Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Légzésfigyelő fórum

Légzésfigyelő (beszélgetős fórum)


2016. márc. 8. 15:24

Bevallom én is a csíptetőssel szemezek,mert az mindig rajta lehet, de nem tudom zavarná e a babát.

Köszönöm, nektek is jó egészséget! :)

4. 388b941089 (válaszként erre: 1. - Herczegno)
2016. márc. 7. 10:31

Mi is angel caret vettünk, de h hányas..fogalmam sincs :D kèt szenzoros :)

Nálunk is áprilisban jön a baba, jó egèszsèget 😊

2016. márc. 6. 14:39
Én a csiptetőssel szemeztem, mert azt akár babakocsiban, autóban is tudod használni, illetve ha lent alszik a mózesben-nálunk napközben ott aludt, arra is jó. De végül nem vettem. Lehet, hogy majd most, de akkor én olyat veszek. Nekem teszik, hogy mobil.
2. 8782affaa3 (válaszként erre: 1. - Herczegno)
2016. márc. 6. 14:37
Én az angel care ac301-es légzésfigyelőt vettem használtan, 2 lap van hozzá 8 centis szivacson is jól érzékelt, van hozzá 1 éjjeli fényes, hőmérséklet kijelzős egység ami jelez, illetve volt mellé 1 szülői egység amit magammal vittem, ha pl a gyerek bent aludt, én meg addig kimentem a kertbe kapirgálni, hallottam ha megébredt időközben. Én ezt ajánlom mert nekünk bevált, és sokan dicsérik megbíizható márka.
2016. márc. 6. 14:23

Sziasztok!

Áprilisra várom az első gyermekemet és légzésfigyelőt szeretnék, de nem tudom eldönteni melyik fajtát, a hagyományos, klasszikus készüléket, ami matrac alatti érzékelőkkel, rendelkezik,vagy a pelenkára csíptethető, mobil légzésfigyelőt vegyem meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook