Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lehet 40 évesen új életet kezdeni? fórum

Lehet 40 évesen új életet kezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2
2018. okt. 12. 14:33
lehet
19. ariana (válaszként erre: 18. - Kati2kaaa)
2018. okt. 12. 14:12
Na és neked mi hiányzik Kati?
18. kati2kaaa (válaszként erre: 17. - Magdalénia)
2018. okt. 11. 22:36
Igen,lehet igazad van. Változtatni kellene,életet lehelni a kapcsolatunkba. Tud amúgy róla,sokat beszélgettünk. Azt mondta lehet nemtudja megadni azt ami nekem hiányzik.
17. Magdalénia (válaszként erre: 2. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 22:08

A határozatlanságod előrevetíti a kudarcot.

Komoly ok és elhatározás kell az "új élethez", különben visszasírod.


Ha lenne rá okod, akkor nem kérdeznél rá, hanem lépnél és a családod is melletted lenne.


A boldogtalanság érzésén nem biztos, hogy a válás, vagy egy másik partner segít.

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 21:48

Persze, hogy lehet. Lehet 60 és 70 évesen is.


Miért élnél boldogtalanul, ha nem muszáj?


A helyedben vennék egy papírlapot, egyik felére ráírnám mi a jó benne, a másikra mi a rossz a kapcsolatban? Aztán meglátod a mérlegnyelve melyik oldalra billen.


Nem tudom mennyi idősek a gyerekeitek, mennyire ragaszkodnak az apjukhoz, egyáltalán mennyit foglalkozik velük?



A társasmagány is borzasztó, de gondolkodj el rajta, a 2 gyereketek elfogadna-e valakit melletted?


Esetleg próbálj meg beszélgetni a férjeddel, mi hiányzik a kapcsolatotokból, tudna-e rajta valamit változtatni. Lehet nem is sejti, hogy boldogtalan vagy. Persze lehet már megtetted, de ő hárít.


Egy biztos a gyerekeidnek 16 éves korokig leszel nélkülözhetetlen kb. Persze utána is, de akkortól általában már élik a saját életüket a barátokkal.


Egy életed van, azt úgy éld, hogy 10ü20 év múlva ne kelljen azt mondanod, de elcsesztem az életem, lépnek kellett volna.

Mint írtam, minden korban lehet változtatni, elválnak 50-60 éves emberek is. Ás az tényleg gáz, ha addig szenved valaki, a végén meg egyedül marad.

15. ariana (válaszként erre: 11. - Channa*)
2018. okt. 11. 21:45
Akkor a példa a tesvéred, mert neki sikerült. Szerintem ezt senki nem tudja megmondani előre, hogy ebben az esetben sikerülne-e. Sokmindentől függ, mik az gények, mennyire tudja elfogadni a másik szokásait, stb...De az mindenképpen pozitív, hogy a kérdező nincs rászorulva másra.Szerintem azok az emberek, akik életvidámak, társaságkedvelők, könnyen fel tudják magukat találni a világban, nagyobb eséllyel indulnak.
2018. okt. 11. 21:42

Lehet!!!!

Kívánom, hogy sikerüljön.

13. kati2kaaa (válaszként erre: 8. - Böce)
2018. okt. 11. 21:20
Nincs senki.
12. kati2kaaa (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2018. okt. 11. 21:19

Igen van lakásom,autóm,saját bevételem. Igaz kevesebb a fizetésem,mint neki. Nem csajozik☺

Igazából kívülről nézve tökéletes férj,de mégsem vagyok boldog. Sokat vitatkozunk. Néha úgy érzem boldogabb lennék magam.

2018. okt. 11. 21:02

Rá akartam vágni, hogy lehet! A bátyám 52 évesen kezdte nem rég az új életét az új párjával:)


De rájöttem, hogy te olyan vagy mint a sógornőm, így nem vágom rá.

A sógornőm most azt hiszi, hogy roppant boldog, mert nem a bátyámmal él. 7 éve elvált tőle, mert pasizni akart, de ez a szerencsétlen képtelen felszedni valami normális pasit. Csak olyat szed össze, akire ráköltik az ő nem túl kevés fizetését, és ezen felbuzdulva a pasi azon nyomban abba is hagyja a munkát, mert minek dolgozzon, ha a nő eltartja?

A sógornőmnek nem volt jó a tesóm, aki oda volt érte, elhalmozta mindennel, most kell neki az ingyen élő, semmit felmutatni nem tudó 10 évvel idősebb pasi, aki eddig sem kellett senkinek.

Ja, a sógornőm is csak annyit tudott mondani, hogy már nem szeretem, ez volt az indoka a válásra:S


Szerencsére a tesómnak nagyon nehéz 7 év után sikerült túllépnie ezen a libán, és most vígan él az új barátnőjével.:DDDD

10. Guruljka (válaszként erre: 4. - Apeeng)
2018. okt. 11. 20:44

Csatlakozom...

Ha új életet kezdesz, azaz ha kicsit elkezdesz magaddal törődni, elkezdesz mozogni, veszel pár új holmit, vidámabb és fittebb leszel, talán el sem kell válnod.

Ha nincs probléma, akkor örülünk ennek és nem gyártunk.

9. kisj (válaszként erre: 2. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 20:10
Ha elválnál boldogabb lennél?
8. Böce (válaszként erre: 2. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 20:08
Van valaki más a láthatáron?
2018. okt. 11. 20:08
Igen!! Minėl elöbb!
2018. okt. 11. 20:03
Persze, ha nem vagy boldog. Végül is csak 1 életed van.
5. simple (válaszként erre: 1. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 20:02
Persze, hogy megéri, még előtted az élet.
4. apeeng (válaszként erre: 1. - Kati2kaaa)
2018. okt. 11. 20:02

Ha elválnál, lenne hol,és kinél álomra hajtani fejecskédet? (hány évesek a gyerekeid?) meg tudsz állni önállóan a saját lábadon? van annyi fizud? egyáltalán van betonbiztos munkád?

Lenne egy igazi támaszod? Mit bánnál meg? a dögunalmat? Hogy lecserélted az orrát bányászó, dohányzó, nagyhasú férjet? Mert ha nem ilyen, akkor csajozik? Ha azt sem, akkor?


Amúgy lehet, sőt kell új életet kezdeni, mert ha nem, akkor az életedből eldobsz legalább húsz szép évet..


persze nem hajléktalanként..

2018. okt. 11. 19:52
*nem vagyok
2018. okt. 11. 19:52
2 gyerek van,igazából nem történtek komoly dolgok,csak nek vagyok boldog. Félek,hogy csak rosszabb lesz,és megbánom😞
2018. okt. 11. 19:50
Megéri 40 évesen elválni,új életet kezdeni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook