Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet 2 éves fiamnak szeparációs félelme? fórum

Lehet 2 éves fiamnak szeparációs félelme? (beszélgetős fórum)

7. Bri*
2011. jan. 4. 18:00

Az én kisfiam is 2 éves. Hisztizik, verekszik, minden ok nélkül. A múltkor a 13 éves tesójának olyan pofont adott - minden előzmény nélkül -, hogy csak úgy csengett. Dobálja a dolgokat. Tudja, hogy mit nem szabad,mondja is, de csinálja. Szomorú és sírós képet vág és mondja, hogy sírok! Aztán megkérdezi, hogy "Miért sír a gyerek?". Jól elvan, ha nem lát, de ha hazajövök, Anya vedd le a kabátot, pulcsi és ölembe!

Szerintem most ilyen korban vannak.

2011. jan. 4. 17:11

Irigy is, de ez az ő korában normális, viszont ha elveszik a játékát akkor is verekszik.

Egyébként már legalább 4 hónapja tart ez az állapot.

5. terek (válaszként erre: 4. - Zsuzsimuzsi)
2011. jan. 4. 17:05
nekem még kicsi a babám, ezen a korszakon még nem mentünk át de ahogy olvasom minden gyereknél van "verekedős" időszak. lehet pont ezen mentek át
2011. jan. 4. 17:01
De akkor a nagymamát miért veri? Avval még csak jóban sem vagyok.
3. terek (válaszként erre: 1. - Zsuzsimuzsi)
2011. jan. 4. 16:58

nem hiszem, hogy ennek bármi köze lenne a szeparációs szorongáshoz! 2 évesen már felfogja, hogy külön személyek vagytok.

lehet féltékeny

2011. jan. 4. 16:57
Simán lehet,az unoka hugom 3 éves koráig nyűglődött...Az is kihathat rá,ha rossz a viszonyotok a férjeddel.Ezek a kicsik reznek ám mindent.
2011. jan. 4. 16:53

Ma például, mikor bementem a boltba a barátnőm vigyázott a kisfiamra. Mondanom sem kell végig sírt, amíg vissza nem érkeztem.

Amikor otthon vagyunk üti-veri az apját.Különösen ha épp szeretget engem. De akkor is csinálja, ha épp csak ilyen a hangulata, szóval épp semmi sem történik. A párom anyukáját is veri.(nem vagyok vele valami jóba) Viszont a papa nagy kedvenc.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook