Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet abból baj, ha úgy kértem ki a startkártyát, hogy azt mondtam nem volt bejelentett munkahelyem? fórum

Lehet abból baj, ha úgy kértem ki a startkártyát, hogy azt mondtam nem volt bejelentett munkahelyem? (tudásbázis kérdés)

2010. okt. 13. 09:41
Én ugy tudom hogy akkor neked nem jár. Én is próbáltam mivel volt 2 hónapig egy két órás bejelentett melóm. A lényeg ha voltál bejelentve nem jár Start kártya. De azért utána kérdeztesz az apeh-nál én is ott voltam.
3. d62762eb79 (válaszként erre: 1. - Aner88)
2010. okt. 13. 08:16

én csak azt nem értem, mi szükség volt a hazugságra...valószínűleg így is megkapod a kártyát, de ha e miatt a pár hetes munkaviszonyod miatt nem lennél rá jogosult, akkor egyszerűen csaltál.

az biztos, h vmilyen start v egyéb kártya jár, lehet h neked más típusút adtak volna-- nekem is jár, pedig hosszú éveket dolgoztam korábban bejelentetten. többfajta kártya van, azzal lehet esetleg gond, h nem a megfelelőt váltottad ki.

2010. okt. 13. 07:25

Szia!

Ha az elmúlt négy évebn, be voltál jelentkezve a munkügyi központba minimum egy évig folyamatosan, akkor jogosult vagy start plusz kártyára.De a helyedben bemennék az apeh helyi kirendeltségére, és pontosan megkérdezném, hogy ilyen esetben mi a teendő, mert ha jogtalanul kérted, a jövő évi adóbevallásnál bizony rosszul járhatsz...

Sok sikert!

2010. okt. 13. 07:20

Sziasztok!


segítsetek nekem,lehet abbol bajom h ugy kértem ki a startkártyát hogy azt mondtam nem volt bejelentett munkahelyem?? 3szor voltam bejelentve..2szer 2 hétre egyszer 3 hónapra de ennek mártöbb mint 4 éve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook