Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet a fogamzásgátló mellékhatása barnás"pecsételés"? fórum

Lehet a fogamzásgátló mellékhatása barnás"pecsételés"? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 3. 11:39
igen
2009. nov. 3. 14:33
Ha véletlen kihagysz egyet, vagy nem a rendes időben veszed be, akkor is előfordulhat.
2009. nov. 3. 14:32
A legelső levélnél nekem is végig volt valami a szünetig. De utána már nem:)
2009. nov. 3. 12:44
Kb 3 hónapig teljesen normális.
7. Kicsi Mazsi (válaszként erre: 5. - Boszics)
2009. nov. 3. 12:44
Szerintem bizti a gyógyszertől van,mielőtt szedtem nem volt ilyen.
6. Kicsi Mazsi (válaszként erre: 3. - Bec1f7f165)
2009. nov. 3. 12:40

Akkor megnyugodtam:)

Csak kicsit megijedtem mert 24-e óta szinte mindennap van!Remélem hamar elmúlik.

5. Boszics (válaszként erre: 1. - Kicsi Mazsi)
2009. nov. 3. 12:39
Ez utalhat gyulladásra a szervezetedben, ha hosszabb ideig fennáll. Nekem is volt már párszor, de az orvosom azt mondta, hogy nincs köze a tablettához. Nekem elmúlt, nem volt semmi gondom belőle, 1-2 napig tartott.
2009. nov. 3. 12:39
Szia! Lehet ez a mellékhatása. Én most szedem a 2-dik levelet és az elsőnél a mensimtől végig a következő mensiig volt pecsételésem,de azóta szeremcsére már nincs.
2009. nov. 3. 12:38

Szia! nekem spirálom van, de nekem is előrordul az ilyesmi. Előző héten voltan nőgyogyinál, mondtam neki. Erre mondta, hogy nem baj, és akik tabit szednek annál is előfordul ugyanígy.

No para ;)

Az utolsó pecsételés maradékának kiürülését egy kicsit lehet gyorsítani hüvelyöblítéssel. Nekem viszont olyankor még érzékenyebb a hüvelyem egy napig, úgyhogy én tűrelmes szoktam lenni. No meg nem lehet tudni biztosan, hogy az a legutolsó nap.

2. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1. - Kicsi Mazsi)
2009. nov. 3. 12:36
Minket ilyesmi nem zavar, nehogy mar a mensim hatarozza mikor nem lehetek a parommal:))
2009. nov. 3. 12:31

Sziasztok!

Lehet a fogamzásgátló mellékhatása barnás"pecsételés"?

Október 24-én kezdtem el szedni,aznap mikor megjött!

Általában 5-6 napig szokott tartani de még ma is volt barnás"dolog"!De tök változó mert tegnap pl nem is nagyon volt!Ma végre együtt lehetnénk a párommal de így???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook