Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet a félelem oka a szűzesség? fórum

Lehet a félelem oka a szűzesség? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 27. 21:25

Nagyon is. Szűzen és teljesen tapasztalatlanul vágtam bele 21 évesen egy kapcsolatba.

Se csók, se közös táncolás a diszkóban, se kézfogás, se Simi semmi nem volt az életemben előtte. Kivéve néhány szexuális zaklatást. (Enyhéket, tudjátok, amiket minden nő átél 18 éves koráig sajnos.)

Úgy féltem aZ akkori barátommal, hogy sokszor remegtem, nem mertem a szemébe nézni, rákulcsolni az ujjaimat a kezére, ha hozzámért lefagytam stb. Konkrétan el lehetett volna adni valami kegyetlen rossz reality shownak, amit én leműveltem szegény csávóval.

Ha nem lett volna egy tündéri, Mégis tapasztalt srác, akkor tuti otthagy még a megismerkedésünk napján, de valamiért kitartott, pedig nagyon csúnyán bántam vele az elején, mert ez volt az önvédelmi mechanizmusom.

Mindenesetre nagyon sokat köszönhetek neki❤️

27. nokiaman25 (válaszként erre: 26. - E7dba6d90b)
2009. jún. 12. 17:56
Persze, tiszta sor. Kiwi lettem volna, ha látsz Engem, mit gondolsz, na meg érdekelt volna korod, hogy tudjam mely korosztály vagy, hisz mást gondol egy 20-éves, és egy 30-as is.
26. e7dba6d90b (válaszként erre: 25. - Nokiaman25)
2009. jún. 11. 20:56
Nem gondolod hogy idegeneknek kiadom az ismerőseimet. Bocsi de nem.
25. nokiaman25 (válaszként erre: 22. - E7dba6d90b)
2009. jún. 11. 17:14
Elküldenéd Nekem ennek a srácnak a képét, vagy megleshetem valahol, kiwi lennék....?
24. nokiaman25 (válaszként erre: 23. - Emelint)
2009. jún. 11. 17:13

Minden villágos. De evvel a külsővel nehezen tudom elfogadni magam. Valami hiányzik belőlem...


Amit leirtatok, abban mind tisztában vagyok, pasiktól is kértem tanácsot, sőt Nőcsábásztanfolyamra járok, és csajozós témakat olvasok...


Rossz a kisugázrásom, melabús a tekintetem, hiába mosolygok, az sem sokkal szebb. Arcom heges, ijesztő külső....

Eolvastam a titok c. könyvet és hozzáhasonlóakat, ídőre kitart, de a második talin még jobb formát kell felmutatni, a harmidon meg már el kéne érni, hogy belémszeressen!

23. emelint (válaszként erre: 19. - Nokiaman25)
2009. jún. 10. 23:07
Figyelj! Így látatlanban mit vársz? Ha írtunk tanácsot,mindent megmagyaráztad, hogy miért nem tudod megcsinálni, vagy milyen vagy. Bocs, kicsit kezd elszakadni a madzag. Igazából ezeken kívül nem lehet tanácsot adni. Talán próbálj keresni a fiú oldalt, hogy hogyan csinálják mások. Mi leírtuk,mi kell ahhoz, hogy egy csaj felfigyeljen, ha már felfigyelt neked kell pasinak lenni, és fenntartani a figyelmét. Kérj tanácsot PASIKTÓL is!
22. e7dba6d90b (válaszként erre: 21. - Nokiaman25)
2009. jún. 10. 21:43

Ha változást akarsz, először magadban változtass.


Önmagad fogadd el, szeresd magad, járj emberek közé (felejts el a chat.hu-t meg az egyéb emberi hulladékgyűjtőket), filmklub, bringa klub, mindegy melyik, tanulj valami újat, nyelvtanfolyam, légy magabiztos, és hidd el, ez fel fog tűnni a nőknek, tök mindegy hogy nézel ki.


Dolgoik nálunk egy srác, minden lány odavan érte. Olyan csúnya hogy az nem igaz, olyan az arca mint egy koboldnak. De mindenki odavan érte, mert van valami a járásában, a hanghordozásában, a mosolyában, aminek egyszerűen nem lehet ellenállni. Tudod mi? Magabiztosság és harmónia.

21. nokiaman25 (válaszként erre: 20. - E7dba6d90b)
2009. jún. 10. 21:23

Csak nyugodtan, bánts! Szükségem van a pofonokra!


Értsd meg kérlek nemhogy 15. és 42. tali, de 2. SINCS!! Sőt, else jönnek...

20. e7dba6d90b (válaszként erre: 16. - Nokiaman25)
2009. jún. 10. 21:06

Nézd, én tényleg nem akartalak bántani, de nekem ez tényleg nagyon fura, és őszintén kívánom hogy sikerüljön változtatnod ezen.


"Na, és az önbizalomhiány, a félénkség, a nem merem, ezt mind megérzi a lány, a Nő. Akkor hogyan?"


Tökéletesen igazad van, megérezzük!

Nagyon sok nőt (engem is) azért taszít ha egy férfi bizonytalan, mert azt várjuk el, hogy a férfi legyen a támaszunk, a segítőnk, szellemi felemelőnk - mert nincs önbizalmunk, gyávák vagyunk és szerencsétlenek, idegbajos buta libák. Egy önbizalomhiányos fiú mellett pedig esély sincs kiteljesedni.


Ha nem tudod kezelni ezt az általad is felismert problémát, akkor megteheted hogy keresel egy olyan nőt, aki vállalja a felérendelt szerepet a kapcsolatban, úgymond "uralkodik" rajtad, de a hozzászólásaidból úgy érzem, neked ez nem lenne annyira megfelelő.


Amúgy a 3. randin, ha minden tökéletes, jó a szex, de ha neked ez kevés, akkor szexelj a 15. randin, vagy a 42-en, mindegy, csak légy biztos magadban.

Van egy barátnőm, aki minden eddigi barátjával csak fél év után feküdt le. Fél év! Én ezt sosem fogom megérteni hogy lehet, de ő határozottan azt mondja, hogy neki csak így jó, így szereti.

Elfogadta magát ezekkel az igényekkel, és a partnerei is elfogadták.

19. nokiaman25 (válaszként erre: 17. - Emelint)
2009. jún. 10. 20:15

Igen, hasonló tanácsott adtak, új haj, új ruha, és konditerem...

Nos, hajam nincs, kopasz vagyok, és az átlagosnál nyújtabb az arcom, csúnyán áll Nekem a kopszság.

Öltözék, jól öltözködöm, szinte minden héten megdicsérnek, vagy megnéznek lányok...

Kondizás: sajna nincs rá anyagi keretem. Biciglizem, gyaloglok, itthon ezt-azt, de ez kevés.

Nyitott vagyok, közvetlen, barátságos, segitőkész, jó a humorom, érdekes, kreativ vagyok, csipnek is a csajok, de csak barátilag!

2009. jún. 10. 18:58

Szia!

Neked először is az önbizalmadat kéne kialakitani, szerintem egyáltalán nem a külsőd az oka, hogy magányos vagy, hanem mert azt mindenkin negérezni, hogy nincs önbizalma, és ebből kifolyólag nem válik vonzóvá. Hiszen mennyi olyan férfi és nő van, akik pusztán a külsejüket tekintve nem szépek, mégis sugárzik belőlük az önbizalom és az érzékiség, és ettől válnak vonzóvá...egyébként is, azt mondják, a férfinak nem kell szépnek lennie, lényeg, hogy férfias legyen, ugyhogy először is a belső hozzáállásodon kéne változtatnod, utána teljesen más lesz a kisugárzásod is...azt mondják, amilyennek te látod magadat, olyannak látnak a többiek is, azaz azt sugárzod ki magadból, amit érzel magaddal kapcsolatban. Képzeld el magad egy jó pasinak, viselekdj ugy, mintha az lennél, és idővel olyanná is válsz. kezdj el sportolni, az is erősiti az önbizalmat. Amit előbb irtam, az saját tapasztalatból fakad, régebben nekem is nagy gondjaim voltak az önbizalmammal, de sikerült kialakitani magamban, és végül a külsőm is megváltozott. Ugyhogy szerintem elsősorban ezzel kéne foglalkoznod, utána a csajozás majd jön magától... :)

2009. jún. 10. 16:27
Azon kéne elgondolkozni, hogy mitől is félsz. És ezen túl kell lépned. Próbálj változtatni. Légy magabiztos. Először erre gyúrj rá. Légy határozott, magabiztos, de ugyanakkor légy kedves, udvarias. Mivel kép nincs fent rólad,így a küldőre nem tudok tanácsot adni. De próbálj ki egy új frizurát, vagy vegyél pár új cuccot. Kicsit nyílj meg a világ felé, és ha ez sikerült, kellően magabiztos vagy. És nem félsz a lányoktól, és a szextől,akkor vágj bele a csajozásba.
16. nokiaman25 (válaszként erre: 13. - E7dba6d90b)
2009. jún. 10. 15:59

Elöször is köszönöm megértő, kedves szavaid.


Tudod, sose jutottam el egy lánynál a szexig, az utolsó barátnőm szintén szűz volt, igy nehéz volt minden.....


Gyakorolni? Kivel, hogyan? Ma már 2-3 tali után megeshet a szex, de Nekem ez kevés ídő, érzelmileg nem vagyok rá képes....


Na, és az önbizalomhiány, a félénkség, a nem merem, ezt mind megérzi a lány, a Nő. Akkor hogyan?

15. nokiaman25 (válaszként erre: 12. - Nagyir)
2009. jún. 10. 15:56

Persze gyakorolni, de kivel? Épphogy kinézek valahogy, ha ránézek egy lányra utcán avgy buliban sokszor undorral fordulnak el....


Ha még is jól sikeredik a beszélgetés nem kapok elérhetőséget, csak a kifogások jönnek...


Vagy ha van egy tali nem követi újabb...


Azok a lányok, aki meg belemennek egyéjszakás kalandba, azok szóba se állnak Velem....

14. nokiaman25 (válaszként erre: 10. - Emelint)
2009. jún. 10. 15:53
Persze, evvel nincs is gond, és jól hangzik. De egy lány, Nő csak akkor megy bele, ha kellően izgató neki a srác. Akin érzi és látja, hogy mimóza, avval nem foglalkoznak...... Legyen bár mily kedves, figyelmes, őszinte......
2009. jún. 9. 21:04

Usgyi kifelé tapasztalatot szerezni, mert magabiztos, öntudatos nő így bizony nem feküdne le veled.

Szívből sajnálom hogy így alakult az életed, hogy eddig nem tudtál szexuális életet élni, de a te korodban már tapasztalattal, sőt ízléssel rendelkeznek a férfiak.

Ideje pótolni a hiányosságokat. Biztosan fognak kudarcok érni, de hajrá.


Őszintén szólva én voltam egyszer szűz fiúval és szörnyű volt. Soha többé. Pedig akkor csak 17 voltam. Tőlem várta a tanítgatást, az irányítást. Kellemetlen volt az egész.

12. Nagyir (válaszként erre: 9. - Nokiaman25)
2009. jún. 9. 21:02
Szia! Csak annyit mondanék, hogy én és a párom is túl voltuk a húszon, amikor először szeretkeztünk valakivel. Szerintem nem gond, és ne legyen benned félelem teljesítéskényszer miatt. Azt olvastam valahol, hogy az első alkalmak közül kevés esetben sikerül igazából a szex, gyakorolni kell. :)
11. emelint (válaszként erre: 9. - Nokiaman25)
2009. jún. 9. 20:59
Ennyire nem kell fososnak lenni, a szex nem egy horrorbeli dolog, hanem egy gyönyörű rituálé. Hidd el, ha sikerül ezt a bizonytalanságot (ami teljesen felesleges) legyőznöd, a szex rabja leszel!!!! :D
10. emelint (válaszként erre: 8. - Nokiaman25)
2009. jún. 9. 20:57
Én ehhez úgy állok hozzá, hogy mivel neked nincs tapasztalatod,így egy nő úgy tanít bele téged a mesterségbe, ahogy neki a legjobb. Dupla haszon: te megtanulod, és úgy csinálod, ahogy ő szereti. Na? Ehhez mit szólsz:)?
9. nokiaman25 (válaszként erre: 7. - Szilva88)
2009. jún. 9. 20:48

Értem, és ha az pasi már 30 körül van?

Másik kérdés, ha öszejönne egy szex, de nem mer belemenni,... Azért mert szűz?

8. nokiaman25 (válaszként erre: 2. - Emelint)
2009. jún. 9. 20:47

Miből gondolod, hogy a Nők többségnek ez bejönne?

Sok lány azt mondja: dehogy tanitom, inkább keresek egy másik pasit. Erre mit lép(tek)sz?

2009. jún. 9. 18:43

Szia!

Szerintem egyáltalán nem!Ennek semmi köze ahhoz,hogy ki hogyan ismerkedik.

6. emelint (válaszként erre: 5. - Nokiaman25)
2009. jún. 9. 17:49
Szerintem ezt nem kell szégyellni. És továbbra is tartom a véleményem. Bár én kétlem, hogy bárkinek is el fogom még venni a szüzességét. Menyasszony vagyok :D.
2009. jún. 9. 16:31

Igen, van igazság mindemkinél. Félénk, gátlásos, és épphogy kinézek vok. Nők megérzik, ha rég volt egy pasi nővel.... Na de akkor hogyan?


Emelint, valóban?

2009. jún. 9. 15:01
Szerintem nem az befolyásol, hanem az ami miatt szűz vagy...
2009. jún. 8. 22:45
Szerintem igen! Lehet, hogy van benned egyfajta félelem, mi lesz, ha kiderül, hogy szűz vagy. De nem hiszem, hogy ezt szégyelned kéne... Mindenki elkezdi valamikor. Ki előbb, ki később. Te később kezded, na és?
2009. jún. 8. 22:26
Szia. Szerintem nem. Gondolom te vagy a szűz, szerintem a nők többsége még élvezné is, hogy ő avathatna be ebbe a gyönyörbe. Én biztos élvezném:)
2009. jún. 8. 21:10
Az lenne kérdésem, hogy ha valaki szűz (szexuálisan) befolyásolja az ismerkedésben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook