit akarna, osszehoztok egy talalkozot, utana meg kiderul, lehet-e folytatas. de ne utazzal ki egy idegenhez, akarmennyire ugy erzed majd, hogy te ismered

2016. júl. 13. 12:20

sziasztok!

27 éves nő vagyok. Nem szeretek sokat lenni interneten, így nem is hiszek a neten történő ismerkedésben sem. Azaz nem hittem.

Fél éve nincs senkim és amennyire lehetett kerültem is a témát, valamint el is vetettem a gondolatát, hogy kellhetek valakinek.

Ez még három napja így volt, mikor történt valami ami ezt megváltoztatta. Rendkívül reális gondolkodású embernek ismerem magam, ezért érdekes ez az egész, ami történt.

Akkor, három napja hozzászóltam egy számomra kedvelt fórumtémához, pontosan egy fiatalember reakciójához. Akkor nem is fedeztem még fel, mennyire jóképű, helyes sráchoz van szerencsém. Csak írtunk..írtunk egymásnak ott, de persze x-edik hozzászólásunk már rég nem a témakört érintette. Akkor tetszett meg igazán. Amellett, hogy értelmes, még helyes is. Profilja valós, nem hamis személyt mutat. Majd megkönnyebbülve láttam, hogy elvileg nincs senkije, a bökkenő a lakcíme lett. Magyar srác, de Hollandiában dolgozik, ott él majdnem 4 éve. Titkon reméltem, más oka van a kiírtaknak, de azzal sem lettem volna könnyebben, hiszen kamu srác nem érdekelne... Isten mentsen tőle!

Sok-sok mérlegelés után bátorkodtam ráírni. Persze, hoztam a formám jól elszerencsétlenkedtem.. Azt hittem számára nem lesz még annyira nyilvánvaló a szándékom, bár belegondolva utólag... hiába is "kerteltem", leplezni sem tudtam miért kerestem fel. Őt ez nem riasztotta el, sőt tetszett neki és sokszor dicsér azóta is ez miatt. Bátor vagyok szerinte. Azóta éjjeleken át beszélgetünk, nagyon jó és értelmes embernek tűnik. Úgy veszem észre, hogy óvatossága ellenére sem tud vagy nem akar ellenkezni kialakuló érzéseinek. (Szimpátia, vonzalom, ha mondhatok ilyet..)

Persze, tudom, ez korai még nagyon, de valami tényleg elindult köztünk, ez másnak tűnik most. Őszinteséget kértünk a egymástól, egyenlőre nem többet. Ahogy azt is tisztáztuk, nem alkalmi partnerre van szüksége egyikünknek sem. Már most átlát rajtam akaratom ellenére, folyton elemez, az az érzésem, ami vonzó valahol, de olykor ijesztő is.

Tegnap este más téma felé is elkanyarodtunk (+18), ami nekem hirtelen volt, szokatlan, mégis erősen hatott rám. Gyorsan improvizálva, elköszöntem tőle aznapra, megijedtem mit váltott ki belőlem, és én Ő belőle, persze ha a részéről igaz.

TUDOM! Korai és óvatosnak kell lennem.. de ha őszinte...akár sikerülhetne is? Bár akkor sem érteném mit akar Tőlem? Egy kis egértől? Bőven akadhatna rajongója, tudom. De elmondása szerint a nők félnek kezdeményezni nála és ahol él, az egy kis falucska ahol, igencsak kevés nő van.

Ti mit tennétek a helyemben? Folytassam ezt a dolgot? Ismerem magam és nem fogok tudni parancsolni az érzéseimnek, nem akarok függeni tőle! Titokzatos és nem feltételezem, de mi van ha játékot lát az egészben? Annyira gyors ez, de lassítani sem tudok! És Ő sem fog.. az az érzésem.

(4 havonta tud hazajönni és egyébként a szomszédos megyében élnek a rokonai.)

Annyit mondott tegnap este, hogy esélyt ad a dolognak...de ugyanakkor nem ígérhet semmit. Ez a mondata rossz érzést keltett bennem, pedig jogos és egyenes legalább.

Ez egész korrektnek hangzik, de Velem addig mi lesz? Hogy álljak hozzá?

Segítsetek! Kritikát is fogadok, ha jó szívvel jön! Mi a véleményetek? Ilyen még nem történt Velem és nem akarok jobban belebonyolódni..

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook